• -7%

NMC Domostyl MA20

394,20 zł 366,61 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 366.61 zł

Opis produktu

Gładki profil ramowy Domostyl MA20 - profil parapetowy to sposób na wyróżnienie każdego obiektu.

Wysoka jakość tworzywa, z którego wykonany jest profil ramowy Domostyl MA20, sprawia, że jest odporny na wilgoć i uszkodzenia, co gwarantuje długotrwałe i nienaruszone użytkowanie. Produkt ten świetnie prezentuje się na budynku przez wiele lat, zachowując swoją estetykę i wytrzymałość.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  18
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  3.5
 • Symbol
  MA20
 • Kolekcja
  Domostyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  NMC Domostyl HYBRID
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Elewacja zewnętrzna NMC Domostyl MA20 (profil parapetowy).

Profil ramowy Domostyl MA20 to doskonały sposób na przyozdobienie zewnętrznej części elewacji budynku. Jego prosta forma idealnie wpasowuje się w różne style architektoniczne, dodając jednocześnie elegancji i charakteru. Dzięki łatwemu i szybkiemu montażowi, zalecanemu przy użyciu klejów montażowych NMC, można w prosty sposób odmienić wygląd budynku.

Profil ramowy Domostyl MA20 jest gotowy do pomalowania, co daje możliwość dostosowania go do indywidualnych preferencji kolorystycznych i stylu architektonicznego budynku. To doskonała propozycja dla tych, którzy chcą w łatwy sposób odświeżyć wygląd swojego domu i nadać mu nowoczesny, elegancki charakter.

Gładki profil parapetowy NMC Domostyl MA20.

Profil parapetowy NMC Domostyl MA20 to wyjątkowa w swojej prezencji dekoracja, która nada ekskluzywnego wykończenia zewnętrznej części domu, lokalu, czy innego budynku. Przy każdym remoncie budynku istotną kwestią jest zadbanie o odpowiednie wykończenie elewacji zewnętrznej. W

naszym sklepie www.maszwnetrze.pl jest szeroki wybór elementów dekoracyjnej elewacji zewnętrznej z linii NMC. Mogą Państwo, według indywidualnego gustu i zamysłu, wybrać najbardziej odpowiedni i przyciągający oko produkt, który zachwyci wszystkich. NMC Domostyl MA20 spełni oczekiwania zarówno jakościowe, funkcjonalne, jak i wizualne.

NMC - produkcja pod okiem ekspertów.

Każdy z elementów sztukateryjnych sprzedawanych na www.maszwnetrze.pl jest produktem wykonanym z wysokiej jakości tworzywa, przy zachowaniu najwyższej precyzji detali, daje to perfekcyjność w każdym calu. Dla osiągnięcia takich efektów przeprowadzono liczne badania pod kątem właściwości różnych tworzyw, a następnie wybrano te najtrwalsze.

Nowoczesna technologia pozwala naszemu produktowi z linii NMC zatrzymać właściwości i wygląd na długie lata, żadne warunki klimatyczne, jak deszcz, wiatr czy wahania temperatur nie są mu straszne.

Łatwość montażu elewacji zewnętrznej NMC.

Warto pokreślić, że atutem profilu parapetowego NMC Domostyl MA20, za sprawą użycia lekkich materiałów podczas jego produkcji jest niezwykle łatwy montaż. Z zalecanym klejem do montażu NMC Domostyl HYBRID dosłownie w kilka chwil zainstalują Państwo profil na zewnątrz domu, dodając mu klasy i elegancji.

Profil parapetowy NMC Domostyl MA20 jest gotowy do pomalowania, co daje swobodę w dostosowaniu go do własnych preferencji kolorystycznych. Po zamontowaniu produktu, możecie Państwo cieszyć się elegancką i trwałą dekoracją, która ozdobi zewnętrzną część budynku przez wiele lat.

Pomoc, gdy powstaną pytania przy wyborze Domostyl MA20.

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, chętnie udzielimy wsparcia i odpowiedzi. Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu: 609 142 576 lub adresem e-mail: biuro@maszwnetrze.pl. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą w wyborze oraz montażu naszych produktów.

Montaż elewacji NMC

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: