• -7%

ORAC DECOR C352 Listwa sufitowa

307,92 zł 286,37 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 286.37 zł

Opis produktu

Listwa oświetleniowa Orac Decor C352 to listwa rewelacyjnie współgrająca ze światłem. Prostota listwy sufitowej doskonale pasuje do oryginalnych i nowoczesnych wnętrz, tworząc w nich niezwykłą ozdobę na styku ścian i sufitu. Wytrzymała, odporna na wilgoć listwa Orac Decor C352 jest gotowa do pomalowania, dzięki czemu wtopi się w kolorystykę każdego wnętrza.

Opis

 • Wysokość (cm)
  7.6
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  17.1
 • Symbol
  C352
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

C352 Orac Decor oświetleniowa listwa sufitowa

Nowoczesna listwa sufitowa Orac Decor C352 to połączenie atrakcyjnie niskiej ceny, podwyższonej trwałości i starannego wykonania. Jest to model wyjątkowo lekki, a zarazem trwały. Listwa sufitowa Orac Decor C352 intryguje minimalistyczną formą, która daje wiele możliwości.

To wyłącznie od nas zależy, gdzie zostanie przymocowana sztukateria. Jedno jest pewne - w każdym wnętrzu będzie prezentować się ciekawie i elegancko. Listwa sufitowa Orac Decor C352 uchodzi za uniwersalną, a więc nie będziemy mieć większych problemów z wkomponowaniem jej w dane wnętrze. Warto dodać, że została ona wykonana z niezwykle mocnych materiałów, które nie są podatne na uszkodzenia i deformacje. Listwa sufitowa Orac Decor C352 to inwestycja na długie lata, co usatysfakcjonuje tych, którzy racjonalnie wydają gotówkę.

Listwa sufitowa o niskiej wadze

Oświetleniowa listwa sufitowa Orac Decor C352 jest nie tylko stylowa, ale również funkcjonalna. Należy podkreślić, że została ona w stu procentach przystosowana do montażu oświetlenia ledowego. Opisywana listwa sufitowa Orac Decor C352 odmieni każde wnętrze. Dzięki niej w pomieszczeniu zapanuje magiczny klimat.

Zredukowana waga listwy znacząco ułatwia jej montaż, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykonać go samodzielnie. Z pewnością zadowoli to tych, którzy nie chcą wydawać pieniędzy na dodatkowe usługi montażowe. Listwa sufitowa Orac Decor C352 montowana jest na klej, dlatego ważne jest to, aby wybrać wysokojakościowy produkt, który zagwarantuje maksymalną przyczepność. Producent poleca klej montażowy Orac Decor FDP500 oraz klej do łączeń Orac Decor FX400. Należy postępować zgodnie z instrukcją. Stuprocentową przyczepność otrzymuje się dopiero po określonym czasie. Listwa sufitowa Orac Decor C352 przez długie lata pozostanie w niezmiennym położeniu.

Orac Decor C352 - prosty sposób na odświeżenie wnętrza

Listwa sufitowa Orac Decor C352 to sprawdzony sposób na to, aby odświeżyć wnętrze. Nie ma konieczności przeprowadzania kosztownego remontu. Z uwagi na swoje wymiary listwa sufitowa Orac Decor C352 najlepiej prezentuje się w sporych pomieszczeniach, jednak wszystko zależy od osobistych upodobań. Listwa sufitowa Orac Decor C352 pierwotnie występuje w kolorze białym.

Oczywiście jest ona gotowa do montażu, a więc możemy ją przymocować bezpośrednio po zakupie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby przemalować ją na dowolny odcień. Pamiętajmy jednak o tym, że listwa sufitowa Orac Decor C352 może zostać pokryta wyłącznie farbą, która nie posiada w sobie rozpuszczalników. W innym przypadku doprowadzimy do jej przedwczesnego uszkodzenia. Listwa sufitowa Orac Decor C352 może zostać pomalowana zarówno na jasny, jak i ciemny kolor. Może zostać przymocowana do ściany dopiero po całkowitym wyschnięciu. W niektórych przypadkach zaleca się nałożenie dwóch warstw emalii. Wszystko po to, aby osiągnąć satysfakcjonujący efekt.

Praktyczna listwa sufitowa Orac Decor C352

Listwa sufitowa Orac Decor C352 może pomóc nam zatuszować rozmaite mankamenty, które często pojawiają się na styku sufitu oraz ścian. Jest to również dobra opcja, jeśli chcemy zamaskować szczelinę dylatacyjną. Prezentowany model nie jest podatny na działanie zmiennych temperatur, czy też wilgoci. Właśnie dlatego można umieścić go również w łazience, czy też kuchni. W każdym wnętrzu sprawdzi się nienagannie. Trzeba również dodać, że listwa sufitowa Orac Decor C352 dostępne jest w korzystnie niskiej cenie. Można swobodnie ją przycinać, tak aby stworzyć obrys wybranego pomieszczenia. Ponadczasowe wzornictwo nigdy nie wyjdzie z trendów.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy oświetleniowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: