• -7%

NMC Domostyl FA15

302,16 zł 281,01 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 281.01 zł

Opis produktu

Domostyl FA15 to element dekoracyjny o łatwym montażu, umożliwiający szybką metamorfozę każdego budynku, zwłaszcza przy zastosowaniu specjalnych klejów montażowych marki NMC. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, odporne na wilgoć, warunki atmosferyczne i uszkodzenia, Domostyl FA15 doskonale prezentuje się na elewacji przez wiele lat. Produkt ten, gotowy do pomalowania, stanowi ekonomiczną ozdobę zewnętrznej części budynku.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  7.5
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  6.5
 • Symbol
  FA15
 • Kolekcja
  Domostyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  NMC Domostyl HYBRID
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Elewacja zewnętrzna NMC Domostyl FA15 (profil parapetowy)

Profil parapetowy NMC Domostyl FA15, charakteryzujący się prostokątnym kształtem, stanowi delikatną, a jednocześnie wyjątkową ozdobę, która doskonale uzupełnia wygląd ścian każdego budynku. Dzięki temu oryginalnemu dodatkowi, możliwym jest dodanie elegancji i ekskluzywnego charakteru budynkowi w sposób ekonomiczny, wyróżniając go spośród innych. W trakcie remontu, niezmiernie istotne jest odpowiednie wykończenie elewacji zewnętrznej, co można osiągnąć za pomocą profilu parapetowego NMC Domostyl FA15, dostępnego na stronie www.maszwnetrze.pl.

Dekoracja budynku z profilem parapetowym NMC.

Bogaty wybór dekoracyjnych elementów elewacji zewnętrznej z linii NMC w naszym sklepie pozwala dostosować ozdobę do indywidualnych preferencji, podkreślając unikalny charakter każdego budynku. Elewacyjny profil parapetowy NMC Domostyl FA15 o wysokiej jakości jest łatwy w montażu, umożliwiając szybkie i efektowne odmienienie ściany, zwłaszcza przy użyciu klejów montażowych marki NMC.

NMC to jakość i perfekcja.

Produkty dekoracyjne, takie jak NMC Domostyl FA15, sprawdzą się zarówno dla miłośników klasycznego wzornictwa, jak i minimalistycznego stylu czy nowoczesnych kompozycji. Badania pod kątem właściwości różnych tworzyw gwarantują wysoką jakość produktu, który utrzymuje swój wygląd przez długie lata. Specjalna powłoka zabezpieczająca produkt przed wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi sprawia, że jest on gotowy do długotrwałego eksponowania na elewacji.

Samodzielny montaż elewacji zewnętrznej NMC Domostyl.

Montaż profilu parapetowego NMC Domostyl FA15 jest niezwykle prosty, a zastosowanie kleju NMC Domostyl HYBRID umożliwia szybką i skuteczną instalację. Produkty NMC charakteryzują się uniwersalnym stylem, co pozwala na różnorodne zastosowanie zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i użytkowych.

Odpowiadamy na wszystkie pytania - elewacja zewnętrzna.

Zapraszamy do kontaktu w razie pytań lub wątpliwości dotyczących elewacji zewnętrznej. Telefon: 609 142 576, e-mail: biuro@maszwnetrze.pl. Jesteśmy gotowi do udzielenia szybkiej pomocy i współpracy przy wyborze oraz montażu produktów.

Montaż elewacji NMC

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: