• -7%

ORAC DECOR CX123 FLEX Listwa sufitowa

323,38 zł 300,74 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 300.74 zł

Opis produktu

Orac Decor CX123F jest trwałą i odporną na wilgoć listwą sufitową pokrytą gruntem koloru białego. Wykorzystanie elastycznej listwy na styku ścian i sufitu, nada charakteru aranżacji i perfekcyjnie wykończy pomieszczenie nawet przy krzywiznach ściennych i łukach. Gięta listwa sufitowa Orac CX123 Flex ukryje mankamenty w postaci pęknięć czy ubytków.

Opis

 • Wysokość (cm)
  8
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  8
 • Symbol
  CX123F
 • Kolekcja
  AXXENT
 • Powłoka
  Do pokrycia podkładem i farbą
 • Materiał
  Duropolimer
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  Gięta. odporna na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa Orac Decor CX123 Flex

Wyjątkowa, estetyczna i przede wszystkim elastyczna listwa sufitowa Orac Decor CX123 Flex, to idealne rozwiązanie dla tych wszystkich osób, które chcą w prosty, a zarazem elegancki sposób wykończyć wszelkie łuki.

Funkcjonalne dopasowanie listwy sufitowej Orac Decor CX123 Flex

Pod względem funkcjonalnym gięta listwa sufitowa Orac Decor CX123 Flex jest wręcz perfekcyjna. Jej specyficzna, elastyczna struktura sprawia, że można ją dopasować do praktycznie każdego kształtu ściany. Listwa Orac Decor CX123 Flex doskonale przylega do powierzchni ściennej, tworząc wraz z nią eleganckie i funkcjonalne połączenie. Co więcej, charakteryzuje się ona również bardzo wysoką trwałością, dzięki której nie będzie się ona już nigdy odkształcać. Elastyczna listwa sufitowa to idealne rozwiązanie dla każdego estety. Dzięki niej wnętrze zostanie wypełnione w - dosłownie - niezwykle harmonijny sposób. Tym samym, udekorowane listwą Orac Decor CX123 Flex wnętrze, będzie stylowe i eleganckie.

Proste wykończenie i piękny efekt jaki daje elastyczna listwa Orac Decor CX123 Flex

Dzięki swym właściwościom, gięta listwa sufitowa Orac Decor CX123 Flex może być nie tylko dopasowana do praktycznie każdego profilu ściennego, ale też malowana! Jej charakterystyczna, jasna powierzchnia umożliwia nałożenie kolorów w praktycznie dowolnej formie. Dzięki temu elastyczna listwa sufitowa będzie idealnie komponować się z każdą aranżacją i to niezależnie od jej formy i koloru. Co ważne - listwa Orac Decor CX123 Flex może być malowana tylko i wyłącznie za pomocą tych farb, w których składzie nie ma rozpuszczalników. Dzięki temu można mieć pewność, że uzyskany efekt dekoracyjny będzie zaskakujący i wyjątkowy.

Prosty montaż listwy sufitowej Orac Decor CX123 Flex to oszczędność czasu

Gięta listwa sufitowa Orac Decor CX123 Flex jest niezwykle łatwa w montażu. Została ona wyprodukowana ze specjalnych, innowacyjnych materiałów, które charakteryzują się wyjątkową lekkością. To właśnie dlatego elastyczna listwa sufitowa Orac Decor CX123 Flex może być montowana wyłącznie za pomocą kleju. Aby przymocować ją do ściany, należy stosować wyłącznie klej Orac Decor FDP500, a także klej do łączeń Orac Decor FX400. Dzięki temu montaż giętej listwy sufitowej nie wymusza zastosowania specjalnych łączników i innych elementów, które naruszałyby konstrukcję ściany lub sufitu.

Wytrzymałość i jakość giętej listwy Orac Decor CX123 Flex

Jak na profesjonalny sprzęt sztukateryjny przystało, gięta listwa sufitowa Orac Decor CX123 Flex to model o wręcz niezwykłej wytrzymałości. Jest on odporny zarówno na działanie wilgoci, jak i bezpośrednie oddziaływania mechaniczne. Co więcej, elastyczna listwa sufitowa wyróżnia się też dużą odpornością na długotrwałe odkształcenia fizyczne, które wynikają ze specyficznego i niejednokrotnie kolistego ukształtowania ścian i sufitów.

Pomoc przy wyborze listew elastycznych

Zakup właściwej listwy elastycznej może sprawić problemy, dlatego zachęcamy do kontaktu. Nasze doświadczenie i widza o produktach pozwoli odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące listew elastycznych, w tym listwy sufitowej Orac Decor CX123 Flex, ich specyfikacji, a także montażu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: