• -7%

NMC R1 Rozeta

139,27 zł 129,52 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 129.52 zł

Opis produktu

Rozeta sufitowa NMC Arstyl R1 to uroczy element dekoracyjny, który zachwyca zarówno na suficie, jak i na ścianie, niezależnie od charakteru wnętrza, czy to majestatycznego, czy nowoczesnego. Jest to typowa sztukateria, którym często posługują się architekci i projektanci wnętrz, nadając pomieszczeniom niezwykły urok i trójwymiarową oryginalność. Rozety te również możliwość personalizacji poprzez pomalowanie ich farbami, co pozwala na stworzenie kolorystycznego akcentu, który podkreśla wybrany styl aranżacji. Szczególnie imponują one na wysokich sufitach, eksponując piękno żyrandola.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Długość (cm)
  60.5
 • Szerokość (cm)
  31
 • Symbol
  R1
 • Kolekcja
  Arstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  Adefix New
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Rozeta sufitowa NMC Arstyl R1

Rozeta NMC z serii Arstyl R1 to dekoracyjny element stworzony z najwyższą precyzją, wykorzystujący nowoczesne materiały, który odmieni charakter Twojego wnętrza. Dekoracja ta doskonale sprawdza się jako element dekoracyjny, niezależnie od tego, czy zamontowana zostanie na ścianie, czy na suficie. Pełni funkcję tła dla żyrandola lub lampy, ale może także stanowić samodzielny element dekoracyjny. Jej wyrafinowany i elegancki design pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji wnętrz. Wykonana z materiałów najwyższej jakości, nasza sztukateria NMC to przede wszystkim gwarancja trwałości, lekkości oraz prostoty montażu.

Dekoracyjna rozeta sufitowa NMC R1 to najwyższa jakość wykonania.

Dostępna w naszym internetowym sklepie www.maszwnetrze.pl ozdobna rozeta sufitowa R1 została wyposażona w specjalną warstwę zabezpieczającą przed wilgocią, co pozwala na jej zastosowanie w praktycznie każdym pomieszczeniu. Ten rodzaj ochrony znacząco wydłuża trwałość rozety sufitowej, ułatwiając jednocześnie jej utrzymanie w idealnym stanie poprzez regularne czyszczenie.

Zastosowanie nowoczesnych technologii podczas produkcji rozety sufitowej NMC sprawia, że zachowuje ona swój piękny wygląd przez wiele lat, niezależnie od wpływu czynników zewnętrznych. Perfekcyjne wykonanie nawet najdrobniejszych detali oraz wyjątkowy design tworzą niepowtarzalny efekt w każdym wnętrzu, robiąc wrażenie zarówno na domownikach, jak i gościach, którzy nie będą w stanie oderwać wzroku od tej efektownej dekoracji z kolekcji Arstyl.

Zamontuj i pomaluj rozetę sufitową NMC R1 jak chcesz!

Rozeta NMC R1 została wyprodukowana z wysokiej jakości tworzyw, co zapewnia jej odpowiednią odporność na wgniecenia. Dzięki wytrzymałemu materiałowi, ta klasyczna rozeta sufitowa nie ulegnie uszkodzeniom podczas montażu na suficie i z łatwością wytrzyma ewentualne przypadkowe uderzenia, jeśli zostanie zamontowana na ścianie.

Dekoracyjna rozeta NMC R1 oferuje możliwość łatwego samodzielnego montażu i malowania, dzięki specjalnemu klejowi NMC Adefix NEW, co pozwala na dostosowanie jej do dowolnej kolorystyki wnętrza, zarówno wtapiając ją w tło, jak i tworząc wyrazisty akcent. Ta wszechstronna rozeta doskonale pełni funkcję dekoracyjną zarówno na ścianie, jak i suficie, stanowiąc tło dla różnych elementów oświetlenia lub samodzielnie ozdabiając wnętrze, zachwycając swoim wyrafinowanym i eleganckim designem, pasując zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji, przy zachowaniu trwałości, lekkości i łatwości montażu dzięki materiałom najwyższej jakości.

Fachowe doradztwo przy wyborze rozety NMC R1.

Jeśli masz wątpliwości dotyczące wyboru odpowiedniej rozety sufitowej czy innego dekoracyjnego elementu sztukaterii dostępnego w naszym sklepie internetowym www.maszwnetrze.pl, nie wahaj się skontaktować z nami telefonicznie lub drogą e-mailową. Nasze bogate doświadczenie oraz zdobyta przez lata wiedza na temat sztukaterii pozwalają nam udzielić fachowych odpowiedzi na wszelkie pytania związane z produktem, jego specyfikacją oraz procesem montażu. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii:

PROMOCJA

NMC R14 Rozeta

123,72 zł 115,06 zł za szt. brutto
Wyszukana rozeta NMC Arstyl R14 to ozdoba czołowego producenta NMC , elem...

PROMOCJA

NMC R9 Rozeta

190,93 zł 177,56 zł za szt. brutto
Ozdobną rozetą NMC Arstyl R9 podkreślisz i zdefiniujesz styl swojego wnętr...

PROMOCJA

NMC R15 Rozeta

195,30 zł 181,63 zł za szt. brutto
Rozeta dekoracyjna NMC Arstyl R15 ciekawa i niebanalna ozdoba do zamontowa...

PROMOCJA

NMC R61 Rozeta

201,54 zł 187,43 zł za szt. brutto
Uniwersalna i elegancka rozeta NMC Arstyl R61 to element dekoracyjny, któr...

PROMOCJA

NMC R20 Rozeta

342,08 zł 318,14 zł za szt. brutto
Rozeta sufitowa NMC Arstyl R20 to produkt idealny dla Ciebie, dzięki finez...

PROMOCJA

NMC R12 Rozeta

401,25 zł 373,16 zł za szt. brutto
Dekoracyjną rozeta NMC z kolekcji Arstyl R12 , łatwa w montażu, lekka i wyt...

PROMOCJA

NMC R16 Rozeta

175,97 zł 163,65 zł za szt. brutto
Dzięki rozecie sufitowej NMC Arstyl R16 nadasz wyrazu Twojemu wnętrzu, oży...

PROMOCJA

NMC R8 Rozeta

180,35 zł 167,73 zł za szt. brutto
Rozeta NMC Arstyl R8 to element dekoracyjny o wyszukanym i oryginalnym ksz...

PROMOCJA

NMC R6 Rozeta

165,25 zł 153,68 zł za szt. brutto
Rozeta dekoracyjna NMC z kolekcji Arstyl R6 to znakomity sposób, aby podkr...

PROMOCJA

NMC R18 Rozeta

212,07 zł 197,23 zł za szt. brutto
Rozeta sufitowa NMC z kolekcji Arstyl, model R18 to ciekawy element dekora...