• -7%

ORAC DECOR P4020 FLEX gięta Listwa ścienna

230,60 zł 214,46 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 214.46 zł

Opis produktu

Gięta listwa Orac Decor P4020 Flex to dekoracja, która nada ścianom trójwymiarowości niezależnie od znajdujących się w pomieszczeniu krzywizn w tym łuków. Jest wytrzymała i odporna na wilgoć. Świetnie prezentuje się zarówno w aranżacjach klasycznych, jak i nowoczesnych. Dodatkowo możliwość samodzielnego pomalowania elastycznej listwy Orac P4020 Flex, pozwala dopasować ją do każdej kolorystyki wnętrza.

Opis

 • Wysokość (cm)
  5
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  2.9
 • Symbol
  P4020F
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Powłoka
  Do pokrycia podkładem i farbą
 • Materiał
  Poliuretan
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  FDP500 Orac Decor
 • Właściwości
  Gięta. odporna na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna elastyczna Orac Decor P4020 Flex

Elastyczna listwa ścienna P4020 Flex Orac Decor jako najwyższej jakości sztukateria spełni wymagania każdego miłośnika ponadczasowych ozdób ścian. Wyprodukowanie produktu z solidnych tworzyw oraz dbałość o najdrobniejsze detale sprawia, że obok ściennej listwy P4020 Flex nikt nie przejdzie obojętnie. Elastyczność P4020 Flex Orac Decor doskonale dostosowuje się do różnorodnych zaokrągleń ścian jak na przykład łuki, natomiast gustowny kształt umożliwia wykorzystanie prezentowanego detalu w dowolnej aranżacji.

P4020 FLEX i niespotykany design

Elastyczna ścienna listwa Orac Decor P4020 Flex to detal sztukateryjny, który wniesie do niejednego pomieszczenia majestatycznego oblicza. Jest to efekt nad wyraz przemyślanej formy, która zachwyca swoją szykownością, a jednocześnie jest naprawdę uniwersalna. Elastyczna listwa ścienna Orac Decor P4020 Flex to produkt, który zdecydowanie spodoba się miłośnikom ponadczasowych aranżacji, ceniących wysokiej jakości efekty ścienne i sufitowe w niejednym pomieszczeniu. Akcent został wyprodukowany w taki sposób, by nie tylko zamaskować znajdujące się mankamenty malowania oraz zakończenia tapet, ale także wyczarować z ich pomocą piękne sztukateryjne obramowania.

Trwała gięta ścienna listwa P4020 Flex Orac Decor

Stworzenie elastycznej listwy ściennej P4020 Flex Orac Decor z najwyższej jakości tworzyw przy zastosowaniu najnowszych technologii spowodowało, że jest to luksusowy model. Dekoracyjna sztukateria pod postacią ściennej listwy Orac Decor P4020 Flex pomimo wysokiej elastyczności wyróżnia się doskonałą wytrzymałością na wszelkie zarysowania, uderzenia i wgniecenia. Co więcej, marka zadbała o to, aby ścienna listwa P4020 Flex Orac Decor była także wilgocioodporna, a więc można ją zastosować bez względu na występujące warunki.

Orac Decor P4020 Flex i gotowość do malowania

P4020 Flex Orac Decor to elastyczna sztukateria dekoracyjna, fabrycznie przygotowana do malowania. Umożliwia to wtopienie modelu teoretycznie do każdego wystroju przy użyciu wybranej farby, niezawierającej rozpuszczalników. Elastyczna ścienna listwa P4020 Flex Orac Decor jest zatem nadzwyczaj uniwersalna.

Listwa elastyczna P4020 Flex Orac Decor oraz sposób mocowania

Elastyczna ścienna listwa P4020 Flex Orac Decor jest ozdobną sztukaterią niebywale prostą w montażu. Instalacja produktu na ścianie lub suficie odbywa się wyłącznie za pomocą dedykowanych klejów no i niewątpliwie niezbędnych narzędzi dostępnych w naszej ofercie. Aby uzyskać jak najlepszy efekt końcowy, trzeba zastosować klej montażowy FDP500 Orac Decor, jak i również klej na łączenia listew FX400 Orac Decor. W razie pytań związanych z montażem elastycznej listwy ściennej zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem internetowym.

Pomoc przy wyborze listew ściennych

Jeśli wystąpią wątpliwości albo pytania dotyczące doboru, zakupu i mocowania sztukateryjnych akcentów dostępnych w naszym asortymencie serdecznie zapraszamy do kontaktu e-mailowego albo telefonicznego. Nasi specjaliści przytoczą specyfikację każdego modelu, oferowanego w naszym sklepie, jak i również udzielą wszelkich odpowiedzi dotyczących giętej listwy ściennej P4020 Flex Orac Decor.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: