• -7%

NMC TL Listwa sufitowa

76,08 zł 70,76 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 70.76 zł

Opis produktu

Dekoracyjna listwa sufitowa NMC Nomastyl TL to wspaniały sposób, aby ożywić i nadać charakter każdemu pomieszczeniu. Jest lekka i co najważniejsze łatwa w montażu, idealnie sprawdza się w każdym rodzaju wnętrz!

NMC Nomastyl TL to listwa sufitowa, która wspaniale przełamuje monotonie płaszczyzn oraz optycznie powiększa proporcje pomieszczenia! Wykonana ze styropianu, może służyć jako element maskujący zakrywający nieestetyczne pęknięcia, nierówności oraz ubytki na styku ściany i sufitu. Listwa NMC TL jest gotowa do pomalowania i kapitalnie zakrywa szpecące nierówności i ubytki na styku ściany i sufitu.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  15
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  15
 • Symbol
  TL
 • Kolekcja
  Nomastyl
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa NMC Nomastyl TL – styropianowa listwa wykończeniowa

Sztukateria styropianowa jest wypróbowanym sposobem, aby wnętrza zdobyły oryginalny wygląd, harmonię oraz niespotykanego designu. Dekoracyjna listwa sufitowa NMC Nomastyl TL to element zdobniczy o kształcie przykuwającym oko oraz efektownej prezencji. Styropianowa, nadzwyczaj lekka ścienna listwa ozdobna NMC Nomastyl TL  ma swój ponadczasowy i prosty wzór.  Zainstalowanie oferowanej w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl dekoracji w postaci listwy wykończeniowej NMC Nomastyl TL pozwoli na uzyskanie subtelnego przejścia ściany w sufit.

Uniwersalizm listwy sufitowej NMC Nomastyl TL pozwala na zamontowanie jej we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach. Każda stylizacja, od klasycznych, stonowanych i eleganckich, po nowoczesne i ekstrawaganckie uzyska i utrzyma swój niepowtarzalny charakter. Sztukateryjna dekoracja w postaci listwy sufitowej NMC TL to wspaniała dekoracja, uwypuklająca charakter pomieszczenia, to także element wykończeniowy, który wtopi się w wiele stylizacji. Jest lekka i co najważniejsze łatwa w montażu, idealnie sprawdza się w każdym rodzaju wnętrz, zasłoni wszelkie nieestetyczne elementy.

Lekka dekoracja, ze styropianu – NMC Nomastyl TL

NMC Nomastyl TL to listwa sufitowa, to dekoracja, która wspaniale przełamuje monotonie płaszczyzn oraz optycznie powiększa proporcje pomieszczenia! Wykonana ze styropianu, jest elementem maskującym zakrywający nieestetyczne pęknięcia, nierówności oraz ubytki na styku ściany i sufitu.

Wykończeniowa listwa sufitowa NMC Nomastyl o numerze TL wykonana ze styropianu, co czyni ją niesamowicie lekkim, a zarazem nieskomplikowanym w montażu produktem. Jest gotowa do pomalowania i zakrywa szpecące nierówności i ubytki przy ścianie i sufitu. Ze względu na swoją niewielką wagę oraz niską cenę styropian to jeden z najczęściej używanych materiałów do produkcji sztukaterii.

Listwa do samodzielnego montażu NMC Nomastyl TL

Głównym atutem sufitowej listwy Nomastyl TL z linii NMC jest jej niezwykle niska cena oraz niewielka waga. Walory wyprodukowanej ze styropianu wykończeniowej listwy sufitowej NMC TL jej solidność wykonania, pozwalają Państwu zamontować NMC Nomastyl TL  samodzielnie podczas remontu. Wykończeniowa listwa sufitowa zamontowana w salonie, w kuchni, w łazience, będzie pełnić funkcję dekoracyjną. Dostępne w naszym sklepie kleje do montażu NMC Adefix NMC i NMC Adefix PLUS jeszcze bardziej ułatwią Państwu pracę z produktami NMC z kolekcji Nomastyl. Nie ma potrzeby wynajmowania ekipy remontowej, z nami zmiany w mieszkaniu są niezwykle szybkie, łatwe, przyjemne, a przede wszystkim efektowne!

Pytania i wątpliwości chętnie pomożemy.

Mamy ogromne doświadczenie wiemy, że  przy zakupach, wiele naszych Klientów ma problemy z doborem odpowiednich produktów. Pojawia się wiele pytań: dotyczące właściwości, specyfikacji w tym także listew styropianowych. Wszelkie zastrzeżenia, które powstaną my rozwiejemy.  Chętnie udzielimy odpowiedzi na zadane pytania związane z sufitową listwą dekoracyjną NMC Nomastyl TL oraz z innymi produktami dostępnymi na www.maszwnetrze.pl. pomożemy, by poprowadzić na drodze do zmiany wnętrz. Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: