• -7%

ORAC DECOR P9050FLEX Listwa ścienna

128,26 zł 119,28 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 119.28 zł

Opis produktu

Niezwykły wygląd giętej listwy ściennej Orac P9050F pozwoli stworzyć przepiękne kompozycje ścienne, podkreślające charakter każdego wnętrza. Odporność na uderzenia oraz wilgoć, wysoka jakość detali, jak i również możliwość pomalowania na dowolny kolor, sprawia, że elastyczna listwa ścienna Orac Decor P9050 Flex idealnie dopasuje się do wnętrza z kolumnami, łukami lub innymi krzywiznami ścian.

Opis

 • Wysokość (cm)
  2.5
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.3
 • Symbol
  P9050F
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  Gięta. odporna na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna Orac Decor P9050 Flex

Listwa ścienna Orac Decor P9050 w wersji flex jest giętkim detalem dekoracyjnym, który dostosowuje się do zakrzywionych ścian. Jego uniwersalny design pozwoli na dostosowanie się do dowolnego rodzaju pomieszczeń.

Nasz produkt Orac Decor P9050 Flex charakteryzuje się wysoką elastycznością oraz giętkością, co umożliwia zastosowanie ściennej listwy dekoracyjnej również w przypadku niezbyt prostych ścian, w tym również łukach. Gięta listwa P9050 Flex Orac Decor jest także niezwykle praktyczna, bowiem dzięki możliwości jej wyginania, bez większych przeszkód dopasujemy ją do niejednej powierzchni.

Eleganckie listwy elastyczne Orac Decor P9050 Flex stosuje się do dekorowania ścian w celu dodaniu aranżacji niezwykłego wyrazu. Dzięki zastosowaniu listew Orac Decor P9050 Flex w domu i nie tylko mamy zapewnienie harmonii, jak i również wrażanie perfekcyjnego wykończenia w dbałości o każdy detal aranżacji.

Ścienna listwa elastyczna Orac Decor P9050 Flex to nie tylko dekoracja wnętrza, dodająca mu stylowego charakteru, ale również możliwość ukrycia nierówności malowania i końcówki tapet. Elastyczność listwy dekoracyjnej umożliwia umieszczenie P9050 Flex Orac Decor w miejscach, gdzie umiejscowione są również łuki. Nie ma różnicy, czy mamy do czynienia ze stylizacją typowo klasyczną, albo inną, nasza gięta listwa ścienna P9050 Flex Orac Decor to produkt wkomponuje się w każde wnętrze.

Oferowana przez nasz sklep www.maszwnetrze.pl gięta ścienna listwa P9050 Flex Orac Decor będzie idealnym dodatkiem, który zdefiniuje oryginalny charakter wnętrza. To rewelacyjne rozwiązanie, by w bardzo szybki oraz prosty sposób odmienić wnętrze.

Niezwykle rozwinięta technologia oraz odpowiednio wyselekcjonowane materiały gwarantują satysfakcję miłośników sztukaterii. Proces produkcji listwy ozdobnej Orac Decor P9050 Flex to zadbanie o najmniejszy szczegół, aby produkt był wytrzymały i niepodatny na uszkodzenia.

Dzięki czemu przez lata będzie można cieszyć się doskonałym wyglądem oraz praktycznością. Nie ulegając czynnikom zewnętrznym, trwałość i prezencja listwy dekoracyjnej Orac Decor P9050 Flex będą niezmiennie na tym samym poziomie. Nasz produkt jest więc ponadczasowym akcentem sztukaterii, cieszącym oko pod względem wizualnym, funkcjonalnym oraz jakościowym.

Orac Decor P9050 Flex

Do produkcji ściennej listwy ozdobnej Orac P9050 Flex zostały wykorzystane niezwykle wysokiej klasy tworzywa. Zastosowano również technologiczną obróbkę na doskonałym poziomie, aby mieć gwarancję, że produkt P9050 Flex Orac Decor spełni wymagania wszystkich klientów. Te działania spowodowały, że prezentacja oraz cechy modelu umożliwią jego stosowanie przez wiele lat. Tym samym ponadczasowa P9050 Flex Orac Decor niesamowicie prezentuje się w niejednym pomieszczeniu, harmonizując się z nim i nadając mu charakteru.

Tworzywa do wytworzenia listew dekoracyjnych dobierane są pod względem najlepszych cech i z dbałością o wytrzymałość. Zabezpieczone są również powłoką, uodparniającą model na wilgoć tak więc <Orac Decor P9050 Flex śmiało można zamontować w kuchniach, jak i łazience. Dodatkowym walorem elastycznej listwy ściennej Orac Decor P9050 Flex jest wytrzymałość na wgniecenia.

Gotowość do pomalowania

Przedstawiona w naszej ofercie gięta listwa ścienna P9050 Flex Orac Decor jest gotowa do pomalowaną dowolną farbą do wnętrz, co ułatwia jej dopasowanie do wymarzonego wcześniej wnętrza. Mamy możliwość całkowitej personalizacji giętej listwy P9050 Flex Orac Decor, dostosowując ją do gotowej przestrzeni oraz stylizacji. Istotną kwestią jest to, aby farba wykorzystana do pokrycia listwy ściennej była na bazie wody.

Łatwe montowanie listwy Orac Decor P9050 Flex

Elastyczna listwa ścienna Orac Decor P9050 Flex wykonana jest z materiałów niezwykle lekkich, co zdecydowanie ułatwia jej montaż. Dodatkowe ułatwienie stanowią dostępne w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl kleje montażowe Orac Decor FDP500 oraz Orac Decor FX400 do łączeń, za pomocą których w szybki sposób odmienisz swoje wnętrze z oferowanymi przez nasz sklep ozdobnymi listwami ściennymi.

Fachowa pomoc przy wyborze listew giętkich

Zakup właściwej listwy giętkiej może sprawić problemy, dlatego w razie pytań zachęcamy do kontaktu. Nasze wieloletnie doświadczenie, a także widza o produktach pozwoli odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące listew elastycznych, w tym listwy sufitowej Orac P9050 Flex, ich specyfikacji, a także montażu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: