• -7%

NMC N Listwa sufitowa

14,70 zł 13,67 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 13.67 zł

Opis produktu

Listwa sufitowa NMC Nomastyl N to wyszukany element dekoracyjny o prostym, a zarazem uniwersalnym kształcie, przełamuję monotonię powierzchni płaskich i wprowadza do pomieszczenia elegancję i styl. Idealna do każdego rodzaju pomieszczeń zarówno do nowoczesnych i minimalistycznych pomieszczeń, jak i do klasycznych oraz zabytkowych. Umiejętnie zastosowana zmienia korzystnie proporcje pomieszczenia. Wykonana ze styropianu, jest lekka, gotowa do pomalowania i niezwykle łatwa w montażu. Największy wybór sztukaterii NMC tylko na www.maszwnetrze.pl.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  7
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  2
 • Symbol
  N
 • Kolekcja
  Nomastyl
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa NMC Nomastyl N – sztukateria styropianowa

Sztukateria styropianowa to sprawdzony sposób na nadanie wnętrzu oryginalnego wyglądu, harmonii, to wyszukany element dekoracyjny o prostym, a zarazem uniwersalnym kształcie. Dekoracyjna listwa sufitowa NMC Nomastyl N, to elementy zdobnicze o kształcie przykuwającym oko oraz efektownej prezencji, wprowadza do pomieszczenia elegancję i styl.

Zalety listwy sufitowej NMC Nomastyl N pozwalają na zamontowanie jej samodzielnie we wszelkiego rodzaju stylizacjach, od klasycznych, stonowanych i eleganckich, po nowoczesne i ekstrawaganckie. Sztukateryjna dekoracja w postaci listwy wykończeniowej NMC N to wspaniała dekoracja, uwypuklająca charakter pomieszczenia. Styropianowa, nadzwyczaj lekka ścienna listwa ozdobna NMC Nomastyl N ma prosty wzór, który wtopi się w wiele stylizacji. Ponadto, dzięki zainstalowaniu gotowej do pomalowania listwy, oferowanej w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl. zyskają Państwo subtelne przejście ściany w sufit. To także element wykończeniowy, który zasłoni wszelkie nieestetyczne elementy.

Lekka dekoracja – NMC Nomastyl N

Wyprodukowanie listwy NMC Nomastyl N ze styropianu nadaje jej plastyczności, proponowana w naszym sklepie listwa jest od razu w dniu zakupu gotowa do pokrycia farbą w dowolnym kolorze. Wykończeniowa listwa sufitowa NMC Nomastyl o numerze N została wykonana ze styropianu, co czyni ją niesamowicie lekkim, a zarazem nieskomplikowanym w montażu produktem, niewielka waga styropianu sprawia, że to jeden z najczęściej używanych materiałów do produkcji sztukaterii.

Główną zaletą sztukaterii styropianowej w postaci sufitowej listwy Nomastyl N z linii NMC jest niska cena, ten argument przeważa za kupnem tego typu dekoracji. Kolejnymi walorami wyprodukowanej ze styropianu wykończeniowej listwy sufitowej NMC N jest jej solidność wykonania, jak i lekkość. Właściwości styropianu powodują, że  bez problemu mogą Państwo zamontować NMC Nomastyl N w salonach, ale także kuchni i łazience, gdzie będzie pełnić funkcję dekoracyjną jako wykończeniowa listwa sufitowa, wprowadzając harmonię aranżacji do każdego pomieszczenia.

Nieskomplikowany montaż NMC Nomastyl N

Listwa sufitowa to wyszukany element dekoracyjny o prostym, a zarazem uniwersalnym kształcie, przełamuję monotonię powierzchni płaskich i wprowadza do pomieszczenia elegancję i styl. Listwę sufitową NMC Nomastyl N są Państwo w stanie zainstalować samodzielnie! Nadzwyczajna lekkość produktu pozwala na samodzielne zamontowanie go bez większych trudności. Dostępne w naszym sklepie kleje do montażu NMC Adefix NMC i NMC Adefix PLUS ułatwiają Państwu pracę z produktami NMC z kolekcji Nomastyl. Największy wybór sztukaterii NMC tylko na www.maszwnetrze.pl.

Z nami zmiany w mieszkaniu są niezwykle szybkie, łatwe, przyjemne, a przede wszystkim efektowne!

Pytania i wątpliwości do rozwiania

Zdobyte przez nas doświadczenie podpowiada, że u naszych Klientów występują niekiedy problemy z doborem odpowiednich produktów. Pojawiają się pytania i wątpliwości dotyczące właściwości, specyfikacji czy też funkcji sztukaterii. Jesteśmy dla Państwa, by pomóc i poprowadzić bezproblemowo na drodze do zmiany wnętrz. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie zadane pytania związane z sufitową listwą dekoracyjną NMC Nomastyl N oraz z innymi produktami dostępnymi na www.maszwnetrze.pl. Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: