• -7%

ORAC DECOR CX197 Listwa sufitowa

128,51 zł 119,52 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 119.52 zł

Opis produktu

Ozdobna listwa sufitowa CX197 Orac Decor o efektownym schodkowym kształcie to sztukateria, dająca możliwość zastosowania wraz z oświetleniem LED. Ponadto listwa jest wytrzymała, odporna na wilgoć i uderzenia, a jednocześnie niezwykle lekka i prosta w montażu. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów sufitowa listwa oświetleniowa CX197 Orac Decor to dekoracja, która przez lata będzie zdobić dowolne wnętrze z charakterem.

Opis

 • Wysokość (cm)
  9.3
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  5
 • Kolekcja
  AXXENT
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

CX197 Orac Decor oświetleniowa listwa sufitowa

Nowoczesna oświetleniowa listwa sufitowa Orac Decor CX197 to doskonałe połączenie promocyjnej ceny, wysokiej wytrzymałości i starannego wykonania. Jest to model niebywale lekki, a dodatkowo trwały. Oświetleniowa listwa sufitowa CX197 Orac Decor wyróżnia się minimalistyczną formą, która daje szerokie możliwości.

Kwestią indywidualną jest, gdzie zostanie zastosowana tego rodzaju sztukateria. Na pewno w każdym wnętrzu będzie wyglądać interesująco oraz elegancko. Listwa oświetleniowa CX197 Orac Decor jest niezwykle uniwersalna, a jednocześnie dość awangardowa, dlatego bez większych problemów można ją wkomponować w dane wnętrze. Należy nadmienić, że została ona stworzona z niezwykle wytrzymałych materiałów, niepodatnych na uszkodzenia i wgniecenia. Oświetleniowa listwa sufitowa CX197 Orac Decor jest nie tylko stylowa, ale również praktyczna. Trzeba podkreślić, że została ona w 100% przystosowana do zamocowania oświetlenia ledowego. Opisywana listwa oświetleniowa Orac Decor CX197 odmieni zatem każde wnętrze.

Listwa sufitowa CX197 Orac Decor - lekka i wytrzymała

Zredukowana waga tej sztukaterii bardzo ułatwia jej montaż, dlatego nie ma żadnych przeszkód, by wykonać go samodzielnie. Listwa sufitowa Orac Decor CX197 montowana jest na klej, więc ważne jest to, by wykorzystać odpowiedni produkt, który zagwarantuje trwałą przyczepność. Marka Orac Decor poleca klej montażowy Orac Decor FDP500, a także klej do łączeń Orac Decor FX400. Aby cieszyć się pięknie wykończonym stykiem ścian i sufitu należy postępować według instrukcji montażowych.

Orac Decor CX197 - prosty sposób na odświeżenie wnętrza

Oświetleniowa listwa sufitowa Orac Decor CX197 to fenomenalny pomysł na to, aby odnowić stylizację wnętrza. Z uwagi na swoje przemyślane proporcje listwa sufitowa Orac Decor CX197 doskonale odnajdzie się w każdym pomieszczeniu, jednak wszystko zależy od osobistych upodobań. Listwa sufitowa CX197 Orac Decor może zostać pomalowana farbą, nieposiadającą w sobie rozpuszczalników, co daje szerokie pole do personalizacji. Listwa sufitowa CX197 Orac Decor może być pomalowana na subtelny, jak i również ciemny kolor. Zazwyczaj zaleca się nałożenie dwóch warstw farby, po to, aby uzyskać satysfakcjonujący rezultat.

Praktyczna listwa sufitowa Orac Decor CX197

Oświetleniowa listwa sufitowa Orac Decor CX197 może pomóc zamaskować różnorodne niedoskonałości pojawiające się na styku sufitu oraz ścian. Z powodzeniem ukryje nierówności malowania, końce tapet, czy nieestetyczne pęknięcia. Dostępny produkt nie podlega działaniu wilgoci, co pozwala na zamontowanie tego detalu sztukateryjnego w różnych wnętrzach, w tym w kuchniach i łazienkach

Masz pytania dotyczące naszych produktów?

W razie pojawiających się wątpliwości związanych z wyborem, kupnem, czy instalacją dostępnych w naszym sklepie akcentów sztukateryjnych to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasza zdobywana przez lata wiedza oraz wypracowane doświadczenie umożliwi nam znalezienie produktu spełniającego wszystkie potrzeby. Być może będzie to właśnie sufitowa  listwa oświetleniowa CX197 Orac Decor.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 528 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: