• -7%

ORAC DECOR DX174 FLEX Listwa ścienna

323,38 zł 300,74 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 300.74 zł

Opis produktu

Elastyczna listwa ścienna Orac Decor DX174 Flex to styl, jakość i wytrzymałość w jednym. Listwa doskonale podkreśli charakter wnętrza poprzez ozdobienie ścian przy każdej krzywiźnie w tym łukach. Gięta listwa Orac DX174 Flex jest wytrzymała i odporna na uderzenia. Za sprawą pokrycia podkładem gruntującym jest odporna na wilgoć i gotowa do malowania.

Opis

 • Wysokość (cm)
  6
 • Długość (cm)
  230
 • Szerokość (cm)
  2.2
 • Symbol
  dx174F
 • Kolekcja
  Orac Decor
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Duropolimer

Informacje o produkcie

Listwa ścienna elastyczna Orac Decor DX174 Flex

Giętka listwa ścienna Orac Decor DX174 Flex jako najwyższej jakości produkt spełni wymagania niejednego miłośnika eleganckich ozdób ścian a nawet sufitów. Stworzenie modelu z trwałych materiałów i dbałość o nawet najmniejsze detale sprawia, że koło listwy ściennej DX174 Flex nie można przejść obojętnie. Elastyczność Orac Decor DX174 Flex doskonale dostosowuje się do wielorakich zaokrągleń ścian jak łuki, a wyrafinowany design umożliwia użycie owej listwy ściennej w dowolnej stylistyce pomieszczenia.

DX174 FLEX i jej niezwykły w swojej formie szyk

Giętka ścienna listwa Orac Decor DX174 Flex to akcent ozdobny, który wprowadzi do każdego wnętrza majestatycznego charakteru. Jest to efekt wyjątkowo planowanej formy, zachwycającej swoją efektownością, a zarazem prostotą. Gięta listwa ścienna DX174 Flex Orac Decor to model, który na pewno spodoba się wielbicielom tradycyjnych pomieszczeń, którzy cenią wysokiej jakości dekoracje ścienne oraz sufitowe w niejednym pomieszczeniu. Detal sztukateryjny jest wyprodukowany w taki sposób, aby nie tylko zasłonić znajdujące się mankamenty malowania i zakończenia tapet, ale także stworzyć piękne sztukateryjne obramowania.

Wytrzymała gięta ścienna listwa Orac Decor DX174 Flex

Zaprojektowanie giętkiej listwy ściennej DX174 Flex Orac Decor z niespotykanej jakości tworzyw przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technologicznych sprawiło, że jest to niezwykły model. Sztukateria ozdobna pod postacią listwy ściennej Orac Decor DX174 Flex mimo swojej giętkości wyróżnia się doskonałą solidnością na zarysowania, uderzenia i wgniecenia. Dodatkowo producent zadbał o to, by listwa ścienna DX174 Flex Orac Decor była także odporna na wilgoć, a więc można model wykorzystać w dowolnym pomieszczeniu.

DX174 Flex Orac Decor i gotowość do malowania

DX174 Flex Orac Decor to giętka listwa ścienna, która fabrycznie została przygotowana do samodzielnego pomalowania. Umożliwia to dopasowanie produktu praktycznie do każdego wystroju przy użyciu wybranej przez siebie farby, która nie zawiera rozpuszczalników. Elastyczna ścienna listwa DX174 Flex Orac Decor jest zatem niezwykle praktyczna.

Listwa gięta DX174 Flex Orac Decor i sposób mocowania

Giętka listwa ścienna DX174 Flex Orac Decor jest ozdobną sztukaterią nieskomplikowaną w zamocowaniu. Zastosowanie produktu na ścianie lub suficie odbywa się jedynie przy użyciu polecanych klejów oraz oczywiście niezbędnych narzędzi oferowanych w naszym sklepie. Żeby uzyskać jak najlepszy efekt, trzeba wykorzystać klej montażowy FDP500 Orac Decor, a także klej na łączenia listew FX400 Orac Decor. W razie wątpliwości związanych z przymocowaniem sztukaterii zapraszamy do skontaktowania się z naszym sklepem internetowym.

Rzetelne doradztwo przy zakupie listew ozdobnych

Jeśli będą mieli Państwo wątpliwości bądź pytania związane z doborem, zakupem, jak i również montażem elementów sztukaterii znajdujących się w naszym sklepie internetowym serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego i e-mailowego. Nasi specjaliści objaśnią parametry techniczne dowolnego modelu, znajdującego się w naszym sklepie, a także udzielą wszystkich odpowiedzi związanych z elastyczną listwą ścienną Orac Decor DX174 Flex.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: