C-WH03

24,39 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 24.39 zł

Opis produktu

Unikatowe płytki ceramiczne C-WH03 z serii CARAT od DUNIN gwarantują powstanie niespotykanego charakteru oraz designu w każdym pomieszczeniu. Co więcej, C-WH03 to również doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących kompromisu między elegancją i nowoczesnością.

Płytki ceramiczne C-WH03 to oryginalny element wnętrza umożliwiający wydobycie pełni potencjału z pomieszczenia. Płytki od DUNIN są przede wszystkim odporne na środki chemiczne, a także łatwe w czyszczeniu. Z uwagi na powyższe zalety, należy stwierdzić, że płytki te nadają się do montażu na ścianie wewnątrz pomieszczeń.

Opis

  • Materiał
    Ceramika
  • Zalecany klej
    Klej cementowy biały i fuga cementowa
  • wymiary (cm)
    30x15

Informacje o produkcie

C-WH03 ceramiczne płytki DUNIN Krome

Wspaniałe płytki ceramiczne C-WH03 od DUNIN pełnią funkcję nie tylko użytkową, ale stanowią także ciekawy element dekoracyjny. Te płytki mogą przede wszystkim posłużyć jako chociażby maskowanie nieestetycznych ubytków na ścianach. Jest to ogromnie istotne z estetycznego, a także praktycznego punktu widzenia, ponieważ dzięki temu płytki ceramiczne chronią ściany przed mechanicznymi uszkodzeniami, a do tego mogą odmienić nudne, czasami nawet zniszczone powierzchnie, jak i również nadać im bardzo ciekawego wyrazu.

Zaprojektowane z myślą o nawet najbardziej wymagających i rygorystycznych nabywcach, obecne w wielu polskich domach, elementy, które w pewnym sensie dopełniają aranżację wnętrza i świadczą o wspaniałym mieszkaniu. To właśnie są ceramiczne płytki C-WH03 od Dunin, które wydobywają pełnię potencjału wnętrza.

Seria do której należą ceramiczne C-WH03 – Carat

W ramach wspaniałej kolekcji Carat, od producenta Dunin, odnaleźć można cudowne płytki gresowe w kolorze bieli lub czerni, które stanowią ciekawą alternatywę dla standardowych, kwadratowych płytek, zapewniają wrażenie pikowanej ściany dzięki trójwymiarowym kształtom, a także płytki ceramiczne, uchodzące za połączenie tradycji oraz designu. Wszystkie płytki, zarówno gresowe, jak i ceramiczne, z kolekcji Carat doskonale sprawdzą się jako wykończenie powierzchni w łazience lub kuchni.

Ceramiczne C-WH03 – charakterystyka

Ceramiczne płytki C-WH03 z serii Carat od Dunin, dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, a także w kilku różnych kształtach. Oznacza to, iż płytki C-WH03 spiszą się w udoskonaleniu wystroju pomieszczeń zgodnie z wyobrażeniem ich nabywcy, jak również dostarczą możliwość swobodnej personalizacji kompozycji naściennych różnych wnętrz. Co ważne, mając na uwadze naszych najbardziej rygorystycznych klientów, owe płytki od Dunin wyróżniają się fantastyczną specyfiką.

Cechą charakterystyczną dla ceramicznych płytek C-WH03 jest ich rewelacyjna odporność na konkretne środki chemiczne, znakomita łatwość w czyszczeniu, interesujące paleta barw, głębia kolorów, perfekcja kształtów, a także unikalny wygląd.

Płytki C-WH03 i inne warianty kolorystyczne

Płytki z serii Carat od Dunin, czyli C-WH03 zostały wykonane w jednym z kilku charakterystycznych dla tej kolekcji odcieni. Oprócz C-WH03 dostępne są także inne płytki w takim kolorze jak biel, czerń, beż, jak i brąz. Ponadto, kolekcja Carat oferuje płyti, które posiadają niepowtarzalne kształty 3D.

Przyjemność z aranżacji wnętrza za pomocą ceramicznych płytek C-WH03

Każdy chciałby stworzyć wyjątkową aranżację wnętrza, która codziennie rano wprawiałaby go w zachwyt. Jednakże dosyć często można spotkać się ze stwierdzeniem, że montaż określonych ozdób może być nieco problematyczny. Jednakże, nie dotyczy to płytek C-WH03, których montaż, przy odpowiednim wyposażeniu, a także co ważne, dzięki właściwemu nastawieniu do pracy niekoniecznie musi być męczący.

Fachowcy doradzą w temacie doboru C-WH03

Jeśli pojawiłyby się jakiekolwiek wątpliwości lub pytania odnoszące się do zakupu ceramicznych, jak i gresowych płytek w naszym sklepie internetowym, z wielką przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do kontaktu z naszą doświadczoną i wyspecjalizowaną kadrą pracowniczą. Dzięki wielu latom praktyki, a także indywidualnemu podejściu do klienta, nasi fachowcy są w stanie odpowiedzieć na wszelkie pytania bądź doradzić rozważenie ewentualności zakupu innych, aniżeli C-WH03 płytek lub mozaik od Dunin.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub napisz e-mail: biuro@maszwnetrze.pl bądź przejrzyj pozostałe C-WH03y zamieszczone na naszej stronie internetowej www.maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

C-CAP04

2,11 zł za szt. brutto
Od producenta DUNIN dostępne są intrygujące płytki ceramiczne C-CAP04 . ...

DD4 130

26,02 zł za szt. brutto
Wyjątkowe mozaiki szklane DD4 130 od DUNIN z kolekcji GLASS MIX. Te cudo...

C-BL02

6,99 zł za szt. brutto
Płytki ceramiczne z serii CARAT od DUNIN zostały wykonane z materiałów n...

JADE 110

34,15 zł za szt. brutto
Świetna szklana mozaika JADE 110 od DUNIN stanowi doskonałą kompozycję g...