• -7%

NMC WD2 Listwa ścienna

65,65 zł 61,05 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Ozdobna listwa ścienna NMC WD2 to wspaniały sposób, aby udekorować swoje pomieszczenie, listwa służy nie tylko funkcji ozdobnej, ale także i wykończeniowej, pozwala przeorganizować przestrzeń użytkową i aranżować na nowe wnętrze. Listwy ścienne NMC WD2 to świetny sposób na przełamanie monotonii płaszczyzn i ożywienie swojego pomieszczenia, wykonana z solidnego materiału, jest odporna na wilgoć i uszkodzenia, łatwa w montażu i lekka, można ją pomalować na dowolny kolor.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  7
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.5
 • Symbol
  WD2
 • Kolekcja
  Wallstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna NMC WD2

Listwa ścienna NMC WD2 jest sprawdzonym sposobem na nadanie wnętrzu oryginalnego wyglądu, harmonii oraz niespotykanego designu, niezależnie od stylizacji, wtapiają się w sposób niezwykle harmonijny, spajając wszystkie elementy aranżacji w zwarty projekt o niezwykle efektownym wykończeniu. Zastosowanie wysoko rozwiniętej technologii oraz odpowiednich materiałów daje, że dekoracyjna listwa ścienna NMC WD2 zachowa swoje właściwości i wygląd przez wiele lat, nie ulega czynnikom zewnętrznym. Listwa ścienna NMC WD2 stanie się wyjątkowym elementem dopełniającym wnętrze oraz spełniającym oczekiwania jakościowe, funkcjonalne, czy wizualne, jest bowiem perfekcyjnie wykonana, a jej właściwości pozwalają na długoletnie korzystanie z tego produktu.

Wykończeniowa listwa ozdobna WD2 jest bardzo delikatnym detalem sztukateryjnym, który odświeży stylistykę, nada mu niepowtarzalnego charakteru oraz podkreśli jego styl, to czyni nasz produkt idealnym do wprowadzenia szybkiej zmiany każdego pomieszczenia. Nasze listwy dekoracyjne NMC WD2 są coraz częściej wykorzystywane przez architektów oraz projektantów wnętrz do urozmaicenia wyglądu, oraz uchwycenia trójwymiarowości ścian, dekoracje łączą się w eleganckie i ekskluzywne naścienne kompozycje, nazywane także sztukaterią, idealnie pasują do aranżacji w stylistyce klasycznej czy też nowoczesnej.

Subtelna ozdoba listwą wykończeniową NMC WD2.

Ozdobna listwa ścienna NMC WD2 to wspaniały sposób, aby udekorować swoje pomieszczenie, listwa służy nie tylko funkcji ozdobnej, ale także i wykończeniowej, pozwala przeorganizować przestrzeń użytkową i aranżować na nowe wnętrze. Stworzona z najwyższej jakości tworzywa przy zachowaniu pełnej precyzji detali ozdobna listwa WD2 jest doskonała w każdym calu, nabiera praktycznych cech: odporność na wilgoć, kolejny atut to wytrzymałość na uderzenia i uszkodzenia mechaniczne, jest nadzwyczajnie funkcjonalna i trwała. Zalety i właściwości uzyskane w trakcie produkcji dają NMC ogromne możliwości, można zamontować ją w kuchni, czy łazience oraz bez problemu ją czyścić.

Sztukateria w postaci wykończeniowej listwy ozdobnej WD2 to sprawdzony sposób na nadanie wnętrzu oryginalnego wyglądu, harmonii, to wyszukany element dekoracyjny o prostym, a zarazem uniwersalnym kształcie.

Samodzielny montaż NMC WD2.

Listwy ścienne NMC WD2 to świetny sposób na przełamanie monotonii płaszczyzn i ożywienie swojego pomieszczenia, wykonana z solidnego materiału, jest odporna na wilgoć i uszkodzenia, lekka, łatwa w instalacji, nawet dla osób nieznających się na remoncie mieszkania, można ją pomalować na dowolny kolor. Do samodzielnego montażu zalecamy dostępne w naszym sklepie kleje: NMC Adefix NEW oraz klej do łączeń NMC Adefix PLUS, pomogą one w prosty i szybki sposób przymocować listwę, to oszczędność czasu i pieniędzy bez wynajęcie fachowców.

Pomoc gdy powstają pytania.

Zakup odpowiedniej listwy ściennej rodzi wątpliwości i niepewność, nasze doświadczenie ze sztukaterią, a także obszernej wiedzy na temat wszystkich produktów dostępnych na www.maszwnetrze.pl jest dla Państwa. Nasi pracownicy bez problemów odpowiedzą na każde zadane pytanie związane z wyborem właściwego wyrobu, chętnie udzielimy porady dotyczącej montażu listew, jak i również zakupu odpowiedniego kleju montażowego, farb. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: