MINI ARABESCO BLACK

32,52 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 32.52 zł

Opis produktu

MINI ARABESCO BLACK to gresowa płytka marki DUNIN, która stanowi odpowiednią propozycję dla osób poszukujących stylowych wykończeń. MINI ARABESCO BLACK z kolekcji ARABESCO odznaczają się przede wszystkim odpornością na mróz, jak i środki chemiczne. Ponadto, płytki od DUNIN można montować na przykład na powierzchniach w łazience, kuchni, czy też sypialni.

Unikalną płytekęMINI ARABESCO BLACK zaleca się stosować jako elementy wykończenia aranżacji wnętrza, dzięki czemu nadadzą charakteru każdemu eleganckiemu pomieszczeniu.

Opis

 • Materiał
  Ceramika
 • Zalecany klej
  Klej cementowy biały i fuga cementowa
 • wymiary płytki (mm)
  78x74x6.5
 • wymiary (cm)
  27.6x25

Informacje o produkcie

MINI ARABESCO BLACK gresowe płytki Arabesco od Dunin

W polskich domach coraz częściej pojawiają się unikalne, zdobnicze elementy kuchni, salonów oraz łazienek. Sytuacja ta podyktowana może być faktem, iż coraz więcej osób chce się codzienne cieszyć dobrze zaplanowanymi oraz świetnie wyglądającymi aranżacjami pomieszczeń.

Głębia kolorów, niebanalne kształty oraz fantastyczny wygląd, to tylko niektóre cechy wyróżniające wspaniałe płytki marki Dunin. W ramach kolekcji Arabesco od Dunin odnaleźć można znakomite zarówno ceramiczne, jak i gresowe płytki, jak na przykład MINI ARABESCO BLACK, które uchodzić mogą za fenomenalne rozwiązanie dla osób poszukujących natchnienia do zmiany aranżacji wnętrza.

Kolekcja Arabesco – orient w Twoim domu

Arabesco to kolekcja płytek Dunin, które swoim wyglądem nawiązują do orientalnego wzornictwa marokańskiego. Formy koniczyn, rombów, czy obłe łuskowe kształty, sprawiają że kolekcja zachwyca i wprowadza do każdego wnętrza niezwykle orientalny klimat. Produkty z linii Arabesco będą świetną alternatywą dla tradycyjnych płytek, a stworzone z nich kompozycje staną się nadzwyczaj niecodziennym elementem dekorującym każde wnętrze.

Kolekcja płytek Arabesco marki Dunin, w tym prezentowany model MINI ARABESCO BLACK to produkty, które doskonale sprawdzą się w awangardowych, nowoczesnych, czy nawet eleganckich wnętrzach, gdzie będą funkcjonalną ozdobą chroniącą ściany przed uszkodzeniem, czy zabrudzeniem.

Charakterystyka gresowych płytek MINI ARABESCO BLACK

Gresowe płytki MINI ARABESCO BLACK, to gwarancja satysfakcji oraz wykończenie w dbałości o nawet najmniejsze szczegóły. Warto także podkreślić fakt, iż płytki MINI ARABESCO BLACK zostały wykonane z niezwykle wysokiej jakości materiałów, dzięki którym można o owych płytkach powiedzieć, że są na przykład wyjątkowo łatwe w czyszczeniu, odporne na środki chemiczne, szoki termiczne, a także mróz, przez co doskonale sprawdzą się jako element wykończenia wnętrz, jak i zewnętrznych części budynku.

Zastosowanie płytek MINI ARABESCO BLACK z kolekcji Arabesco

Przede wszystkim należy dodać, iż rewelacyjne płytki od Dunin z serii Arabesco, czyli MINI ARABESCO BLACK, zaleca się stosować nie tylko jako wykończenie takich pomieszczeń jak kuchnia, czy łazienka, ale również jako ścienne kompozycje zmieniające wygląd zewnętrznych partii budynku. Takie zastosowanie gresowych płytek jest możliwe wyłącznie dzięki ich wyjątkowej specyfice.

MINI ARABESCO BLACK od Dunin to gwarancja zadowolenia

Gresowe płytki MINI ARABESCO BLACK zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających oraz rygorystycznych nabywcach. Ponadto, oprócz MINI ARABESCO BLACK z kolekcji Arabesco dostępne są także inne ceramiczne oraz gresowe płytki, które odnaleźć można w licznych wariantach kolorystycznych. Niemniej jednak trzeba dodać, że według wielu gresowe płytki MINI ARABESCO BLACK z serii Arabesco od Dunin, to po prostu doskonały wybór.

Ich prezencja w połączeniu z szerokim wyborem i atrakcyjną ceną, sprawiają że płytki MINI ARABESCO BLACK będą doskonałym detalem ozdobnym w każdej aranżacji nawiązującej do orientalnego stylu i nie tylko. Ponadto dzięki swojej wytrzymałości oraz trwałości płytki Dunin MINI ARABESCO BLACK nie tracą swoich kolorów, a przy odpowiednim czyszczeniu również nie matowieją, zachowując swój przepiękny wygląd przez długi czas, ciesząc oko zarówno domowników, jak i ich gości.

Fachowa pomoc przy doborze płytek MINI ARABESCO BLACK

W razie pytań lub jakichkolwiek wątpliwości dotyczących zakupu gresowych płytek MINI ARABESCO BLACK w naszym sklepie internetowym na www.maszwnetrze.pl, zapraszamy do kontaktu z naszym doświadczonym personelem. Dzięki wieloletniej praktyce, a także indywidualnym podejściu do klienta, nasi pracownicy będą w stanie rozwiać wszelkie wątpliwości lub doradzą rozpatrzenie ewentualności zakupu innych, aniżeli MINI ARABESCO BLACK płytek lub mozaik od Dunin.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub adresu e-mail: biuro@maszwnetrze.pl bądź przejrzyj pozostałe produkty zamieszczone na naszej stronie internetowej www.maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

JADE 105

34,15 zł za szt. brutto
Fantastyczna szklana mozaika JADE 105 marki DUNIN stanowi doskonałą komp...

DD4 120

36,59 zł za szt. brutto
Charakterystyczne dla mozaik szklanych DD4 120 z serii GLASS MIX są niezwy...