• -7%

NMC QR Listwa sufitowa

4,18 zł 3,89 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 3.89 zł

Opis produktu

Listwa sufitowa NMC Nomastyl QR dekoracyjna o prostym i uniwersalnym kształcie, który pasuje do każdego rodzaju pomieszczeń, dodaje elegancji i stylu. Wprowadza dynamizm i optycznie wydłuża wnętrze, może służyć jako element maskujący nieestetyczne pęknięcia, nierówności oraz ubytki na styku ściany i sufitu. Wykonana ze styropianu, jest lekka gotowa do pomalowania.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  2
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  2
 • Symbol
  QR
 • Kolekcja
  Nomastyl
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa NMC Nomastyl QR – sztukateria styropianowa

Uniwersalna Sztukateria styropianowa jest sprawdzonym, pewnym sposobem na nadanie wnętrzu oryginalnego wyglądu, jest to dekoracyjna o prostym i uniwersalnym kształcie, który pasuje do każdego rodzaju pomieszczeń. Listwa sufitowa NMC Nomastyl QR pasuje we wszelkiego rodzaju stylizacjach, od klasycznych, stonowanych i eleganckich, po nowoczesne i ekstrawaganckie. Sztukateryjna dekoracja w postaci listwy sufitowej NMC QR to nie tylko wspaniała dekoracja, uwypuklająca charakter pomieszczenia, to także element wykończeniowy, który zasłoni wszelkie nieestetyczne elementy u styku i ściany.

Listwa sufitowa NMC Nomastyl QR wprowadza dynamizm i optycznie wydłuża wnętrze, może służyć jako element maskujący nieestetyczne pęknięcia, nierówności oraz ubytki na styku ściany i sufitu. Wykonana ze styropianu, jest lekka gotowa do pomalowania, poprzez swój ponadczasowy i prosty wzór wtopi się w wiele stylizacji.

Lekka dyskretna dekoracja – NMC Nomastyl QR

Najważniejszym atutem sztukaterii styropianowej w postaci sufitowej listwy Nomastyl QR z linii NMC jest jej niezwykle niska cena oraz lekkość, te argumenty przeważają za kupnem tej dekoracji. Kolejnymi walorami wyprodukowanej ze styropianu wykończeniowej listwy sufitowej NMC QR jest jej solidność wykonania oraz to, że od razu w dniu zakupu gotowa do pokrycia farbą w dowolnym kolorze. Dzięki właściwościom styropianu bez problemu mogą Państwo zamontować NMC Nomastyl QR w salonach, ale także kuchni i łazience, gdzie będzie pełnić funkcję dekoracyjną jako wykończeniowa listwa sufitowa, wprowadzając harmonię aranżacji do każdego pomieszczenia.

Wykończeniowa listwa sufitowa NMC Nomastyl o numerze QR została wykonana ze styropianu, co czyni ją niesamowicie lekkim, a zarazem nieskomplikowanym w montażu produktem. Ze względu na swoją niewielką wagę styropian to jeden z najczęściej używanych materiałów do produkcji sztukaterii, listwa ozdobna NMC Nomastyl QR to element zdobniczy o kształcie przykuwającym oko oraz efektownej prezencji.

Nieskomplikowany prosty montaż NMC Nomastyl QR

Styropianowa, nadzwyczaj lekka ścienna listwa ozdobna NMC Nomastyl QR gotowa do pomalowania farbą w dowolnym kolorze, można samodzielnie bez problemów zamontować. Dostępne w naszym sklepie kleje do montażu NMC Adefix NMC i NMC Adefix PLUS ułatwiają Państwu pracę z produktami NMC z kolekcji Nomastyl.

Wyprodukowanie listwy NMC Nomastyl QR ze styropianu dodaje jej plastyczności, nasi klienci więc mają możliwość samodzielnie dopasowania tegoż detalu do każdego pomieszczenia, bez względu na jego stylistykę i aranżację. NMC Nomastyl QR są Państwo w stanie zainstalować samodzielnie, bez potrzeby wynajmowania ekipy remontowej, która generuje dodatkowe koszty. Oferowane w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl. produkty czynią zmiany w mieszkaniu niezwykle szybkie, łatwe, przyjemne, a przede wszystkim efektowne!

Pytania i wątpliwości do rozwiązania, listwa wykończeniowa.

Zdobyte doświadczenie podpowiada nam, że podczas wyboru listew do remontu, wiele naszych Klientów ma problemy z doborem odpowiednich produktów. U naszych klientów pojawiają się pytania dotyczące właściwości, specyfikacji czy też funkcji sztukaterii, w tym także listew styropianowych. Nasze doświadczenie jest dla Państwa, by pomóc i poprowadzić na drodze do zmiany wnętrz, chętnie udzielimy odpowiedzi na pytania związane z sufitową listwą dekoracyjną NMC Nomastyl QR oraz z innymi produktami dostępnymi na www.maszwnetrze.pl. Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii:

PROMOCJA

NMC C27 Rozeta

136,58 zł 127,02 zł za szt. brutto
Styropianowa rozeta NMC Nomastyl C27 świetnie podkreśli żyrandol, czy lamp...