• -7%

ORAC CX188 Flex gięta Listwa ścienna

259,07 zł 240,94 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 240.94 zł

Opis produktu

Orac Decor CX188 Flex to wytrzymała, elastyczna ścienna listwa ozdobna do krzywych ścian i łuków, tworząca we wnętrzu niezwykły charakter. Perfekcyjnie prezentuje się w różnych aranżacjach, nadając ścianom trójwymiarowości. Giętka listwa ścienna Orac CX188 Flex wykonana jest z trwałego materiału odpornego na uderzenia, dzięki pokryciu podkładem gruntującym w kolorze białym jest także odporna na wilgoć i gotowa do pomalowania, co pozwala na indywidualne dopasowanie do kolorystyki wnętrza.

Opis

 • Wysokość (cm)
  3.4
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  3
 • Symbol
  CX188F
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  Gięta. odporna na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna elastyczna Orac Decor CX188 Flex

Giętka listwa ścienna CX188 Flex Orac Decor jako wysokiej klasy produkt spełni oczekiwania niejednego miłośnika ponadczasowych ozdób ścian, czy też sufitów. Wyprodukowanie modelu z wysoce odpornych tworzyw i zadbanie o najmniejsze detale powoduje, że obok niej nikt nie przejdzie obojętnie. Elastyczność CX188 Flex Orac Decor rewelacyjnie dopasowuje się do różnorodnych zakrzywieniach ścian, falach i łukach, natomiast klasyczne wzornictwo pozwala na zastosowanie owej listwy ściennej w niejednej aranżacji.

Orac Decor CX188 Flex i jej niespotykany design

Elastyczna listwa ścienna CX188 Flex Orac Decor to sztukateria, która wniesie do każdego pomieszczenia ponadczasowego akcentu. Jest to efekt niezwykle przemyślanej formy, która zachwyca swoją elegancją, a zarazem jest prawdziwie prosta. Gięta ścienna listwa Orac Decor CX188 Flex to produkt, który zdecydowanie spodoba się wielbicielom ponadczasowych wnętrz, ceniących ekskluzywne dekoracje ścienne lub sufitowe w każdym pomieszczeniu. Detal został stworzony tak, aby nie tylko zasłonić znajdujące się mankamenty malowania oraz końcówki tapet, ale również wyczarować z ich pomocą piękne sztukateryjne obramowania.

Wytrzymała giętka ścienna listwa CX188 Flex Orac Decor

Stworzenie elastycznej listwy ściennej CX188 Flex Orac Decor z materiałów z górnej półki przy zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych sprawiło, że jest to wyjątkowy akcent. Sztukateria dekoracyjna w postaci listwy ściennej CX188 Flex Orac Decor mimo wysokiej giętkości cechuje się niezwykłą trwałością na różnego typu uderzenia, wgniecenia oraz zarysowania. Co więcej, marka zadbała o to, aby ścienna listwa CX188 Flex Orac Decor była również wodoodporna, dlatego można model zastosować niezależnie od występujących warunków.

Orac Decor CX188 Flex i jej gotowość do pomalowania

Orac Decor CX188 Flex to elastyczna sztukateria dekoracyjna, która jest fabrycznie przygotowana do pomalowania. Pozwala to na wtopienie modelu teoretycznie do niejednego wystroju poprzez wykorzystanie dowolnej farby, która nie zawiera rozpuszczalników. Giętka listwa ścienna CX188 Flex Orac Decor daje więc nadzwyczajne możliwości wykończeniowe.

Listwa ścienna Orac Decor CX188 Flex i sposób jej zamocowania

Giętka ścienna listwa CX188 Flex Orac Decor jest sztukaterią dekoracyjną nieskomplikowaną w zamocowaniu. Zastosowanie produktu na ścianie albo suficie dokonuje się jedynie przy użyciu rekomendowanych klejów montażowych i niewątpliwie przydatnych narzędzi znajdujących się w naszej ofercie. Aby uzyskać jak najlepszy efekt, należy użyć kleju montażowego FDP500 Orac Decor, jak i również kleju na łączenia listew FX400 Orac Decor. W razie problemów dotyczących montażu listwy ściennej zachęcamy do kontaktu z naszym sklepem.

Profesjonalna pomoc przy zakupie listew dekoracyjnych

Jeśli wystąpią pytania toteż wątpliwości dotyczące doboru, zakupu i mocowania detali sztukaterii oferowanych w naszym sklepie internetowym to zapraszamy do kontaktu. Nasi profesjonaliści objaśnią parametry techniczne każdego modelu, dostępnego w naszym sklepie, jak i również udzielą wszelkich odpowiedzi związanych z giętą ścienną listwą Orac Decor CX188 Flex.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: