• -7%

Panel ścienny D200

32,61 zł 30,33 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 30.33 zł

Opis produktu

Panel ścienny Orac Decor D200 to niezwykły rodzaj dekoracji, podkreślający każdą stylizację wnętrza. Klasyczna forma kwadratu pozwala na zastosowanie go w klasycznych aranżacjach i nie tylko. Jest wytrzymały i odporny na wilgoć, co zapewnia jego perfekcyjny wygląd przez wiele lat. Panel ścienny Orac D200 może być pomalowany dowolną farbą do wnętrz niezawierającą rozpuszczalników.

Zapytaj o dostępność.

Opis

 • Wysokość (cm)
  9.6
 • Długość (cm)
  9.6
 • Szerokość (cm)
  3
 • Symbol
  D200
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

D200 Orac Decor panel ścienny

Podczas remontu mieszkania, czy dowolnego innego lokalu bardzo ważne jest estetyczne wykończenie stylizacji wnętrza. Bez dobrania właściwych elementów sztukateryjnych efekt może nie być aż tak satysfakcjonujący, a na pewno nie będzie wyróżniał się na tle pozostałych.

W ramach naszej oferty na www.maszwnetrze.pl posiadamy wiele elementów dekoracyjnych, na przykład prosty, ale efektowny panel ścienny Orac Decor D200, z którego pomocą niejedno mieszkanie zyska niepowtarzalny charakter. Taka ozdoba stanie się doskonałym uzupełnieniem każdego wnętrza, nadając mu elegancji oraz ekskluzywnego wykończenia.

Prostota sztukaterii, dająca niezwykły efekt

Nieliczna część osób, remontujących własne lokum niestety pamięta o perfekcyjnym i oryginalnym jego wykończeniu, a jest to często dość istotna kwestia, decydująca o ostatecznej wartości nieruchomości, czy też samopoczucia w danym lokalu. Sztukateria w postaci paneli ściennych Orac Decor D200 dostępnych w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl jest rewelacyjną dekoracją do wykorzystania w stylizacji niejednego typu wnętrza. Prostota kształtu i uniwersalne wzornictwo produktu, jakim jest dekoracyjny panel ścienny Orac Decor D200 pozwala na zamontowanie go zarówno w pomieszczeniach o aranżacji stonowanej na przykład w sypialni, jak i w pokojach typowo reprezentatywnych z nutą ekstrawagancji jak na przykład w salonie.

Poza niezwykle istotną funkcją paneli ściennych Orac Decor D200 jako dekoracji, nie można zapomnieć o roli użytkowej tego rodzaju sztukaterii. Zdobione ścienne panele Orac Decor D200 maskują bowiem wszelkie niedoskonałości mankamenty widniejące na ścianach. Tym samym dostępny w naszym sklepie sztukateryjny detal, jakim są panele ścienne Orac Decor D200 będzie dopełniał stylistykę wszystkich pomieszczeń, budząc zachwyt domowników i ich gości.

Orac Decor D200 panel wyprodukowany z pasją

Wszystkie detale sztukateryjne, w tym również panele ścienne Orac Decor D200 są wyprodukowane ze szczególną precyzją. Przykładamy wszelkich starań, aby produkty oferowanej naszym Klientom były najwyższej możliwej jakości oraz spełniały Państwa potrzeby i oczekiwania. Dlatego też naszym priorytetem jest dostępność modeli stworzonych przy użyciu nowoczesnych technologii, a także odpowiednio dobranych materiałów o właściwościach znacząco przedłużających wytrzymałość końcową sztukaterii, w tym modelu panelu ściennego Orac Decor D200.

Ponadto pokrycie sztukaterii jaką są panele ścienne Orac Decor D200 powłoką dodatkowo uodparniającą na kontakt z wilgocią, czy też na uszkodzenia mechaniczne jest zapewnia przedłużenie trwałości oraz wyglądu modelu na długi czas. Co więcej, podkład pokrywający zewnętrzną część ściennych paneli dekoracyjnych Orac Decor D200 znacząco poprawia przyczepność farby, co ułatwia dopasowanie tej sztukaterii ozdobnej, w tym paneli ściennych Orac Decor D200 do obecnej, a także przyszłej dowolnej koloryzacji aranżacji.

Bezproblemowy montaż sztukaterii Orac Decor

Z klejami do montażu Orac Decor FDP500 oraz Orac Decor FX400 do łączeń dostępnych w naszym sklepie mocowanie dekoracyjnych paneli ściennych Orac Decor D200 nie będzie stanowić większych problemów. Lekkość sztukateryjnych detali z linii Orac Decor, a także wysokiej jakości szybkość i trwałość łączenia dedykowanych klejów Orac Decor, sprawia że montaż paneli ściennych D200 jest niezwykle prosty.

Kontakt w razie pytań związanych ze sztukaterią Orac Decor

Ogromna wiedza na temat dostępnych w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl elementów dekoracyjnych, w tym paneli Orac Decor D200 pozwoli nam na szeroką pomoc w zakresie wyboru, czy instalacji danego rodzaju sztukaterii oraz konkretnego modelu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż paneli, boazerii i listew narożnikowych Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: