• -7%

ORAC DECOR PX103 FLEX Listwa ścienna

97,95 zł 91,09 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 91.09 zł

Opis produktu

Elastyczna listwa ścienna Orac Decor PX103 Flex to doskonałe połączenie elegancji i jakości. Wytrzymała, odporna na wilgoć i uderzenia, pokryta podkładem gruntującym w kolorze białym. Gięta listwa Orac PX103 Flex rewelacyjnie podkreśli charakter różnych aranżacji, ożywiając nudne, płaskie ściany niezależnie od ich stopnia zakrzywienia. Listwa jest gotowa do pomalowania dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników.

Opis

 • Wysokość (cm)
  2.5
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.2
 • Symbol
  PX103 FLEX
 • Kolekcja
  AXXENT
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  GIĘTA

Informacje o produkcie

Listwa ścienna Orac Decor PX103 Flex

Listwa ścienna Orac Decor PX103 FLEX jest giętkim detalem ozdobnym, dostosowującym się do nierównych ścian. Jego ponadczasowy wygląd pozwoli na dopasowanie się do każdego rodzaju pomieszczeń.

Nasz produkt Orac PX103 Flex cechuje się wysoką giętkością i elastycznością, co pozwala na zastosowanie listwy ściennej ozdobnej nawet w przypadku niezbyt prostych ścian, jak i łuków. Elastyczna listwa Orac Decor PX103 Flex jest również bardzo funkcjonalna, bowiem dzięki łatwości jej wyginania, bez żadnych problemów dopasujemy produkt do każdej ściany.

Gustowne listwy gięte PX103 Flex Orac Decor do dekorowania ścian

Gustowne listwy gięte PX103 Flex Orac Decor stosuje się do dekorowania ścian aby dodać aranżacji niezwykłego wyrazu. Dzięki wykorzystaniu listew Orac Decor PX103 Flex w pomieszczeniu mamy zapewnienie harmonii, jak i również wrażenie perfekcyjnego wykończenia w dbałości o najmniejszy detal.

Praktyczna dekoracja aranżacji – gięta listwa ścienna Orac Decor PX103 Flex

Ścienna listwa gięta Orac Decor PX103 Flex to nie tylko dekoracja pomieszczenia, dodająca mu stylowego wyrazu, ale również możliwość zamaskowania nierówności po malowaniu i końcówki tapet. Giętkość listwy dekoracyjnej umożliwia umieszczenie PX103 Flex Orac Decor w miejscach, gdzie umiejscowione są także łuki. Bez znaczenia, czy mamy styczność ze stylizacją typowo klasyczną, bądź inną, nasza gięta listwa ścienna Orac Decor PX103 Flex to produkt, który wkomponuje się w dowolne pomieszczenie.

Prezentowana przez nasz sklep internetowy www.maszwnetrze.pl gięta listwa ścienna Orac Decor PX103 Flex będzie idealnym dodatkiem, który podkreśli elegancki styl aranżacji. To fenomenalne rozwiązanie, aby w bardzo szybki oraz prosty sposób odmienić wnętrze.

Elastyczna ścienna listwa PX103 Flex Orac Decor

Niezwykle zaawansowana technologia i specjalnie wyselekcjonowane materiały zapewniają zadowolenie wielbicieli sztukaterii. Cały proces wytworzenia listwy dekoracyjnej PX103 Flex Orac Decor to dbałość o każdy najmniejszy drobiazg, by model w efekcie był wytrzymały oraz niepodatny na zniszczenia.

Dzięki temu przez długi czas będzie można radować się perfekcyjnym wyglądem i funkcjonalnością. Nie zważając na czynniki zewnętrzne, trwałość oraz wygląd listwy dekoracyjnej Orac Decor PX103 Flex będą niezmiennie na tym samym poziomie. Nasz produkt stanie się więc oryginalnym akcentem sztukaterii, zadowalającym pod względem funkcjonalności oraz wyglądu.

Orac Decor PX103 Flex to wysoka precyzja wykonania

Do wytworzenia ściennej listwy ozdobnej Orac PX103 Flex zostały użyte niezwykle wysokiej klasy tworzywa. Zastosowano również technologiczną obróbkę na doskonałym poziomie, aby mieć gwarancję, że model PX103 Flex Orac Decor spełni oczekiwania wszystkich klientów. Te działania sprawiły, że prezentacja i cechy produktu umożliwią jego stosowanie przez długi czas. Tym samym niezwykła Orac Decor PX103 Flex przepięknie zaprezentuje się w niejednym wnętrzu, wkomponowując się oraz dodając mu stylu.

Materiały do produkcji listew ściennych dobierane są pod względem najlepszych właściwości oraz z troską o wytrzymałość. Pokryte są także powłoką, uodparniającą produkt na wodę tak więc PX103 Flex Orac Decor śmiało można montować w kuchniach, jak i łazience. Ponadto walorem elastycznej listwy ściennej PX103 Flex Orac Decor jest wytrzymałość na uszkodzenia.

Gotowość listwy Orac Decor PX103 Flex do pomalowania

Prezentowana w naszej ofercie sklepu gięta listwa ścienna Orac Decor PX103 Flex jest gotowa do pomalowaną wybraną przez siebie farbą do wnętrz, co ułatwia jej wkomponowanie do zaaranżowanego wcześniej wnętrza. Mamy gotowość spersonalizowania giętej listwy PX103 Flex Orac Decor, dopasowując ją do każdej przestrzeni i stylizacji. Istotną kwestią jest to, by farba wykorzystana do malowania listwy ściennej nie była na bazie rozpuszczalników.

Prosty montaż listwy elastycznej PX103 Flex Orac Decor

Gięta ścienna listwa PX103 Flex Orac Decor stworzona jest z tworzyw o niedużej wadze, co zdecydowanie ułatwia jej montaż. Dodatkowe ułatwienie stanowią dostępne w naszym sklepie internetowym www.maszwnetrze.pl kleje do montażu listew Orac Decor FDP500 i Orac Decor FX400 do łączeń, za których pomocą w bezproblemowy sposób odmienisz swoje wnętrze z proponowanymi przez nasz sklep ozdobnymi ściennymi listwami, w tym elastycznymi PX103 Flex Orac Decor.

Fachowa pomoc przy wyborze listew elastycznych

Dobór idealnej listwy giętkiej może sprawić problemy, dlatego w razie pytań zachęcamy do kontaktu. Wieloletnie doświadczenie naszych ekspertów, a także ogromna wiedza o produktach umożliwi udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące listew giętych, w tym listwy ściennej PX103 Flex Orac Decor, ich specyfikacji, jak i również montażu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: