• -7%

ORAC DECOR C339 FLEX Listwa sufitowa

387,98 zł 360,82 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 360.82 zł

Opis produktu

Orac Decor C339F to ekskluzywna elastyczna listwa wykończeniowa, dzięki której nadasz pomieszczeniu charakteru, podkreślając jego stylizację. Wykorzystanie giętej listwy sufitowej umożliwi udekorowanie styku ścian i sufitu niezależnie od występujących łuków, a także zmianę proporcji wnętrza. Elastyczna listwa sufitowa Orac C339 Flex ukryje również niedoskonałości w postaci pęknięć albo zakończenia tapet znajdujących się przy suficie.

Opis

 • Wysokość (cm)
  14.1
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  6.4
 • Symbol
  C339F
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  Gięta. odporna na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa gięta Orac Decor C339 Flex

Najwyższej jakości giętka sufitowa listwa Orac Decor C339 Flex jest produktem, który spełni oczekiwania jakościowe i nie tylko największych wielbicieli ekskluzywnych detali na styku ścian oraz sufitu. Wykorzystanie w czasie produkcji trwałych tworzyw, a co więcej, zadbanie o najdrobniejsze szczegóły powoduje, że sufitowa listwa C339 Flex to fenomenalny wybór na dekorację każdej stylizacji. Elastyczność C339 Flex Orac Decor pozwala na dopasowanie modelu do wielorakich zaokrągleń, w tym łuków. Dodatkowo listwa sufitowa C339 Flex Orac Decor posiada elegancki kształt, dlatego też doskonale udekoruje łączenie sufitu i ścian.

Unikalny wygląd Orac Decor C339 Flex

Elastyczna listwa sufitowa C339 Flex Orac Decor jest akcentem sztukateryjnym, który wprowadzi ponadczasowego szyku do każdego wnętrza. Niezwykle planowany design elastycznej listwy sufitowej Orac Decor C339 Flex powoduje, że produkt epatuje elegancją. C339 Flex Orac jest toteż sztukaterią, która zapewne podpasuje wielbicielom ponadczasowych wnętrz.

Akcent sztukateryjny w postaci giętej listwy sufitowej Orac C339 Flex jest wyprodukowany w taki sposób, aby z łatwością zamaskować widoczne wzdłuż łączenia sufitu oraz ścian niedociągnięcia malowania, czy też zakończenia tapet, zapewniając doskonałe wykończenie w dowolnym wystroju.

Elastyczna listwa sufitowa Orac Decor C339 Flex i wysoka jakość

Zaprojektowanie giętkiej sufitowej listwy C339 Flex Orac Decor z wysokiej klasy tworzyw zarazem przy wdrożeniu najnowszych rozwiązań technologicznych spowodowało, że jest to detal niebywale funkcjonalny. Sztukateria dekoracyjna w postaci C339 Flex Orac Decor wyróżnia się również niebywałą trwałością na uderzenia, zarysowania, jak i wgniecenia. Marka Orac Decor zadbała o to, by prezentowana listwa sufitowa była również wodoodporna, dlatego też można produkt zastosować niezależnie od panujących warunków.

Orac Decor C339 Flex i jej gotowość do malowania

C339 Flex Orac Decor to giętka sufitowa listwa, która jest fabrycznie przygotowana do pomalowania, co umożliwia dopasowanie modelu praktycznie do każdego wnętrza. Należy wykorzystać wybraną farbę, która nie zawiera rozpuszczalników.

Listwa elastyczna Orac Decor C339 Flex oraz sposób jej zamocowania

Gięta sufitowa listwa C339 Flex Orac Decor jest sztukaterią ozdobną nieskomplikowaną w montażu. Instalacja modelu wzdłuż łączenia sufitu i ścian dokonuje się jedynie przy użyciu polecanych klejów montażowych i przydatnych akcesoriów oferowanych w naszym sklepie. W przypadku chęci uzyskania jak najlepszego efektu końcowego, należy wyposażyć się w klej montażowy FDP500 oraz klej na łączenia listew FX400 marki Orac Decor. Jeżeli pojawią się pytania dotyczące montażu elastycznej listwy sufitowej zachęcamy do skontaktowania się z naszą obsługą.

Doradztwo przy zakupie giętych listew sufitowych

W momencie wystąpienia pytań toteż wątpliwości dotyczących elastycznej sufitowej listwy Orac Decor C339 Flex to zapraszamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego z naszą obsługą. Za sprawą zdobywanej latami wiedzy przybliżymy specyfikację każdego modelu, jak i również udzielimy wyczerpujących odpowiedzi związanych z doborem, zakupem, jak i również mocowania dostępnych w naszym sklepie internetowym akcentów sztukaterii.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: