• -7%

ORAC DECOR D503 Panel ścienny

302,95 zł 281,74 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Elegancki panel ścienny Orac Decor D503 to łatwa w montażu zdobna sztukateria, która stworzy ogromny efekt w każdym wnętrzu. Prostota panelu sprawia, że doskonale prezentuje się w klasycznych, jak i stylizowanych aranżacjach. Panel Orac D503 jest wytrzymały, odporny na uderzenia, a także wilgoć oraz gotowy do pomalowania farbami niezawierającymi rozpuszczalników.

Zapytaj o dostępność.

Opis

 • Wysokość (cm)
  55
 • Długość (cm)
  55
 • Szerokość (cm)
  1.7
 • Symbol
  D503
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX200
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

D503 Orac Decor panel ścienny

Niezwykła sztukateria, która rewelacyjnie sprawdzi się w najróżniejszych pomieszczeniach bez względu na ich zastosowanie, jest wielką rzadkością. Dlatego warto zwrócić ogromną uwagę na dekoracje sztukateryjne, które spełnią nie tylko aspekt wizualny i jakościowy, ale także na te detale, umożliwiające montaż zarówno w pięknych salonach i sypialniach, jak i w łazienkach, czy nawet w kuchniach. Taką ozdobą na pewno stanie się panel ścienny Orac Decor w postaci modelu D503.

Niezwykłej jakości panel Orac Decor

Panel ścienny Orac Decor D503 to model charakteryzujący się wysoką jakością wykonania w każdym calu. Produkt zachwyca pięknymi, a jednocześnie subtelnymi zdobieniami, które fenomenalnie podkreślają ściany, czy sufity nie tylko w tradycyjnych, stylizowanych wnętrzach, ale również w eklektycznych aranżacjach. Na ogromną uwagę zasługuje także fakt, że panel ścienny Orac Decor D503 został wyprodukowany z solidnych tworzyw. Materiały te cechują się nie tylko wytrzymałością i odpornością na różnorodne zarysowania, uderzenia i wgniecenia, ale również są uodpornione na wodę i wilgoć. Powoduje to, że model w postaci panelu ściennego Orac Decor D503, może bez przeszkód zdobić dowolne wnętrze, dodając mu charakteru, wytworności, czy oczekiwanej elegancji.

Dostosuj panel ścienny do własnych potrzeb

Przyciągające wzrok dekoracyjne panele ścienne Orac Decor D503 idealnie wpasują się w minimalistyczne i wspaniałe wnętrza pałacu. Pomimo swojej konstrukcji jest to niezwykle wszechstronny produkt. Wynika to z jednego aspektu, ważnego z punktu widzenia projektowania wnętrz. To znaczy możliwość dostosowania produktu. Panel ścienny Orac Decor D503 został przygotowany do malowania farbami, które nie zawierają rozpuszczalników, oferując niezwykłą swobodę kompozycji. Model, którym jest D503, można zatem łatwo łączyć z dowolnym kolorem ścian, dopasowując panel do aranżacji lub, przeciwnie, tworząc z niego kontrastujący element, który z pewnością poprawi walory estetyczne całego wnętrza. Do pomalowania panelu ściennego Orac Decor D503 można zastosować m.in. farby silikonowe, akrylowe, czy też lateksowe.

Lekki i łatwy montaż panelu ściennego D503

Ogromną zaletą produktu, jakim jest panel ścienny Orac Decor D503, jest także jego niesamowita lekkość. Pozwala to na zamontowanie modelu bez przeciążania ścian. Panel Orac Decor D503 można z powodzeniem zainstalować na ścianach zarówno zwykłych, jak i płyt kartonowo-gipsowych, oczywiście po odpowiednim przygotowaniu. Montaż elementu sztukatorskiego, jakim jest panel ścienny Orac Decor D503, jest niezwykle prosty i szybki dzięki zastosowaniu dedykowanych akcesoriów montażowych. Producent zaleca montaż panelu za pomocą zalecanych klejów - klej montażowy Orac FDP500. Dzięki lekkości panelu, prostocie instalacji i klejom marki Orac Decor panel ścienny D503 jest łatwy do samodzielnego montażu. Jest to zatem element dekoracyjny, który szybko zmieni każde wnętrze.

W razie pojawienia się pytań?

Jeśli Państwa zdaniem wybór elementów sztukateryjnych, w tym paneli ściennych nie jest najłatwiejszy to zapraszamy do kontaktu nami telefonicznie lub mailowo. Nasi pracownicy, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości najnowszych trendów w świecie projektowania wnętrz, pomogą wybrać odpowiedni model sztukaterii np. D503 Orac Decor do każdego wnętrza. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące wyboru odpowiedniego panelu ściennego Orac Decor lub innych rodzajów sztukaterii, specyfikacji konkretnego modelu lub montażu tego rodzaju dekoracji. Dzięki naszej pomocy znajdą Państwo odpowiednie modele spełniające zarówno oczekiwania wizualne, jakościowe, jak i cenowe.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż paneli, boazerii i listew narożnikowych Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: