• -7%

NMC Domostyl FA11

559,96 zł 520,76 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 520.76 zł

Opis produktu

NMC Domostyl FA11 stanowi dekorację elewacyjną, którą można łatwo zamontować, co czyni go wyjątkowo wygodnym elementem sztukaterii. Wykonany z wysoce jakości materiałów, jest odporny na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki swojej trwałości, doskonale prezentuje się na budynku przez wiele lat, nadając mu ekskluzywny wygląd.

Montaż tego produktu jest prosty i szybki, a zastosowanie specjalnych klejów montażowych NMC ułatwia proces instalacji. Profil elewacyjny NMC Domostyl FA11 jest gotowy do pomalowania, co pozwala na dostosowanie jego koloru do indywidualnych preferencji i wyróżnienie swojego obiektu.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  14
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  7
 • Symbol
  FA11
 • Kolekcja
  Domostyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  NMC Domostyl HYBRID
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Elewacja zewnętrzna NMC Domostyl FA11 (profil parapetowy)

Profil parapetowy NMC Domostyl FA11 to doskonały sposób na nadanie wyjątkowego charakteru elewacji budynku oraz zapewnienie jej doskonałego wykończenia. Ten oryginalny dodatek pozwala w prosty i ekonomiczny sposób dodać elegancji i ekskluzywności nieruchomości, wyróżniając ją spośród innych. Nie można przecenić znaczenia odpowiedniego wykończenia elewacji w kontekście remontu lub budowy budynku. Profil parapetowy NMC Domostyl FA11, będąc wyjątkowym elementem ozdobnym, nadaje każdemu budynkowi charakteru i klasy.

Elewacja zewnętrzna NMC w postaci profilu parapetowego Domostyl FA11 jest niezwykle oryginalnym elementem ozdobnym, który wyróżni każdy budynek. W ofercie linii NMC dostępne są różnorodne produkty elewacyjne, które pozwalają dostosować wybór do indywidualnych preferencji.

Wykończenie budynku z profilem parapetowym NMC.

Niezależnie od preferowanego stylu, produkt ten doskonale współgra z klasycznym wzornictwem i nowoczesnymi koncepcjami aranżacji. Dzięki swojej doskonałej jakości i trwałości, produkt z linii NMC utrzymuje swój wygląd przez wiele lat, niezależnie od warunków atmosferycznych. Profil parapetowy NMC Domostyl FA11 można łatwo pomalować, co pozwala dostosować jego kolor do własnych preferencji i nadać budynkowi osobisty charakter.

NMC - produkcja pod okiem ekspertów.

Zachęcamy do skorzystania z dostępnej w naszym sklepie elewacji zewnętrznej, która znacząco poprawi wygląd budynku i zyska uznanie. Profil parapetowy NMC Domostyl FA11, wykonany z wysokiej jakości materiałów, jest odporny na wilgoć i uszkodzenia, co sprawia, że prezentuje się znakomicie przez wiele lat. Montaż profilu parapetowego NMC Domostyl FA11 jest prosty i szybki, szczególnie w połączeniu z odpowiednimi klejami montażowymi NMC.

Prosty montaż elewacji zewnętrznej.

Profil parapetowy NMC Domostyl FA11 można zainstalować samodzielnie z wykorzystaniem kleju do montażu NMC Domostyl HYBRID w kilka chwil. Profil jest wstępnie pomalowany, co poprawia przyczepność farby i umożliwia zmianę koloru zgodnie z preferencjami, dodając budynkowi elegancji i charakteru. Nasze produkty pozwalają samodzielnie odmienić wygląd budynku, oszczędzając czas i pieniądze.

Pytania i wątpliwosci przy zakupach NMC.

Jeśli masz pytania lub wątpliwości dotyczące zakupów produktów NMC, nasi doświadczeni pracownicy są gotowi do udzielenia pomocy. Zapewniamy, że dokonasz właściwego wyboru i przeprowadzisz udany remont lub budowę, zmieniając swoją przestrzeń do nie do poznania. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż elewacji NMC

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: