• -7%

ORAC DECOR C334 FLEX Listwa sufitowa

593,08 zł 551,57 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 551.57 zł

Opis produktu

Orac Decor C334 Flex to klasyczna elastyczna listwa wykończeniowa, która nada pomieszczeniu charakteru, podkreślając jego aranżację. Wykorzystanie elastycznej listwy sufitowej umożliwi zmianę proporcji wnętrza oraz udekorowanie styku ścian i sufitu niezależnie od występujących krzywizn ściennych jak łuki. Gięta listwa sufitowa Orac C334F ukryje także niedoskonałości w postaci pęknięć albo ubytków znajdujących się przy suficie.

Opis

 • Wysokość (cm)
  15
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  19.6
 • Symbol
  C334F
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  Gięta. odporna na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa gięta Orac Decor C334 Flex

Wysokiej jakości elastyczna sufitowa listwa Orac Decor C334 Flex jest sztukaterią, spełniającą oczekiwania wszystkich wielbicieli ekskluzywnych detali na łączeniu ścian i sufitu.

Użycie w czasie produkcji solidnych materiałów, a także zadbanie o precyzję najmniejszych szczegółów powoduje, że sufitowa listwa C334 Flex to doskonały wybór na ozdobę każdego wnętrza. Elastyczność Orac Decor C334 Flex umożliwia dostosowanie listwy do różnorodnych zaokrągleń przykładowo łuków. Co więcej, listwa sufitowa C334 Flex Orac Decor ma przepiękny kształt, tak więc doskonale ozdobi łączenie sufitu i ścian.

Elegancki w swojej formie design C334 Flex

Gięta listwa sufitowa C334 Flex Orac Decor jest detalem sztukateryjnym, który wprowadzi majestatycznego charakteru do niejednego wnętrza. Wyjątkowo przemyślana forma giętej sufitowej listwy C334 Flex Orac Decor sprawia, że akcent urzeka prostotą. C334 Flex Orac jest toteż sztukaterią, która zapewne spodoba się wielbicielom ponadczasowych pomieszczeń.

Detal pod postacią elastycznej sufitowej listwy Orac Decor C334 Flex został stworzony tak, aby z łatwością zamaskować widoczne na łączeniu sufitu i ścian nierówności malowania, a także zakończenia tapet, gwarantując perfekcyjne dopełnienie w każdym pomieszczeniu.

Giętka listwa sufitowa C334 Flex Orac Decor i wysoka jakość

Zaprojektowanie giętkiej listwy sufitowej C334 Flex Orac Decor z materiałów z górnej półki przy wdrożeniu innowacyjnych rozwiązań sprawiło, iż jest to model nader wielostronny. Dekoracyjna sztukateria pod postacią Orac Decor C334 Flex cechuje się ponadto niezwykłą wytrzymałością na wszystkie uderzenia, wgniecenia oraz zarysowania. Marka Orac Decor zadbała o to, by przedstawiona listwa sufitowa była również wilgocioodporna, dlatego też można ją zastosować bez względu na występujące warunki.

C334 Flex Orac Decor i jej gotowość do samodzielnej personalizacji

Orac Decor C334 Flex to giętka listwa sufitowa, która fabrycznie została przygotowana do malowania, co pozwala na wkomponowanie produktu teoretycznie do każdego wnętrza. Wystarczy użyć dowolną farbę, na bazie wody.

Listwa elastyczna Orac Decor C334 Flex i sposób jej montażu

Giętka sufitowa listwa C334 Flex Orac Decor jest sztukaterią dekoracyjną nieskomplikowaną w montażu. Instalacja modelu na łączeniu ścian i sufitu dokonuje się jedynie przy użyciu dedykowanych klejów oraz przydatnych narzędzi oferowanych w naszym sklepie internetowym. W przypadku zamiaru osiągnięcia najlepszego efektu końcowego, należy wykorzystać klej montażowy FDP500 i klej na łączenia listew FX400 producenta Orac Decor. Jeżeli pojawią się problemy związane z montażem giętej listwy sufitowej zachęcamy do skontaktowania się z naszą obsługą.

Rzetelne doradztwo przy wyborze giętych listew sufitowych

W razie wystąpienia wątpliwości bądź pytań związanych z elastyczną listwą sufitową C334 Flex Orac Decor zapraszamy do kontaktu z naszymi profesjonalistami. Dzięki posiadanej wiedzy objaśnimy specyfikację wybranego modelu, jak i również udzielimy wszystkich odpowiedzi związanych z doborem, zakupem, jak i także mocowania znajdujących się w naszym asortymencie akcentów sztukaterii.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: