• -7%

ORAC DECOR C341 FLEX Listwa sufitowa

358,43 zł 333,34 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 333.34 zł

Opis produktu

Orac Decor C341F jest szykowną listwą wykończeniową, która sprawi, że pomieszczenie zyska oryginalnego charakteru. Wykorzystanie elastycznej listwy sufitowej pozwoli na udekorowanie styku ścian i sufitu niezależnie od znajdujących się łuków, a także zmianę proporcji wnętrza i estetyczne ukrycie karniszy i szyn karniszowych. Gięta listwa sufitowa Orac C341 Flex ukryje również mankamenty w postaci pęknięć albo zakończenia tapet.

Opis

 • Wysokość (cm)
  12.2
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  8.8
 • Symbol
  C341F
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  Gięta. odporna na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Karniszowa listwa sufitowa gięta Orac Decor C341 Flex

Niespotykana w swojej formie gięta sufitowa listwa Orac C341 Flex jest sztukaterią, która spełni wymagania każdego wielbiciela tradycyjnych ozdób wzdłuż styku ścian oraz sufitu. Zastosowanie w czasie produkcji trwałych tworzyw, a co więcej, zadbanie o nawet najmniejszy detal sprawia, że listwa sufitowa C341 Flex to idealny pomysł na podkreślenie każdego pomieszczenia. Elastyczność C341 Flex Orac Decor umożliwia wygięcie produktu do różnorodnych zaokrągleń ściennych jak łuki Co więcej, sufitowa listwa C341 Flex Orac Decor posiada elegancki kształt, tak więc świetnie ozdobi łączenie ścian oraz sufitu.

Oryginalny wygląd listwy karniszowej Orac Decor C341 Flex

Elastyczna listwa karniszowa Orac Decor C341 Flex jest akcentem ozdobnym, który wniesie ponadczasowego kunsztu do niejednego wnętrza. Nad wyraz zaplanowany design giętej sufitowej listwy C341 Flex Orac Decor sprawia, iż detal zachwyca szykownością. Orac C341 Flex jest zatem listwą sufitową, która zapewne podpasuje wielbicielom tradycyjnych pomieszczeń.

Akcent sztukateryjny pod postacią giętkiej sufitowej listwy Orac Decor C341 Flex został stworzony w taki sposób, by w prosty sposób ukryć widoczne na styku sufitu oraz ścian nierówności malowania, a także końce tapet, gwarantując idealne dopełnienie w każdym pomieszczeniu.

Elastyczna listwa sufitowa C341 Flex Orac Decor i niezwykła wytrzymałość

Wyprodukowanie giętkiej listwy sufitowej C341 Flex Orac Decor z materiałów z wysokiej półki przy zastosowaniu zaawansowanych rozwiązań sprawiło, że jest to model nader uniwersalny. Sztukateria dekoracyjna pod postacią C341 Flex Orac Decor cechuje się co więcej, doskonałą solidnością na uderzenia, zarysowania, czy też wgniecenia. Marka zadbała o to, aby owa sufitowa listwa była także wodoodporna, dlatego można model wykorzystać niezależnie od występujących warunków.

Maskownica karnisza C341 Flex Orac Decor i jej gotowość do pomalowania

C341 Flex Orac Decor to giętka listwa sufitowa, która jest gotowa do malowania, co umożliwia wkomponowanie modelu do niejednego pomieszczenia. Należy użyć wybraną farbę, która nie zawiera rozpuszczalników.

Listwa sufitowa C341 Flex Orac Decor i sposób mocowania

Giętka listwa karniszowa C341 Flex Orac Decor jest elegancką sztukaterią nieskomplikowaną w zamocowaniu. Instalacja produktu wzdłuż styku ścian i sufitu dokonuje się jedynie za pomocą rekomendowanych klejów montażowych i właściwych akcesoriów znajdujących się w naszym sklepie internetowym. W celu uzyskania bardzo dobrego efektu końcowego, należy wyposażyć się w klej montażowy FDP500 i klej na łączenia listew FX400 producenta Orac Decor. Jeśli wystąpią wątpliwości dotyczące montażu elastycznej listwy sufitowej zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą.

Pomoc przy wyborze listew sufitowych

W sytuacji wystąpienia pytań albo wątpliwości dotyczących elastycznej maskownicy karnisza Orac Decor C341 Flex zapraszamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego z naszymi specjalistami. Za sprawą ogromnej wiedzy przybliżymy parametry techniczne dowolnego produktu, a także udzielimy wszystkich odpowiedzi związanych z doborem, zakupem, jak i także mocowania znajdujących się w naszym sklepie internetowym akcentów sztukaterii.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: