• -7%

ORAC DECOR P3020 FLEX gięta Listwa ścienna

269,74 zł 250,86 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 250.86 zł

Opis produktu

Gięta listwa dekoracyjna Orac Decor P3020 Flex nada ścianom oryginalnej trójwymiarowości niezależnie od występujących krzywizn w tym łuków. Jest wytrzymała i odporna na wilgoć, dzięki zastosowanym materiałom. Ponadto możliwość samodzielnego pomalowania elastycznej listwy Orac P3020 Flex, pozwala dopasować ją do każdej kolorystyki wnętrza.

Opis

 • Wysokość (cm)
  6.1
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  3.2
 • Symbol
  P3020F
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Powłoka
  Do pokrycia podkładem i farbą
 • Materiał
  Poliuretan
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  Gięta. odporna na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna elastyczna Orac Decor P3020 Flex

Gięta listwa ścienna Orac Decor P3020 Flex jako najwyższej jakości produkt spełni oczekiwania każdego miłośnika ekskluzywnych dekoracji ścian, czy też sufitów. Stworzenie modelu z solidnych materiałów i dbałość o najdrobniejsze detale sprawia, że obok listwy ściennej P3020 Flex nie przechodzi się obojętnie. Elastyczność P3020 Flex Orac Decor fenomenalnie dopasowuje się do występujących we wnętrzu zaokrągleń jak łuki, natomiast klasyczne wzornictwo pozwala na użycie owego detalu w dowolnej aranżacji.

Orac Decor P3020 Flex i jej niespotykany szyk

Gięta ścienna listwa P3020 Flex Orac Decor to sztukateria, która wniesie do każdego wnętrza eleganckiego charakteru. Jest to efekt nad wyraz przemyślanej formy, która zachwyca swoją szykownością, a jednocześnie jest naprawdę oryginalna. Gięta listwa ścienna P3020 Flex Orac Decor to model, który zdecydowanie przypadnie do gustu wielbicielom ponadczasowych wnętrz, którzy cenią ekskluzywne efekty ścienne lub sufitowe w niejednym pomieszczeniu. Akcent sztukateryjny został wyprodukowany tak, aby nie tylko zamaskować widoczne nierówności malowania i zakończenia tapety, ale także wyczarować z nich majestatyczne sztukateryjne obramowania.

Trwała giętka ścienna listwa P3020 Flex Orac Decor

Wyprodukowanie giętkiej ściennej listwy P3020 Flex Orac Decor z niespotykanej jakości tworzyw przy zastosowaniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych sprawiło, że jest to wyjątkowy model. Sztukateria dekoracyjna pod postacią ściennej listwy Orac Decor P3020 Flex mimo swojej giętości charakteryzuje się doskonałą trwałością na różnego typu uderzenia, wgniecenia oraz zarysowania. Dodatkowo producent zadbał o to, by listwa ścienna P3020 Flex Orac Decor była także wilgocioodporna, a więc można ją wykorzystać niezależnie od panujących warunków.

P3020 Flex Orac Decor i gotowość do malowania

Orac Decor P3020 Flex to giętka sztukateria dekoracyjna, fabrycznie przygotowana do malowania. Pozwala to na dopasowanie produktu do dowolnego wnętrza poprzez wykorzystanie wybranej farby, na bazie wody. Elastyczna ścienna listwa Orac Decor P3020 Flex daje zatem ogromne możliwości aranżacyjne.

Listwa elastyczna P3020 Flex Orac Decor i sposób jej zamocowania

Elastyczna ścienna listwa P3020 Flex Orac Decor jest sztukaterią ozdobną bezproblemową w montażu. Zastosowanie modelu na ścianie lub suficie odbywa się wyłącznie przy użyciu polecanych klejów no i bezspornie przydatnych narzędzi dostępnych w naszym sklepie internetowym. Aby uzyskać bardzo dobry efekt końcowy, należy wykorzystać klej montażowy FDP500 oraz klej na łączenia listew FX400 marki Orac Decor. W razie wątpliwości związanych z montażem listwy ściennej zachęcamy do skontaktowania się z naszym sklepem.

Profesjonalna pomoc przy doborze listew ściennych

Jeśli mają Państwo pytania toteż wątpliwości dotyczące doboru, zakupu i mocowania akcentów sztukaterii dostępnych w naszym sklepie zapraszamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego. Nasi profesjonaliści przytoczą parametry techniczne dowolnego modelu, oferowanego w naszym sklepie internetowym, a także udzielą wyczerpujących odpowiedzi dotyczących giętej listwy ściennej P3020 Flex Orac Decor.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: