• -7%

ORAC DECOR PX144 FLEX Listwa ścienna

153,89 zł 143,12 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 143.12 zł

Opis produktu

Gięta listwa ścienna Orac Decor PX144 Flex to doskonałe, ponadczasowe połączenie modnego designu z niezwykłą jakością. Podkreśli charakter każdego wnętrza, nadając ścianom trójwymiarowości niezależnie od ich stopnia zakrzywienia. Elastyczna listwa Orac PX144 Flex jest odporna na wilgoć oraz uderzenia. Dzięki pokryciu podkładem gruntującym w kolorze białym można ją pomalować dowolną farbą niezawierającą rozpuszczalników.

Opis

 • Wysokość (cm)
  4.7
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  0.8
 • Symbol
  PX144 FLEX
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  GIĘTA

Informacje o produkcie

Listwa ścienna Orac Decor PX144 Flex

Listwa ścienna Orac Decor PX144 w wersji flex jest elastycznym elementem dekoracyjnym, dostosowującym się do krzywych powierzchni. Jego ponadczasowy wygląd umożliwi dostosowanie się do każdego rodzaju wnętrz.

Nasz produkt Orac Decor PX144 Flex charakteryzuje się wysoką giętkością i elastycznością, co pozwala na zastosowanie listwy ściennej ozdobnej nawet w przypadku nie tak prostych ścian, jak i łuków. Gięta listwa PX144 Flex Orac Decor jest również niezwykle funkcjonalna, gdyż dzięki możliwości jej wygięcia, bez żadnych przeszkód dopasujemy produkt do dowolnej powierzchni.

Eleganckie listwy gięte PX144 Flex Orac Decor do ozdobienia ścian

Eleganckie listwy flex PX144 Flex Orac Decor stosuje się do ozdobienia ścian aby dodać wnętrzu niezwykłego wyrazu. Dzięki zastosowaniu listew Orac Decor PX144 Flex w domu i nie tylko mamy zapewnienie całkowitej harmonii, a także wrażenie idealnego wykończenia w dbałości o najmniejszy detal aranżacji.

Funkcjonalna dekoracja pomieszczenia – elastyczna listwa ścienna PX144 Flex Orac Decor

Listwa ścienna elastyczna Orac Decor PX144 Flex to nie tylko ozdoba wnętrza, nadająca mu stylowego charakteru, ale także możliwość ukrycia nierówności malowania oraz końcówki tapet. Giętkość listwy dekoracyjnej umożliwia umieszczenie Orac Decor PX144 Flex w miejscach, w których znajdują się także łuki. Nieistotne, czy mamy do czynienia z aranżacją typowo klasyczną, albo glamour, nasza gięta listwa ścienna Orac Decor PX144 Flex to model, który wkomponuje się w dowolne wnętrze.

Oferowana przez nasz sklep internetowy www.maszwnetrze.pl elastyczna ścienna listwa PX144 Flex Orac Decor będzie idealnym akcentem, który zdefiniuje elegancki charakter wnętrza. To rewelacyjne rozwiązanie, aby w szybki oraz prosty sposób wyróżnić pomieszczenie.

Gięta listwa ścienna PX144 Flex Orac Decor

Niezwykle rozwinięta technologia i specjalnie dobrane tworzywa gwarantują satysfakcję naszych klientów. Proces wytworzenia listwy dekoracyjnej Orac Decor PX144 Flex to zadbanie o każdy szczegół, aby produkt w efekcie był trwały oraz odporny na zniszczenia.

Dzięki temu przez lata będzie można radować się doskonałym designem oraz funkcjonalnością. Nie zważając na czynniki zewnętrzne, trwałość i prezencja listwy ozdobnej PX144 Flex Orac Decor będą niezmiennie na tym samym poziomie. Nasz produkt będzie więc niebanalnym detalem sztukaterii, spełniającym oczekiwania pod względem jakości i wyglądu.

PX144 Flex Orac Decor to wysoka precyzja wykonania

Do wytworzenia ściennej listwy ozdobnej Orac PX144 Flex zostały użyte niezwykle wysokiej klasy materiały. Zastosowano także technologiczną obróbkę na doskonałym poziomie, by mieć gwarancję, że model PX144 Flex Orac Decor spełni oczekiwania wszystkich klientów. Te działania spowodowały, że wygląd i właściwości produktu umożliwią jego użytkowanie przez wiele lat. Tym samym ekskluzywna PX144 Flex Orac Decor rewelacyjnie zaprezentuje się w niejednym pomieszczeniu, harmonizując się z nim i dodając mu elegancji.

Materiały do wytworzenia listew ściennych dobierane są pod względem jak najlepszych właściwości i z dbałością o trwałość. Zabezpieczone są także powłoką, uodparniającą model na wodę toteż PX144 Flex Orac Decor śmiało można montować w kuchniach, czy też łazience. Dodatkowym walorem elastycznej listwy ściennej Orac Decor PX144 Flex jest wytrzymałość na uderzenia.

Fabryczne przygotowanie listwy giętej PX144 Flex Orac Decor do pomalowania

Przedstawiona w naszej ofercie sklepu elastyczna listwa ścienna Orac Decor PX144 Flex jest przygotowana do pomalowaną wybraną przez siebie farbą do wnętrz, co ułatwia jej wkomponowanie do zaaranżowanego wcześniej wnętrza. Mamy możliwość spersonalizowania listwy ścienne Orac Decor PX144 Flex, dopasowując ją do dowolnej przestrzeni i stylizacji. Ważną kwestią jest to, by farba użyta do malowania listwy nie była na bazie rozpuszczalników.

Prosty montaż listwy ściennej Orac Decor PX144 Flex

Elastyczna listwa ścienna PX144 Flex Orac Decor stworzona jest z tworzyw o niedużej wadze, co znacznie przyśpiesza jej zamocowanie. Co więcej, ułatwienie stanowią dostępne w naszym sklepie internetowym www.maszwnetrze.pl kleje do montażu listew Orac Decor FDP500 oraz Orac Decor FX400 do łączeń, za których sprawą w szybki sposób elegancko wykończysz swoje wnętrze z oferowanymi przez nasz sklep internetowy dekoracyjnymi ściennymi listwami, w tym również elastycznymi Orac Decor PX144 Flex.

Profesjonalna pomoc w doborze listew giętych

Wybór właściwej listwy elastycznej może sprawić problemy, tak więc w razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Nasze wieloletnie doświadczenie, jak i również ogromna wiedza o produktach pozwoli odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące listew elastycznych, w tym listwy ściennej Orac Decor PX144 Flex, ich specyfikacji, a także montażu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: