• -7%

NMC C33 Rozeta

51,56 zł 47,95 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 47.95 zł

Opis produktu

Styropianowa rozeta NMC C33 z kolekcji Nomastyl rewelacyjnie podkreśli żyrandol oraz lampę nadając pomieszczeniu niezwykłej klasy. Rozeta może być elegancką dekoracją ścienną, stając się jednym z elementów kompozycji sztukateryjnej. Produkt wkomponuje się w klasyczną aranżację i nie tylko ze względu na prosty, a zarazem efektowny design. Styropianową rozetę C33 można pomalować na dowolny kolor, indywidualne dopasowując ją do kolorystyki wnętrza. Rozeta NMC jest niepalna, odporna na wilgoć oraz łatwa w montażu.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Długość (cm)
  Ø 46.5
 • Symbol
  C33
 • Kolekcja
  Nomastyl
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

Rozeta NMC Nomastyl C33 – sztukateria styropianowa

Sztukateria styropianowa jest sprawdzonym sposobem na nadanie wnętrzu oryginalnego wyglądu, harmonii oraz niespotykanego designu. Produkty te jak na przykład dekoracyjna rozeta NMC Nomastyl C33, to elementy zdobnicze o kształcie przykuwającym oko oraz efektownej prezencji.

Uniwersalizm rozety sufitowej NMC Nomastyl C33 pozwala na zamontowanie jej we wszelkiego rodzaju stylizacjach, od klasycznych, stonowanych i eleganckich, po nowoczesne i ekstrawaganckie. Sztukateryjna dekoracja w postaci rozety NMC C33 to nie tylko wspaniała dekoracja, uwypuklająca charakter pomieszczenia. To także element wykończeniowy, który zasłoni wszelkie nieestetyczne elementy.

Styropianowa, nadzwyczaj lekka ścienna rozeta ozdobna NMC Nomastyl C33 poprzez swój ponadczasowy i prosty wzór wtopi się w wiele stylizacji. Ponadto, dzięki zainstalowaniu oferowanej w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl dekoracji w postaci rozety wykończeniowej NMC Nomastyl C33 zyskają Państwo subtelne przejście ściany w sufit.

Lekka dekoracja – NMC Nomastyl C33

Wykończeniowa rozeta NMC Nomastyl o numerze C33 została wykonana ze styropianu, co czyni ją niesamowicie lekkim, a zarazem nieskomplikowanym w montażu produktem. Ze względu na swoją niewielką wagę styropian to jeden z najczęściej używanych materiałów do produkcji sztukaterii.

Głównym atutem sztukaterii styropianowej w postaci sufitowej rozety Nomastyl C33 z linii NMC jest jej niezwykle niska cena. Ten argument przeważa za kupnem tego typu dekoracji. Kolejnymi walorami wyprodukowanej ze styropianu wykończeniowej rozety sufitowej NMC C33 jest jej solidność wykonania, jak i odporność na wilgoć. Dzięki właściwościom styropianu bez problemu mogą Państwo zamontować NMC Nomastyl C33 w salonach, ale także kuchni i łazience, gdzie będzie pełnić funkcję dekoracyjną jako wykończeniowa rozeta, wprowadzając harmonię aranżacji do każdego pomieszczenia.

Wyprodukowanie rozety NMC Nomastyl C33 ze styropianu dodaje jej plastyczności. Co więcej, proponowana w naszym sklepie wykończeniowa rozeta styropianowa NMC Nomastyl C33 jest od razu w dniu zakupu gotowa do pokrycia farbą w dowolnym kolorze. Nasi klienci więc mają możliwość dopasowania tegoż detalu do każdego pomieszczenia, bez względu na jego stylistykę i aranżację.

Nieskomplikowany montaż NMC Nomastyl C33

Ciekawym faktem może być to, iż styropianową rozetę NMC Nomastyl C33 są Państwo w stanie zainstalować samodzielnie! Nadzwyczajna lekkość produktu pozwala na zamontowanie go bez większych trudności. Używając, dostępnych w naszym sklepie klejów do montażu NMC Adefix NMC i NMC Adefix PLUS do łączeń jeszcze bardziej ułatwiamy Państwu pracę z produktami NMC z kolekcji Nomastyl.

Zaoszczędzony czas, jak i pieniądze będą dla Państwa ogromną satysfakcją. Nie ma bowiem potrzeby wynajmowania ekipy remontowej, która często pobiera wysokie opłaty za fatygę do montażu tak lekkiej sztukaterii, jaką jest rozeta styropianowa NMC C33. Z nami zmiany w mieszkaniu są niezwykle szybkie, łatwe, przyjemne, a przede wszystkim efektowne!

Pytania i wątpliwości do rozwiania

Dzięki zdobytemu doświadczeniu wiemy, że wiele naszych Klientów ma problemy z doborem odpowiednich produktów. Pojawiają się pytania dotyczące właściwości, specyfikacji czy też funkcji sztukaterii, w tym także rozet styropianowych. Jesteśmy dla Państwa, by pomóc i poprowadzić na drodze do zmiany wnętrz. Chętnie udzielimy odpowiedzi na zadane pytania związane z sufitową rozetą dekoracyjną NMC Nomastyl C33 oraz z innymi produktami dostępnymi na www.maszwnetrze.pl. Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: