• -7%

ORAC DECOR C373 Listwa sufitowa

164,99 zł 153,44 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 153.44 zł

Opis produktu

Uniwersalny design listwy oświetleniowej Orac Decor C373 znakomicie pasuje do nowoczesnych i stylowych wnętrz. Listwa za dnia świetnie udekoruje styk ścian oraz sufitu, nocą tworząc wyjątkowy klimat. Listwa oświetleniowa Orac Decor C373 oprócz rewelacyjnej współpracy ze światłem charakteryzuje się odpornością na wilgoć i uderzenia. Listwa jest łatwa w montażu i gotowa do pomalowania.

Opis

 • Wysokość (cm)
  8
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  5
 • Symbol
  C373
 • Kolekcja
  Ulf Moritz
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa oświetleniowa Orac Decor C373

Listwa oświetleniowa C373 Orac Decor to produkt, który doskonale sprawdzi się w mieszkaniach, domach i przestrzeniach komercyjnych. Listwa sufitowa C373 Orac Decor jest zatem najlepszym rozwiązaniem do podkreślenia dowolnej przestrzeni i zapewnienia doskonałego wykończenia ścian i sufitów.

Listwa sufitowa C373 Orac Decor i jej niezwykły design

Listwa sufitowa C373 Orac Decor jest niezwykle wszechstronna. Model można zamontować w każdym pomieszczeniu w mieszkaniu, także w łazience i kuchni, gdzie panuje maksymalna wilgotność, dzięki stworzeniu materiałów odpornych na wilgoć. Dodatkowo produkt, jakim jest listwa oświetleniowa C373 Orac Decor, to połączenie klasycznej sztukaterii z nowoczesnymi rozwiązaniami. Listwę można zainstalować z oświetleniem w postaci LED, co pozwala szybko przekształcić ją w efektowne oświetlenie sufitowe.

Listwa oświetleniowa Orac Decor C373 i jej gotowość do pomalowania

Oświetleniową listwę sufitową C373 Orac Decor można z łatwością zastosować w dowolnej aranżacji dzięki temu, że jest wykonana z najlepszych materiałów. Ponadto za sprawą pokrycia białym podkładem jest to produkt bardzo łatwy w personalizacji, gdyż można go pomalować na dowolny kolor. Jedynym warunkiem jest to, aby farba, którą malowana jest listwa sufitowa Orac Decor C373 nie zawierała rozpuszczalników. Do tego celu można użyć m.in. farb akrylowych, silikonowych czy lateksowych.

Sposób montażu listwy Orac Decor C373

Jaki jest najłatwiejszy sposób montażu listwy sufitowej Orac Decor C373? Najlepszym rozwiązaniem jest użycie specjalnych produktów, takich jak klej montażowy Orac Decor FDP500 i klej na łączenia listew Orac Decor FX400. Można również zastosować taśmę aluminiową, aby zmniejszyć przenikanie oświetlenia LED przez listwę.

Oświetlenie sufitowe w postaci listwy C373 Orac Decor

Oświetleniowa listwa sufitowa C373 Orac Decor to model o niezwykle efektownym designie. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, które zostały pokryte powłoką ochronną, dzięki czemu produkt jest odporny na wilgoć i wgniecenia, co pozwala na jego instalację w prawie każdym pomieszczeniu. Istotą listwy sufitowej C373 Orac Decor jest nie tylko udekorowanie aranżacji, ale także zatuszowanie niedoskonałości na styku ściany z sufitem.

Listwa oświetleniowa C373 Orac Decor dopasuje się do każdego wnętrza

Listwa sufitowa Orac Decor C373 to świetne rozwiązanie na szybką i skuteczną zmianę w każdym pomieszczeniu. Produkt jest niezwykle trwały, a jednocześnie profesjonalnie wykonany z dbałością o najmniejsze szczegóły. Smukły design w połączeniu z taśmą LED doskonale współgra z różnymi stylami wyposażenia. Model doskonale komponuje się z nowoczesnymi i klasycznymi aranżacjami, a dzięki pomalowaniu w kolorze ścian czy sufitu łatwo wpasowuje się w ich kolorystykę.

Pomoc w doborze wykończenia

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych listew ozdobnych, w tym listwy sufitowej Orac Decor C373, z przyjemnością pomożemy Ci w wyborze najlepszego produktu. Dzięki naszej wiedzy i umiejętnościom możemy odpowiedzieć na wszelkie pytania związane ze specyfikacją modeli i ich montażem, a także znaleźć listwę oświetleniową lub inny rodzaj sztukaterii spełniający wszelkie oczekiwania jakościowe i wizualne.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy oświetleniowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: