• -7%

Orac Decor C250 FLEX poliuretan Listwa sufitowa

135,03 zł 125,58 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 125.58 zł

Opis produktu

Elastyczna listwa poliuretanowa Orac Decor C250 Flex to efektowny element sztukaterii, który dopasuje się do każdego łuku perfekcyjnie wykańczając wnętrze. Za sprawą możliwości pomalowania łatwo dopasuje się do kolorystyki pomieszczenia. Gięta listwa sufitowa Orac Decor C250 Flex nada aranżacji szykownego wykończenia ukrywając mankamenty, a także ubytki na styku ścian i sufitu.

Opis

 • Wysokość (cm)
  1.6
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.6
 • Symbol
  C250F
 • Kolekcja
  Orac Decor
 • Materiał
  Poliuretan
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  Gięta. odporna na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa gięta Orac Decor C250 Flex

Nadzwyczajnej klasy elastyczna sufitowa listwa Orac C250 Flex jest sztukaterią, spełniającą oczekiwania największych wielbicieli klasycznych detali na łączeniu ścian oraz sufitu. Zastosowanie podczas tworzenia trwałych materiałów, a także zadbanie o nawet najmniejszy detal sprawia, iż sufitowa listwa C250 Flex jest doskonałym wyborem na wykończenie każdej stylizacji. Elastyczność Orac Decor C250 Flex pozwala na dopasowanie modelu do występujących w pomieszczeniu zaokrągleń ścian między innymi łuków. Dodatkowo listwa sufitowa Orac Decor C250 Flex posiada efektowne wzornictwo, dlatego doskonale udekoruje styk sufitu i ścian.

Minimalistyczny design C250 Flex

Gięta sufitowa listwa Orac Decor C250 Flex jest sztukaterią, która wniesie eleganckiego kunsztu do każdego wnętrza. Wyjątkowo przemyślany design giętej sufitowej listwy C250 Flex Orac Decor przyczynia się do tego, iż tego typu akcent epatuje majestatycznością. C250 Flex Orac Decor jest więc listwą sufitową, która zapewne przypadnie do gustu wielbicielom tradycyjnych wnętrz.

Akcent w postaci giętkiej sufitowej listwy C250 Flex Orac Decor jest zaprojektowany tak, by bez trudu ukryć widoczne na styku sufitu i ścian niedociągnięcia malowania, jak i również końce tapety, tworząc idealne dopełnienie w dowolnym wystroju pomieszczenia.

Elastyczna listwa sufitowa Orac Decor C250 Flex i wysoka odporność

Wyprodukowanie elastycznej sufitowej listwy Orac Decor C250 Flex z niezwykłej klasy materiałów zarazem przy zastosowaniu innowacyjnych technologii spowodowało, że jest to produkt niebywale funkcjonalny. Dekoracyjna sztukateria pod postacią Orac Decor C250 Flex cechuje się również niezwykłą trwałością na różnego rodzaju zarysowania, uderzenia oraz wgniecenia. Marka Orac Decor zadbała o to, by przedstawiona listwa sufitowa była również wilgocioodporna, tak więc można produkt zamontować niezależnie od panujących warunków.

C250 Flex Orac Decor i gotowość do malowania

C250 Flex Orac Decor to giętka listwa sufitowa, która fabrycznie została przygotowana do samodzielnego malowania, co pozwala na wtopienie modelu praktycznie do dowolnego wnętrza. Należy tylko użyć wybraną farbę, która w swoim składzie nie zawiera rozpuszczalników.

Listwa elastyczna C250 Flex Orac Decor oraz sposób mocowania

Gięta listwa sufitowa Orac Decor C250 Flex jest ponadczasową sztukaterią bezproblemową w zamocowaniu. Instalacja modelu na łączeniu sufitu oraz ścian odbywa się wyłącznie przy użyciu rekomendowanych klejów oraz właściwych narzędzi znajdujących się w naszym sklepie internetowym. W przypadku zamiaru osiągnięcia bardzo dobrego efektu, należy zastosować klej montażowy FDP500 i klej na łączenia listew FX400 marki Orac Decor. Jeżeli pojawią się problemy związane z przymocowaniem elastycznej listwy sufitowej zachęcamy do skontaktowania się z naszą obsługą.

Pomoc przy zakupie listew wykończeniowych

W momencie zaistnienia pytań albo wątpliwości związanych z elastyczną listwą sufitową Orac Decor C250 Flex to zachęcamy do kontaktu z naszymi zawodowcami. Dzięki ogromnemu doświadczeniu przybliżymy parametry techniczne wybranego przez Państwa modelu, a także udzielimy wyczerpujących odpowiedzi związanych z doborem, zakupem, jak i również mocowania znajdujących się w naszym sklepie internetowym sztukateryjnych akcentów.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: