• -7%

NMC WD2 Listwa ścienna

53,37 zł 49,64 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 49.64 zł

Opis produktu

Ozdobna listwa ścienna NMC WD2 stanowi doskonały sposób na nadanie swojemu pomieszczeniu wyjątkowego charakteru. Ta listwa pełni nie tylko funkcję ozdobną, ale także wykończeniową, pomagając zrewolucjonizować układ przestrzeni i nadać nową aranżację wnętrzu. Listwy ścienne to wyjątkowy sposób na przełamanie monotonii płaszczyzn i ożywienie pomieszczenia.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  7
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.5
 • Symbol
  WD2
 • Kolekcja
  Wallstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna NMC WD2

Listwa ścienna NMC WD2 to nie tylko element dekoracyjny, ale także funkcjonalny, który może znacząco poprawić wygląd wnętrza. Jest to doskonały sposób na przełamanie monotonię płaszczyzn i dodanie oryginalności aranżacji pomieszczenia. Listwy ścienne NMC WD2 doskonale komponują się zarówno z nowoczesnymi, jak i klasycznymi wnętrzami, co sprawia, że są uniwersalnym dodatkiem do dekoracji.

Listwa ta jest wykonana z solidnego materiału, który jest odporny na wilgoć i uszkodzenia. Dzięki temu można ją montować w różnych pomieszczeniach, w tym tych narażonych na wilgoć, takich jak łazienki czy kuchnie. Jej lekka konstrukcja ułatwia montaż, co pozwala na szybkie i efektywne wykończenie wnętrza. Ponadto listwa może być pomalowana na dowolny kolor, co daje możliwość dostosowania jej do kolorystyki wnętrza i nadania pomieszczeniu spersonalizowanego charakteru.

Subtelna ozdoba listwą wykończeniową NMC WD2.

Listwa ścienna NMC WD2 to produkt, który doskonale sprawdza się jako ozdobny element wykończeniowy. Jest nie tylko estetyczną ozdobą, ale także funkcjonalnym dodatkiem, który pozwala na ukrycie niedoskonałości na styku ścian i sufitu oraz nadanie pomieszczeniu wyjątkowego charakteru.

Ta dekoracyjna listwa ścienna jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa, co zapewnia jej trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo, listwa jest odporna na wilgoć, co sprawia, że można ją montować nawet w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, takich jak łazienka czy kuchnia.

Samodzielny montaż NMC WD2.

Montaż listwy NMC WD2 jest prosty i nie wymaga specjalistycznego sprzętu ani umiejętności. Dzięki lekkiej konstrukcji listwy oraz odpowiednim klejom montażowym, można ją łatwo i szybko zamontować na styku ściany i sufitu. Możliwość pomalowania listwy na dowolny kolor pozwala na dopasowanie jej do kolorystyki wnętrza, co daje dodatkowe możliwości personalizacji.

Do samodzielnego montażu zalecamy dostępne w naszym sklepie kleje: NMC Adefix NEW oraz klej do łączeń NMC Adefix PLUS, pomogą one w prosty i szybki sposób przymocować listwę, to oszczędność czasu i pieniędzy bez wynajęcie fachowców.

Pomoc gdy powstają pytania.

Zakup odpowiedniej listwy ściennej rodzi wątpliwości i niepewność, nasze doświadczenie ze sztukaterią, a także obszernej wiedzy na temat wszystkich produktów dostępnych na www.maszwnetrze.pl jest dla Państwa. Nasi pracownicy bez problemów odpowiedzą na każde zadane pytanie związane z wyborem właściwego wyrobu, chętnie udzielimy porady dotyczącej montażu listew, jak i również zakupu odpowiedniego kleju montażowego, farb. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: