• -7%

Orac Decor W100 Panel 3D

53,71 zł 49,95 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 49.95 zł

Opis produktu

Panel ścienny 3D Orac Decor W100 w kształcie rombu charakteryzuje się nowoczesnym, geometrycznym designem, który ożywi każdą ścianę. Kształt paneli ściennych 3D W100 Orac Decor umożliwia ich dowolną konfigurację, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad ich ustawieniem. Można zamontować je na całej ścianie lub fragmencie, tworząc efektowne trójwymiarowe kompozycje. Panel 3D Orac W100 jest trwały, odporny na wilgoć i uderzenia. Może być łączony z trapezem (model W101).

Zapytaj o dostępność.

Opis

 • Wysokość (cm)
  15
 • Długość (cm)
  25.8
 • Szerokość (cm)
  2.9
 • Symbol
  W100
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Materiał
  PUROTOUCH®
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400

Informacje o produkcie

Panel ścienny 3D Orac Decor W100

Po zakończeniu etapu budowy lub też podczas renowacji wnętrz bardzo ważne jest estetyczne wykończenie aranżacji. Bez odpowiednich elementów sztukateryjnych efekt będzie mdły i nijaki, a wygląd każdego pomieszczenia nie będzie w pełni zharmonizowany.

W naszej ofercie na www.maszwnetrze.pl znajduje się wiele elementów zdobniczych, na przykład prosty, ale ponadczasowy panel ścienny Orac Decor W100, za pomocą którego Państwa mieszkanie zyska inny niepowtarzalny styl. Taka ozdoba będzie doskonałym uzupełnieniem dekorowanego wnętrza oraz nada mu elegancji i ekskluzywnego charakteru.

Niepozorna sztukateria zdobnicza w postaci panelu ściennego 3D Orac Decor W100

Tylko niewielka część osób, remontujących własne lokum pamięta o jego wykończeniu, a jest to niezwykle istotna kwestia, by w każdym domu zapanował ład i porządek. Sztukateria w postaci paneli ściennych Orac Decor W100 oferowanych w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl jest idealną dekoracją do wykorzystania w aranżacji każdego typu wnętrza. Prostota designu i uniwersalna stylistyka produktu, jakim jest ozdobny panel ścienny Orac Decor W100 pozwala na zainstalowanie go zarówno w pomieszczeniach o stylistyce stonowanej, jak i uporządkowanej, na przykład w sypialni oraz w pokojach typowo reprezentatywnych z nutą elegancji, na przykład w salonie.

Poza niewątpliwie istotną rolą paneli ściennych Orac Decor W100 jako ozdoby, nie można zapomnieć o funkcji użytkowej tego typu sztukaterii. Zdobnicze ścienne panele Orac Decor W100 bowiem maskują wszelkie niedoskonałości pojawiające się na ścianach, a także zasłaniają łączenia i zakończenia listew wykończeniowych. Tym samym oferowany przez nas sztukateryjny detal, jakim są panele ścienne Orac Decor W100 będzie dopełniał aranżację wszystkich pomieszczeń, budząc podziw u domowników oraz ich gości.

Orac Decor W100 – produkcja paneli ściennych 3D z pasją

Wszystkie elementy sztukateryjne, również panele ścienne Orac Decor W100 są wytwarzane z precyzją, której nie powstydziłby się żaden rzemieślnik. Dbamy o to, aby produkty sprzedawane naszym Klientom były jak najwyższej jakości i spełniały Państwa oczekiwania. Dlatego też priorytetem jest nowoczesna technologia i odpowiednio dobrane materiały o właściwościach przedłużających trwałość paneli 3D Orac Decor W100.

Dodatkowe pokrycie sztukaterii w postaci paneli ściennych 3D Orac Decor W100 powłoką uodparniającą na kontakt z wilgocią oraz na uszkodzenia mechaniczne jest gwarancją trwałości i wyglądu produktu jak z dnia zakupu przez wiele lat. Co więcej, podkład będący zewnętrzną warstwą ściennych paneli ozdobnych Orac Decor W100 poprawia przyczepność farby. Ułatwia to dopasowanie się sztukaterii dekoracyjnej, w tym paneli ściennych Orac Decor W100 do istniejącej już stylizacji.

Przyjemny montaż paneli 3D Orac Decor, w tym W100

Z klejami do montażu Orac Decor FDP500 oraz Orac Decor FX400 do łączeń oferowanych w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl montowanie zdobniczych paneli ściennych Orac Decor W100 nie może być prostsze! Gwarantujemy Państwu, iż niezwykle łatwa instalacja sztukateryjnych elementów z linii Orac Decor pozwoli zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze przeznaczone na wynajem ekipy remontowej. Zmień swoje mieszkanie ze sztukaterią i akcesoriami Orac Decor!

Kontakt w razie pytań dotyczących sztukaterii Orac Decor, w tym paneli 3D na ścianę

Wiedza na temat wszystkich oferowanych na stronie www.maszwnetrze.pl elementów dekoracyjnych, w tym paneli ściennych 3D Orac Decor W100 jest czymś, czym chcą się z Państwem podzielić nasi pracownicy. Podczas remontu i odnowy wnętrz na drodze naszych Klientów pojawia się wiele wątpliwości i pytań bez odpowiedzi. Jeśli nie potrafią Państwo znaleźć wyjścia z problemu lub potrzebują informacji na temat danego produktu, na przykład paneli ściennych Orac Decor W100, jego montażu lub specyfikacji to właśnie na Was czekamy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż paneli, boazerii i listew narożnikowych Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: