• -7%

Orac Decor C217 FLEX poliuretan Listwa sufitowa

501,61 zł 466,50 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 466.50 zł

Opis produktu

Gięta listwa Orac Decor C217 Flex sprawi ogromne wrażenie w każdym wnętrzu nawet przy łukach. Ozdobna, elastyczna listwa sufitowa Orac C217F jest trwała i odporna na wilgoć, dzięki stworzeniu z poliuretanu o niezwykłej jakości. Listwa zakrywa mankamenty takie jak nierówności albo zakończenia tapet znajdujące się na styku ścian i sufitu. Produkt jest gotowy do pomalowania farbami na bazie wody.

Opis

 • Wysokość (cm)
  15.6
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  10.3
 • Symbol
  C217F
 • Kolekcja
  Orac Decor
 • Powłoka
  Do pokrycia podkładem i farbą
 • Materiał
  Poliuretan
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  Gięta. odporna na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa gięta Orac Decor C217 Flex

Wyjątkowa w swojej krasie elastyczna listwa sufitowa Orac Decor C217 Flex to produkt, spełniający oczekiwania jakościowe i nie tylko niejednego wielbiciela klasycznych ozdób wzdłuż styku sufitu oraz ścian. Wykorzystanie w czasie produkcji wysoce odpornych tworzyw, a co więcej, zadbanie o nawet najmniejszy detal powoduje, iż listwa sufitowa C217 Flex to idealny pomysł na wykończenie dowolnej aranżacji. Wysoka elastyczność C217 Flex Orac Decor umożliwia dopasowanie modelu do różnorodnych zaokrągleń, w tym łuków. Dodatkowo sufitowa listwa Orac Decor C217 Flex ma przepiękny kształt, zatem doskonale zaprezentuje się na styku sufitu oraz ścian.

Ponadczasowy wygląd Orac Decor C217 Flex

Giętka sufitowa listwa Orac Decor C217 Flex jest detalem ozdobnym, który wniesie eleganckiego szyku do niejednego pomieszczenia. Nad wyraz planowana forma giętkiej listwy sufitowej C217 Flex Orac Decor przyczynia się do tego, że tego typu detal zachwyca elegancją. C217 Flex Orac jest więc sufitową listwą ozdobną, która zapewne trafi w gusta wielbicieli klasycznych pomieszczeń. Akcent sztukateryjny pod postacią giętkiej sufitowej listwy C217 Flex Orac Decor jest zaprojektowany w taki sposób, aby z łatwością zamaskować znajdujące się na łączeniu sufitu oraz ścian niedociągnięcia malowania, jak i również zakończenia tapet, gwarantując nieskazitelne dopełnienie w praktycznie każdym wnętrzu.

Elastyczna sufitowa listwa Orac Decor C217 Flex i wysoka jakość

Zaprojektowanie giętkiej listwy sufitowej Orac Decor C217 Flex z wysokiej jakości tworzyw przy równoczesnym zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych sprawiło, że jest to akcent niebywale funkcjonalny. Sztukateria dekoracyjna pod postacią Orac Decor C217 Flex wyróżnia się co więcej, niebywałą trwałością na uderzenia, wgniecenia oraz zarysowania. Marka zadbała o to, by przedstawiona listwa sufitowa była również wilgocioodporna, tak więc można produkt zamontować bez względu na występujące warunki.

C217 Flex Orac Decor i gotowość do samodzielnej personalizacji

C217 Flex Orac Decor to giętka sufitowa listwa, fabrycznie przygotowana do pomalowania, co umożliwia wkomponowanie produktu teoretycznie do niejednego wystroju. Wystarczy raptem zaopatrzyć się w wybraną przez siebie farbę, która nie zawiera rozpuszczalników.

Listwa sufitowa Orac Decor C217 Flex i sposób montażu

Gięta listwa sufitowa C217 Flex Orac Decor jest sztukaterią ozdobną bardzo łatwą w zamocowaniu. Instalacja produktu na styku ścian oraz sufitu dokonuje się w całości przy użyciu polecanych klejów i przydatnych akcesoriów oferowanych w naszym sklepie internetowym. W celu uzyskania najlepszego efektu, trzeba zastosować klej montażowy FDP500 Orac Decor, a także klej na łączenia listew FX400 Orac Decor. Jeśli wystąpią pytania dotyczące przymocowania listwy sufitowej serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem internetowym.

Specjalistyczne doradztwo przy wyborze giętych listew sufitowych

W przypadku wystąpienia pytań albo wątpliwości związanych z elastyczną listwą sufitową C217 Flex Orac Decor serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez telefon i e-mail z naszymi profesjonalistami. Dzięki zdobywanemu przez lata doświadczeniu objaśnimy parametry techniczne wybranego produktu, jak i również udzielimy wszystkich odpowiedzi związanych z doborem, zakupem, jak i także mocowania oferowanych w naszym sklepie internetowym detali sztukaterii.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: