• -7%

Orac Decor C230 FLEX poliuretan Listwa sufitowa

122,37 zł 113,81 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 113.81 zł

Opis produktu

Gięta listwa Orac Decor C230 Flex to szykowny element dekoracji, który wkomponuje się w każdą stylizację wnętrza niezależnie od występujących łuków ściennych. Dzięki możliwości pomalowania łatwo wtopi się w kolorystykę pomieszczenia. Elastyczna listwa sufitowa Orac Decor C230 Flex nada wnętrzu wyrafinowanego wykończenia ukrywając nierówności i ubytki na styku ścian oraz sufitu.

Opis

 • Wysokość (cm)
  2.9
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  2.9
 • Symbol
  C230F
 • Kolekcja
  Orac Decor
 • Materiał
  Poliuretan
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  Gięta. odporna na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa gięta Orac Decor C230 Flex

Efektowna w swojej krasie elastyczna sufitowa listwa Orac C230 Flex jest sztukaterią, spełniającą oczekiwania wizualne ale nie tylko niejednego miłośnika tradycyjnych ozdób na łączeniu sufitu oraz ścian.

Wykorzystanie przy tworzeniu trwałych tworzyw, jak i również dbałość o najdrobniejsze detale sprawia, iż sufitowa listwa C230 Flex jest rewelacyjnym wyborem na podkreślenie dowolnego wnętrza. Wysoka elastyczność Orac Decor C230 Flex pozwala na dostosowanie produktu do różnorodnych zaokrągleń ściennych między innymi łuków. Ponadto sufitowa listwa C230 Flex Orac Decor ma efektowne wzornictwo, tak więc fenomenalnie udekoruje łączenie ścian oraz sufitu.

Unikalny design Orac Decor C230 Flex

Gięta listwa sufitowa Orac Decor C230 Flex jest sztukaterią, która wprowadzi ponadczasowego kunsztu do każdego pomieszczenia. Nad wyraz przemyślana forma elastycznej listwy sufitowej C230 Flex Orac Decor powoduje, że model oszałamia efektownością. Orac Decor C230 Flex jest zatem sufitową listwą ozdobną, która na pewno trafi w poczucia estetyczne miłośników klasycznych pomieszczeń.

Detal sztukateryjny w postaci giętkiej sufitowej listwy Orac C230 Flex jest wyprodukowany tak, by w prosty sposób zamaskować znajdujące się wzdłuż łączenia sufitu oraz ścian nierówności malowania, czy też zakończenia tapety, gwarantując nieskazitelne wykończenie w niejednym wystroju.

Gięta listwa sufitowa Orac Decor C230 Flex i jej niezwykła wytrzymałość

Wyprodukowanie giętkiej listwy sufitowej C230 Flex Orac Decor z materiałów z najwyższej półki przy wdrożeniu najnowszych rozwiązań spowodowało, iż jest to detal nader wielowymiarowy. Sztukateria dekoracyjna pod postacią Orac Decor C230 Flex wyróżnia się ponadto niezwykłą wytrzymałością na różnego rodzaju zarysowania, uderzenia i wgniecenia. Marka zadbała o to, by prezentowana sufitowa listwa była także odporna na wodę, dlatego też można model zamontować w każdy wnętrzu.

Orac Decor C230 Flex i gotowość do samodzielnej personalizacji

Orac Decor C230 Flex to gięta sufitowa listwa, fabrycznie przygotowana do pomalowania, co umożliwia wtopienie modelu praktycznie do niejednego wnętrza. Wystarczy zaopatrzyć się w wybraną farbę, niezawierającej rozpuszczalników.

Listwa elastyczna Orac Decor C230 Flex i sposób montażu

Giętka sufitowa listwa C230 Flex Orac Decor jest sztukaterią dekoracyjną nieskomplikowaną w montażu. Zamontowanie modelu wzdłuż łączenia sufitu i ścian odbywa się w całości przy użyciu odpowiednich klejów oraz przydatnych narzędzi oferowanych w naszym sklepie. W przypadku zamiaru uzyskania jak najlepszego rezultatu, należy zastosować klej montażowy FDP500 Orac Decor, jak i również klej do łączeń listew FX400 Orac Decor. Jeżeli wystąpią wątpliwości dotyczące montażu listwy sufitowej zachęcamy do kontaktu z naszym sklepem.

Doradztwo przy doborze listew wykończeniowych

W przypadku pojawienia się wątpliwości albo pytań dotyczących elastycznej sufitowej listwy C230 Flex Orac Decor serdecznie zapraszamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego z naszymi profesjonalistami. Za sprawą zdobywanej latami wiedzy objaśnimy parametry techniczne każdego modelu, a także udzielimy wyczerpujących odpowiedzi dotyczących doboru, zakupu oraz montażu znajdujących się w naszym sklepie elementów sztukaterii.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: