• -7%

NMC Domostyl FA15

302,16 zł 281,01 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 281.01 zł

Opis produktu

Profil parapetowy NMC Domostyl FA15 o kształcie prostokątnym to wysokiej jakości element do montażu na ścianie, który dopełnia całości wystroju budynku.

Profil parapetowy Domostyl FA15 to bardzo łatwy w montażu element dekorujący, dzięki któremu w szybki sposób odmienisz każdy budynek, szczególnie przy użyciu specjalnych klejów montażowych marki NMC. Domostyl FA15 stworzony z wysokiej jakości materiałów, odpornych na wilgoć, warunki pogodowe, a także uszkodzenia, znakomicie prezentuje się na elewacji przez długie lata. Profil Domostyl FA15 jest produktem gotowym do pomalowania, przyozdobi zewnętrzną część budynku niedużym kosztem.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  7.5
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  6.5
 • Symbol
  FA15
 • Kolekcja
  Domostyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  NMC Domostyl HYBRID
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Elewacja zewnętrzna NMC Domostyl FA15 (profil parapetowy)

Profil parapetowy NMC Domostyl FA15 to subtelna, ale wyjątkową w swojej prezencji ozdoba, która w sposób perfekcyjny udekoruje ściany każdego budynku. Dzięki tak oryginalnemu dodatkowi niewielkim kosztem dodadzą Państwo elegancji i ekskluzywnego charakteru budynkowi, tym samym wyróżniając go spośród innych. Niezwykle istotną kwestią podczas remontu domu, która w żadnym wypadku nie powinna być pomijana, jest zadbanie o odpowiednie wykończenie budynku z zewnątrz za pomocą tak zwanej elewacji zewnętrznej, na przykład dostępnego w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl profilu parapetowego NMC Domostyl FA15.

Szeroki wybór elementów dekoracyjnej elewacji zewnętrznej z linii NMC w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl pozwala Państwu, według indywidualnego gustu i zamysłu, wybrać najbardziej odpowiedni i przyciągający oko detal, który zachwyci domowników, ale także ich gości, a nawet spoglądających na unikalny wygląd domu przechodniów! Niewiele pamięta, że bez odpowiednio dobranej elewacji zewnętrznej, na przykład profilu parapetowego NMC Domostyl FA15 budynek może wyglądać niedbale i nijak w porównaniu do innych, pięknie zaaranżowanych posesji.

Dekoracja budynku z profilem parapetowym NMC.

Produkt ozdobny, jakim jest NMC Domostyl FA15 o prostokątnym kształcie to uniwersalny model, pozwala na wykorzystanie go do ozdoby każdego budynku. Jeśli mają Państwo ochotę zmienić nieco stylizację Swojego budynku, serdecznie polecamy dostępną u nas na www.maszwnetrze.pl elewację zewnętrzną. Profil parapetowy NMC Domostyl FA15 o wysokiej jakości element do montażu na ścianie dopełnia całości wystroju budynku, kierujemy zarówno do wielbicieli klasycznego wzornictwa oraz minimalistycznego podejścia do aranżacji wnętrz, jak i do entuzjastów nowoczesnych połączeń i ekstrawaganckich kompozycji.  Zapewniamy, że po instalacji profilu parapetowego NMC Domostyl FA15, czyli zewnętrznej elewacji sztukateryjnej, Państwa budynek zyska nie tylko na wyglądzie, ale i na jakości. Profil NMC Domostyl FA15 jest bardzo łatwy w montażu element dekorujący, dzięki któremu w szybki sposób odmienisz każdą ścianę, szczególnie przy użyciu specjalnych klejów montażowych marki NMC.

NMC to jakość i perfekcja.

Profil parapetowy NMC Domostyl FA15 stworzony z wysokiej jakości materiałów, odpornych na wilgoć, warunki pogodowe, a także uszkodzenia, znakomicie prezentuje się na ścianie przez długie lata. Tak perfekcyjny efekt, poprzedzały badania pod kątem właściwości różnych tworzyw, a następnie wybrano najtrwalsze. Jak każdy z elementów sztukateryjnych sprzedawanych na www.maszwnetrze.pl tak i profil NMC Domostyl FA15 nie jest produktem wykonanym ze zwykłych, niedbale dobranych materiałów, nowoczesna technologia pozwala naszemu produktowi z linii NMC zatrzymać właściwości i wygląd na długie lata. Ponadto, pokrycie NMC Domostyl FA15 specjalną powłoką zabezpieczającą uodparnia produkt na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne, pozwoli to cieszyć się prostokątnym elementem elewacji zewnętrznej przez długi czas, a żadne warunki klimatyczne, jak deszcz, wiatr czy wahania temperatur nie będą mu straszne.

Samodzielny montaż elewacji zewnętrznej NMC Domostyl.

Profil parapetowy NMC Domostyl FA15 to bardzo łatwy w montażu element dekorujący, dzięki któremu w szybki sposób można wyeksponować każdą ścianę budynku. Za pomocą kleju do montażu NMC Domostyl HYBRID dosłownie w kilka chwil zainstalują Państwo elewację sztukateryjną na zewnątrz domu, dodając mu klasy i elegancji.
Dekoracyjny element zewnętrznej elewacji w postaci profil parapetowy NMC Domostyl FA15 jest dodatkowo wstępnie malowany, dzięki temu, że zewnętrzna warstwa produktu poprawia przyczepność farby, śmiało mogą Państwo zmienić barwę wspomnianego elementu sztukaterii na zupełnie inną, zgodną z własnymi oczekiwaniami.

Odpowiadamy na wszystkie pytania - elewacja zewnętrzna.

Profil parapetowy NMC Domostyl FA15 to subtelna, wyjątkowa ozdoba, która w sposób perfekcyjny udekoruje ściany każdego budynku, jeśli mają Państwo problem z wyborem sztukaterii elewacyjnej, zapraszamy do skontaktowania się z nami. Wiedza naszych pracowników pozwoli pozbyć się wszelkich Państwa wątpliwości i niedomówień dostępnych na www.maszwnetrze.pl, podpowiemy i pokażemy, jak szybko i łatwo zmienić budynek. Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż elewacji NMC

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: