• -7%

Orac Decor C215FLEX poliuretan Listwa sufitowa

174,98 zł 162,73 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 162.73 zł

Opis produktu

Ozdobna listwa sufitowa Orac Decor C215 Flex robi niezwykłe wrażenie w każdym wnętrzu niezależnie od znajdujących się w nim łuków, gdyż doskonale wygląda na styku ścian i sufitu. Ukrywa mankamenty takie jak pęknięcia albo zakończenia tapet. Elastyczna listwa Orac C215F jest trwała oraz odporna na wilgoć, gdyż stworzona jest z wysokiej jakości poliuretanu.

Opis

 • Wysokość (cm)
  4.7
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  4.7
 • Symbol
  C215F
 • Kolekcja
  Orac Decor
 • Powłoka
  Do pokrycia podkładem i farbą
 • Materiał
  Poliuretan
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  Gięta. odporna na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa gięta Orac Decor C215 Flex

Niespotykana w swoim wzornictwie giętka sufitowa listwa Orac C215 Flex to sztukateria, która spełni oczekiwania wizualne i nie tylko każdego wielbiciela subtelnych akcentów wzdłuż łączenia ścian i sufitu.

Użycie w czasie tworzenia solidnych materiałów, a co więcej, zadbanie o precyzję najmniejszych detalów sprawia, że listwa sufitowa C215 Flex jest rewelacyjnym pomysłem na wykończenie dowolnego wnętrza. Właściwa giętkość Orac Decor C215 Flex pozwala na dostosowanie produktu do znajdujących się w pomieszczeniu łuków. Dodatkowo listwa sufitowa C215 Flex Orac Decor posiada elegancki kształt, zatem fenomenalnie udekoruje styk ścian i sufitu.

Niespotykany wygląd Orac Decor C215 Flex

Elastyczna listwa sufitowa C215 Flex Orac Decor jest akcentem ozdobnym, który wniesie majestatycznego wykończenia do niejednego wnętrza. Nad wyraz przemyślana forma giętkiej sufitowej listwy Orac Decor C215 Flex przyczynia się do tego, że detal zachwyca majestatycznością. C215 Flex Orac jest zatem listwą sufitową, która zdecydowanie przypadnie do gustu wielbicielom tradycyjnych pomieszczeń.

Akcent sztukateryjny pod postacią elastycznej listwy sufitowej C215 Flex Orac Decor został zaprojektowany tak, aby bez trudu zasłonić widoczne na łączeniu sufitu oraz ścian mankamenty malowania, czy też końcówki tapet, tworząc doskonałe dopełnienie w każdym wnętrzu.

Giętka listwa sufitowa Orac Decor C215 Flex i odporność

Zaprojektowanie giętej listwy sufitowej Orac Decor C215 Flex z bardzo wysokiej jakości materiałów zarazem przy zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych za skutkowało faktem, iż jest to akcent nader wielowymiarowy. Sztukateria dekoracyjna w postaci C215 Flex Orac Decor charakteryzuje się również niezwykłą solidnością na wszystkie uderzenia, zarysowania, czy też wgniecenia. Marka Orac Decor zadbała o to, by przedstawiona listwa sufitowa była również wytrzymała na wilgoć, a więc można produkt zastosować w dowolnym wnętrzu.

Orac Decor C215 Flex i jej gotowość do samodzielnej personalizacji

C215 Flex Orac Decor to giętka listwa sufitowa, która jest fabrycznie przygotowana do malowania, co umożliwia dopasowanie modelu praktycznie do dowolnego wnętrza. Należy użyć dowolną farbę, która nie zawiera rozpuszczalników.

Listwa elastyczna C215 Flex Orac Decor oraz sposób jej montażu

Elastyczna sufitowa listwa Orac Decor C215 Flex jest sztukaterią ozdobną niebywale łatwą w zamocowaniu. Instalacja produktu na styku sufitu oraz ścian dokonuje się wyłącznie przy użyciu rekomendowanych klejów montażowych oraz właściwych akcesoriów znajdujących się w naszym sklepie internetowym. W celu osiągnięcia najlepszego efektu końcowego, trzeba wyposażyć się w klej montażowy FDP500 oraz klej na łączenia listew FX400 marki Orac Decor. Jeżeli wystąpią pytania związane z przymocowaniem elastycznej listwy sufitowej zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą.

Pomoc przy doborze elastycznych listew sufitowych

W sytuacji wystąpienia pytań toteż wątpliwości związanych z elastyczną sufitową listwą Orac Decor C215 Flex to zapraszamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego z naszymi zawodowcami. Dzięki zdobywanemu przez lata doświadczeniu przytoczymy parametry techniczne wybranego modelu, jak i również udzielimy wszystkich odpowiedzi związanych z doborem, zakupem, jak i także mocowania oferowanych w naszym sklepie internetowym sztukateryjnych elementów.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: