• -7%

NMC Domostyl FA10

696,01 zł 647,29 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 647.29 zł

Opis produktu

Profil ramowy NMC Domostyl FA10 - profil parapetowy to sposób na wyróżnienie każdego obiektu.

Ozdobny Domostyl FA10 idealnie wpasuje się w każdy budynek, w łatwy oraz szybki sposób przyozdobi zewnętrzną część elewacji, zalecamy kleje montażowe NMC. Elewacja zewnętrzna taka jak profil ramowy Domostyl FA10 wykonana z wysokiej jakości tworzywa, odpornego na wilgoć czy uszkodzenia, świetnie prezentuje się na budynku przez wiele lat w nienaruszonym stanie. Prezentowany profil ramowy Domostyl FA10 jest produktem przygotowanym do pomalowania, dzięki elewacji NMC odmienisz wygląd swojego domu.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  12.5
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  10
 • Symbol
  FA10
 • Kolekcja
  Domostyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  NMC Domostyl HYBRID
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Elewacja zewnętrzna NMC Domostyl FA10 (profil parapetowy).

Profil parapetowy NMC Domostyl FA10 to wyjątkowa w swojej prezencji dekoracja, która nada ekskluzywnego wykończenia zewnętrznej części domu, lokalu, czy innego budynku. Przy każdym remoncie budynku istotną sprawą jest zadbanie o odpowiednie wykończenie elewacji zewnętrznej. W naszym sklepie www.maszwnetrze.pl jest szeroki wybór produktów dekoracyjnej elewacji zewnętrznej z linii NMC. Mogą Państwo, według indywidualnego gustu i zamysłu, wybrać najbardziej odpowiedni i przyciągający oko produkt, który zachwyci wszystkich. NMC Domostyl FA10 spełni oczekiwania zarówno jakościowe, funkcjonalne, jak i wizualne.

Zewnętrzna elewacja NMC w postaci profilu parapetowego Domostyl FA10 jest wspaniała, wyjątkową w swojej prezencji ozdobą, która w sposób niepowtarzalny udekoruje elewacje każdego budynku. Dzięki FA10 niewielkim kosztem dodadzą Państwo, elegancji i ekskluzywnego charakteru budynkowi, tym samym wyróżniając go spośród innych. Domostyl FA10 z prostym motywem zdobniczym idealnie wpasuje się w każdy styl budynku, w łatwy oraz szybki sposób przyozdobi go.

Zewnętrzna dekoracja z profilem parapetowym FA10.

Domostyl FA10 jest to ozdobny element sztukaterii zewnętrznej, podkreśli każdą stylizację budynku, odświeżając go, a także nadając mu niepowtarzalnego charakteru. Profil parapetowy NMC Domostyl FA10 kierujemy zarówno do wielbicieli klasycznego wzornictwa i minimalistycznego podejścia do aranżacji wnętrz, jak i do entuzjastów nowoczesnych połączeń i ekstrawaganckich kompozycji. Przemyślany styl linii NMC pozwala na wykorzystanie tych produktów do ozdoby różnych budynków: muzea, kamienice czy domy mieszkalne.

Jeżeli szykuje się remont Państwa budynku, czy budowa serdecznie polecamy dostępną u nas na www.maszwnetrze.pl elewację zewnętrzną, na przykład profil parapetowy NMC FA10. Gwarantujemy, że po zamontowaniu tego typu zewnętrznej elewacji sztukateryjnej Państwa nieruchomość zyska nie tylko na wyglądzie, ale i na jakości, zachowując swój wygląd i właściwości przez wiele lat.

NMC - trwałość potwierdzona przez ekspertów.

Sztukateria sprzedawana na www.maszwnetrze.pl jest produktem wykonanym z doskonałej jakości materiałów, przy zachowaniu najwyższej precyzji detali przy produkcji, daje to perfekcyjność w każdym calu. Osiągnięcie takich efektów poprzedzały liczne badania pod kątem właściwości i zachowania różnych tworzyw, a następnie wybrano te najtrwalsze. Nowoczesna technologia pozwala naszemu produktowi z linii NMC zatrzymać właściwości i wygląd na długie lata, żadne warunki klimatyczne, jak deszcz, wiatr czy wahania temperatur nie są mu straszne.

Elewacja zewnętrzna taka jak profil ramowy Domostyl FA10 wykonana z wysokiej jakości tworzywa, odpornego na wilgoć czy uszkodzenia, świetnie prezentuje się na budynku przez wiele lat w nienaruszonym stanie. Ponadto, pokrycie profili parapetowych Domostyl FA10 specjalną powłoką sprawia, że jest produktem przygotowanym do pomalowania, dzięki NMC odmienisz wygląd swojej nieruchomości.

Łatwy montaż elewacji zewnętrznej NMC.

Warto pokreślić, że atutem profilu parapetowego NMC Domostyl FA10, za sprawą użycia lekkich materiałów podczas jego produkcji jest niezwykle prosta instalacja. Z zalecanym klejem do montażu NMC Domostyl HYBRID w kilka chwil zamontują Państwo profil parapetowy na zewnątrz domu, dodając mu klasy i elegancji.

Po montażu dodatkową zaletą NMC Domostyl FA10 jest możliwość pomalowania go na dowolny kolor, dzięki czemu można dopasować profil do kolorystyki kompozycji, nadając mu wyrazistego akcentu lub wtapiając w kolor ściany. Samodzielny montaż profilu ramowego Domostyl FA10 gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy, to remont bez konieczności wynajęcia robotników.

Pomoc przy zakupach sztukaterii.

Profil ramowy Domostyl FA10 - profil parapetowy to sprawdzony sposób na wyróżnienie każdego obiektu. Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy, że zakup i wybór odpowiedniej sztukaterii może wiązać się z trudnymi pytaniami i wątpliwościami. Nasza obszerna wiedza na temat wszystkich artykułów dostępnych na www.maszwnetrze.pl pozwoli udzielić porady dotyczącej wyboru i zakupu, profilu, jak i również zakupu odpowiedniego kleju montażowego. Nasi pracownicy bez problemów odpowiedzą na każde pytanie związane z wyborem właściwego produktu oraz specyfikacji chętnie poprowadzimy przez całą zmianę stylizacji czy budowę obiektu.

Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż elewacji NMC

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: