• -7%

ORAC DECOR D503 Panel ścienny

275,80 zł 256,49 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 256.49 zł

Opis produktu

Nowoczesny panel ścienny Orac Decor D503 to dekoracyjny element, który łatwo zamontować i wprowadzi niepowtarzalny efekt do każdego wnętrza. Jego prosty design sprawia, że doskonale komponuje się zarówno w klasycznych, jak i stylizowanych aranżacjach.

Panel D503 jest nie tylko elegancki, ale także wyjątkowo trwały, odporny na uderzenia oraz wilgoć. Co więcej, gotowy jest do pomalowania farbami, które nie zawierają rozpuszczalników, co pozwala na dostosowanie go do własnych preferencji kolorystycznych.

Zapytaj o dostępność.

Opis

 • Wysokość (cm)
  55
 • Długość (cm)
  55
 • Szerokość (cm)
  1.7
 • Symbol
  D503
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

D503 Orac Decor panel ścienny

Elegancki panel ścienny Orac Decor D503 to łatwy w montażu, ozdobny detal sztukaterii, który doda wyjątkowego charakteru każdemu wnętrzu podczas remontu mieszkania lub innego lokalu. Prosta forma i uniwersalny design sprawiają, że doskonale komponuje się zarówno w sypialniach o stonowanej aranżacji, jak i w bardziej reprezentatywnych przestrzeniach, np. salonie.

Prostota sztukaterii, dająca niezwykły efekt

Sztukateria, zwłaszcza w postaci paneli ściennej Orac Decor D503, pełni nie tylko funkcję dekoracyjną, ale także praktyczną. Panele te, oprócz dodawania elegancji, skutecznie maskują wszelkie niedoskonałości ścian, dodając estetyki całej przestrzeni. Produkt jest starannie wykonany z dbałością o detale, co gwarantuje wysoką jakość i trwałość. Dodatkowo, powłoka zewnętrzna chroni panele przed wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi, utrzymując ich atrakcyjny wygląd na długi czas.

Orac Decor D503 panel wyprodukowany z pasją

Pokrycie sztukaterii jaką są panele ścienne Orac Decor D503 powłoką dodatkowo uodparniającą na kontakt z wilgocią, czy też na uszkodzenia mechaniczne jest zapewnia przedłużenie trwałości oraz wyglądu modelu na długi czas. Co więcej, podkład pokrywający zewnętrzną część ściennych paneli dekoracyjnych Orac Decor D503 znacząco poprawia przyczepność farby, co ułatwia dopasowanie tej sztukaterii ozdobnej, w tym paneli ściennych Orac Decor D503 do obecnej, a także przyszłej dowolnej koloryzacji aranżacji.

Bezproblemowy montaż sztukaterii Orac Decor

Montaż paneli ściennych Orac Decor D503 jest łatwy i bezproblemowy dzięki dedykowanym klejom, takim jak Orac Decor FDP500 oraz Orac Decor FX400. Lekkość paneli ułatwia samodzielne ich przymocowanie, a wysoka jakość klejów gwarantuje trwałe połączenia. Jeśli pojawią się pytania związane ze sztukaterią Orac Decor, jesteśmy do Państwa dyspozycji, oferując pomoc i fachową poradę.

Kontakt w razie pytań związanych ze sztukaterią Orac Decor

Ogromna wiedza na temat dostępnych w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl elementów dekoracyjnych, w tym paneli Orac Decor D503pozwoli nam na szeroką pomoc w zakresie wyboru, czy instalacji danego rodzaju sztukaterii oraz konkretnego modelu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: