• -7%

ORAC DECOR P8050FLEX Listwa ścienna

382,86 zł 356,06 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 356.06 zł

Opis produktu

Elastyczna listwa ścienna Orac Decor P8050 Flex pozwoli na stworzenie na ścianach przepięknego wykończenia niezależnie od znajdujących się we wnętrzu krzywizn jak kolumny czy łuki. Trwałość giętej listwy Orac P8050 Flex jest efektem użycia wysokiej jakości, odpornych na wilgoć i uderzenia materiałów przy jej produkcji, natomiast dzięki pokryciu listwy gruntem w kolorze białym można ją dopasować do każdej kolorystyki ścian, malując na dowolny kolor.

Opis

 • Wysokość (cm)
  12
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  3
 • Symbol
  P8050F
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Powłoka
  Do pokrycia podkładem i farbą
 • Materiał
  Poliuretan
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  Gięta. odporna na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna Orac Decor P8050 Flex

Listwa ścienna Orac Decor P8050 Flex jest elastycznym elementem ozdobnym, dostosowującym się do nierównych ścian. Jego uniwersalny wygląd umożliwi dostosowanie się do dowolnego rodzaju pomieszczeń.

Nasz produkt Orac P8050 Flex charakteryzuje się wysoką giętkością oraz elastycznością, co umożliwia zastosowanie ściennej listwy dekoracyjnej również w przypadku niezbyt prostych ścian, jak i łuków. Gięta listwa Orac Decor P8050 Flex jest również bardzo praktyczna, gdyż dzięki możliwości jej wygięcia, bez żadnych przeszkód dopasujemy produkt do dowolnej powierzchni.

Eleganckie listwy flex P8050 Flex Orac Decor wykorzystuje się do ozdobienia ścian aby dodać wnętrzu charakteru. Dzięki wykorzystaniu listew P8050 Flex Orac Decor w domu oraz nie tylko mamy zapewnienie całkowitej harmonii, jak i również wrażanie wykończenia perfekcyjnego w dbałości o najmniejszy detal aranżacji.

Ścienna listwa gięta P8050 Flex Orac Decor to nie tylko dekoracja wnętrza, nadająca mu niezwykłego charakteru, ale także możliwość zasłonięcia nierówności po malowaniu i końcówki tapet. Giętkość listwy ozdobnej umożliwia umieszczenie jej w miejscach, w których znajdują się również łuki. Nieistotne, czy mamy styczność ze stylizacją typowo tradycyjną, czy też glamour, nasza gięta listwa ścienna P8050 Flex Orac Decor to model wkomponuje się w dowolne pomieszczenie.

Oferowana przez nasz sklep internetowy www.maszwnetrze.pl gięta ścienna listwa P8050 Flex Orac Decor będzie doskonałym akcentem, który zdefiniuje elegancki styl aranżacji. To fenomenalne rozwiązanie, by w bardzo szybki i łatwy sposób odmienić pomieszczenie.

Niezwykle zaawansowana technologia oraz odpowiednio dobrane tworzywa gwarantują satysfakcję naszych klientów. Cały proces produkcji listwy ozdobnej P8050 Flex Orac Decor to zadbanie o każdy szczegół, aby produkt w efekcie był trwały i niepodatny na uszkodzenia.

Dzięki czemu przez lata będzie można cieszyć się perfekcyjnym wyglądem oraz praktycznością. Nie zważając na czynniki zewnętrzne, wytrzymałość oraz prezencja listwy dekoracyjnej P8050 Flex Orac Decor będą niezmiennie na identycznym poziomie. Nasz model jest więc ponadczowym elementem sztukaterii, cieszącym oko pod względem funkcjonalności i wyglądu.

Orac Decor P8050 Flex

Do produkcji listwy ściennej dekoracyjnej Orac P8050 Flex zostały wykorzystane niezwykle wysokiej klasy tworzywa. Zastosowano także zaawansowaną obróbkę na doskonałym poziomie, aby mieć gwarancję, że model P8050 Flex Orac Decor będzie spełniał oczekiwania wszystkich miłośników sztukaterii. Działania te spowodowały, że wygląd oraz cechy modelu umożliwią jego stosowanie przez długi czas. Tym samym niezwykła Orac Decor P8050 Flex rewelacyjnie prezentuje się w każdym pomieszczeniu, harmonizując je oraz nadając mu stylu.

Materiały do produkcji listew ściennych dobierane są pod względem najlepszych cech oraz z troską o wytrzymałość. Pokryte są także powłoką, która uodparnia produkt na wodę toteż <Orac Decor P8050 Flex śmiało można montować w kuchni, czy też łazienkach. Dodatkowym walorem giętej listwy ściennej Orac Decor P8050 Flex jest wytrzymałość na wgniecenia.

Gotowość do pomalowania

Przedstawiona w naszej ofercie gięta listwa ścienna P8050 Flex Orac Decor jest gotowa do pokrycia wybraną przez siebie farbą do wnętrz, ułatwiając jej wkomponowanie do stworzonego wcześniej pomieszczenia. Posiadamy gotowość całkowitej personalizacji listwy ścienne P8050 Flex Orac Decor, dostosowując ją do każdej przestrzeni oraz aranżacji. Ważną kwestią jest to, aby farba wykorzystana do pomalowania listwy ściennej nie była na bazie rozpuszczalników.

Łatwe montowanie listwy Orac Decor P8050 Flex

Elastyczna listwa ścienna Orac Decor P8050 Flex wykonana jest z materiałów niezwykle lekkich, co zdecydowanie ułatwia jej montaż. Dodatkowe ułatwienie stanowią dostępne w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl kleje montażowe Orac Decor FDP500 oraz Orac Decor FX400 do łączeń, za pomocą których w szybki sposób odmienisz swoje wnętrze z oferowanymi przez nasz sklep ozdobnymi listwami ściennymi.

Fachowa pomoc przy wyborze listew giętkich

Zakup właściwej listwy giętkiej może sprawić problemy, dlatego w razie pytań zachęcamy do kontaktu. Nasze wieloletnie doświadczenie, a także widza o produktach pozwoli odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące listew elastycznych, w tym listwy sufitowej Orac P8050 Flex, ich specyfikacji, a także montażu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: