• -7%

ORAC DECOR P8030 Listwa ścienna

81,00 zł 75,33 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 75.33 zł

Opis produktu

P8030 Orac Decor to element dekoracyjny służący aranżacji i wykończeniu wnętrza! Doskonale przełamują monotonię płaskich ścian i optycznie powiększają przestrzeń użytkową. Łącząc ze sobą listwy ścienne, można tworzyć ciekawe i nietypowe kompozycje, które przyciągną uwagę nawet najbardziej wymagających gości Twojego domu! Orac Decor P8030 wykonana została z trwałego materiału, który jest odporny na uszkodzenia oraz wilgoć. Lekka i łatwa w montażu. Można ją pomalować na dowolny kolor.

W naszym sklepie dostępna jest również elastyczna wersja listwy P8030 FLEX.

Opis

 • Wysokość (cm)
  1.7
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  4.1
 • Symbol
  P8030
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX200
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

P8030 Orac Decor listwa ścienna

Listwa ścienna Orac Decor P8030 jest produktem stosunkowo popularnym, w szczególności wśród projektantów oraz architektów. Wszystko dlatego, że posiada ona niezwykłe właściwości oraz szereg zalet, które decydują o jej wysokiej jakości oraz trwałości.

Czym jest listwa ścienna Orac Decor P8030?

Listwa Orac Decor P8030 to - można śmiało rzec - produkt niecodzienny, pewnego rodzaju element pełniący funkcję ozdobną, który nadaje się do zastosowania zarówno w kuchniach, jak i łazienkach, salonach, a nawet w sypialniach.

Listwa ścienna P8030 często jest stosowana w celach odświeżenia pomieszczeń bez konieczności użycia dużych pokładów sił. Co ciekawe, listwa ma także za zadanie nadać trójwymiarowości ścian. Naścienne kompozycje, które można stworzyć z pomocą listwy ściennej Orac Decor P8030 są za każdym razem w stanie zaprzeć dech w piersiach i zachwycić nawet najbardziej wymagających. Oprócz tego warto wspomnieć, że listwa P8030 Orac Decor została stworzona po to, aby łączyć ją w wyjątkowe, spójne kompozycje ścienne oraz sprawić, że będzie ona dekorować ściany w sposób oryginalny i niespotykany.

Listwa ścienna Orac Decor P8030 jest pewnego elementem sztukaterii, a jednocześnie produktem, który potrafi samodzielnie odświeżyć aranżację każdego wnętrza, nadając mu oryginalnego charakteru i wprowadzając do niego - potocznie mówiąc - powiewu świeżości. Co ciekawe, listwa jest nastawiona na wprowadzanie szybkich i łatwych zmian, które potrafią przynieść cudowne niemal efekty.

Zalety i właściwości listwy naściennej P8030

Listwa ścienna Orac Decor P8030 została wykonana z technologii, którą śmiało można określić wartą XXI wieku. To oraz odpowiednio dobrane materiały sprawiają, że produkt ten gwarantuje zachowanie własnego wyglądu oraz niecodziennych właściwości na bardzo długo. Co więcej, będzie w stanie zaspokoić oczy osób nawet najbardziej wymagających, których uwagę przykuwają nawet najmniejsze elementy i z pozoru nieistotne detale.

Listwa ścienna Orac Decor P8030 jest perfekcyjna w niemal każdym calu. Wszystko dlatego, że została ona wykonana z materiałów najwyższej jakości, które zachowują precyzję oraz trwałość. Co więcej, listwa doskonale uświetnia każde pomieszczenie i prezentuje się cudownie oraz efektownie na ścianie. Nadaje wnętrzu niespotykanego designu i wprowadza wyjątkową atmosferę. Dużą zaletą tego produktu jest także to, że listwa ścienna P8030 Orac Decor charakteryzuje się odpornością na wilgoć. Oznacza to więc, że można ją zastosować między innymi w kuchni lub w łazience, czyli tam, gdzie wilgoć jest dość duża. Właściwie dobrany materiał oraz dobrej jakości zabezpieczenie tworzy powłokę, dzięki której listwę można czyścić oraz pomalować ją dowolną farbą, która nie zawiera rozpuszczalników.

Postaw na łatwy montaż z Orac Decor P8030!

Nie da się ukryć, że listwa ścienna Orac Decor P8030 to produkt nadzwyczajny. Oprócz ciekawych właściwości, należy także wspomnieć, że charakteryzuje się ona niezwykle łatwym montażem. Szybkie zamontowanie rzeczonej listew jest możliwe z pomocą kleju Orac Decor FDP500 oraz kleju do łączeń Orac Decor FX200.

Skorzystaj z pomocy najlepszych

Łatwy montaż oznacza również to, że listwa ścienna Orac Decor P8030 nie wymaga wynajmowania ekip remontowych czy złotych rączek. Ich założenie jest możliwe nawet bez konieczności posiadania doświadczenia. Zainteresowani powinni także mieć na uwadze to, że marka Orac Decor oferuje zainteresowanym pomoc w dobraniu listwy oraz zamontowaniu jej. Listwa ścienna P8030 Orac Decor łączy zatem w sobie wszystko to, co najlepsze - wysoką jakość, trwałość i estetykę.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: