C-WH04

17,89 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 17.89 zł

Opis produktu

Unikalne płytki ceramiczne C-WH04 serii CARAT od producenta DUNIN gwarantują powstanie niespotykanego stylu oraz polotu w każdym pomieszczeniu. Ponadto, C-WH04 stanowią także doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących kompromisu między awangardą i estetyką.

Płytki ceramiczne C-WH04 to elegancki element wnętrza, wydobywający pełnię potencjału z pomieszczenia. DUNIN oferuje produkt odporny środki chemiczne, a także łatwy w cięciu oraz czyszczeniu, zachowując przy tym wspaniały wygląd. Zważywszy na powyższe parametry, warto stwierdzić, iż C-WH04 nadaje się do montażu na ścianie wewnątrz pomieszczeń.

Opis

  • Materiał
    Ceramika
  • Zalecany klej
    Klej cementowy biały i fuga cementowa
  • wymiary (cm)
    0.7x15

Informacje o produkcie

C-WH04 ceramiczne płytki DUNIN Krome

Wspaniałe płytki ceramiczne C-WH04 od DUNIN pełnią funkcję nie tylko użytkową, ale stanowią także ciekawy element dekoracyjny. Te płytki mogą przede wszystkim posłużyć jako chociażby maskowanie nieestetycznych ubytków na ścianach. Jest to ogromnie istotne z estetycznego, a także praktycznego punktu widzenia, ponieważ dzięki temu płytki ceramiczne chronią ściany przed mechanicznymi uszkodzeniami, a do tego mogą odmienić nudne, czasami nawet zniszczone powierzchnie, jak i również nadać im bardzo ciekawego wyrazu.

Zaprojektowane z myślą o nawet najbardziej wymagających i rygorystycznych nabywcach, obecne w wielu polskich domach, elementy, które w pewnym sensie dopełniają aranżację wnętrza i świadczą o wspaniałym mieszkaniu. To właśnie są ceramiczne płytki C-WH04 od Dunin, które wydobywają pełnię potencjału wnętrza.

Seria do której należą ceramiczne C-WH04 – Carat

W ramach wspaniałej kolekcji Carat, od producenta Dunin, odnaleźć można cudowne płytki gresowe w kolorze bieli lub czerni, które stanowią ciekawą alternatywę dla standardowych, kwadratowych płytek, zapewniają wrażenie pikowanej ściany dzięki trójwymiarowym kształtom, a także płytki ceramiczne, uchodzące za połączenie tradycji oraz designu. Wszystkie płytki, zarówno gresowe, jak i ceramiczne, z kolekcji Carat doskonale sprawdzą się jako wykończenie powierzchni w łazience lub kuchni.

Ceramiczne C-WH04 – charakterystyka

Ceramiczne płytki C-WH04 z serii Carat od Dunin, dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, a także w kilku różnych kształtach. Oznacza to, iż płytki C-WH04 spiszą się w udoskonaleniu wystroju pomieszczeń zgodnie z wyobrażeniem ich nabywcy, jak również dostarczą możliwość swobodnej personalizacji kompozycji naściennych różnych wnętrz. Co ważne, mając na uwadze naszych najbardziej rygorystycznych klientów, owe płytki od Dunin wyróżniają się fantastyczną specyfiką.

Cechą charakterystyczną dla ceramicznych płytek C-WH04 jest ich rewelacyjna odporność na konkretne środki chemiczne, znakomita łatwość w czyszczeniu, interesujące paleta barw, głębia kolorów, perfekcja kształtów, a także unikalny wygląd.

Płytki C-WH04 i inne warianty kolorystyczne

Płytki z serii Carat od Dunin, czyli C-WH04 zostały wykonane w jednym z kilku charakterystycznych dla tej kolekcji odcieni. Oprócz C-WH04 dostępne są także inne płytki w takim kolorze jak biel, czerń, beż, jak i brąz. Ponadto, kolekcja Carat oferuje płyti, które posiadają niepowtarzalne kształty 3D.

Przyjemność z aranżacji wnętrza za pomocą ceramicznych płytek C-WH04

Każdy chciałby stworzyć wyjątkową aranżację wnętrza, która codziennie rano wprawiałaby go w zachwyt. Jednakże dosyć często można spotkać się ze stwierdzeniem, że montaż określonych ozdób może być nieco problematyczny. Jednakże, nie dotyczy to płytek C-WH04, których montaż, przy odpowiednim wyposażeniu, a także co ważne, dzięki właściwemu nastawieniu do pracy niekoniecznie musi być męczący.

Fachowcy doradzą w temacie doboru C-WH04

Jeśli pojawiłyby się jakiekolwiek wątpliwości lub pytania odnoszące się do zakupu ceramicznych, jak i gresowych płytek w naszym sklepie internetowym, z wielką przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do kontaktu z naszą doświadczoną i wyspecjalizowaną kadrą pracowniczą. Dzięki wielu latom praktyki, a także indywidualnemu podejściu do klienta, nasi fachowcy są w stanie odpowiedzieć na wszelkie pytania bądź doradzić rozważenie ewentualności zakupu innych, aniżeli C-WH04 płytek lub mozaik od Dunin.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub napisz e-mail: biuro@maszwnetrze.pl bądź przejrzyj pozostałe C-WH04y zamieszczone na naszej stronie internetowej www.maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

C-WH03

24,39 zł za szt. brutto
Unikatowe płytki ceramiczne C-WH03 z serii CARAT od DUNIN gwarantują pow...

DD4 100

26,02 zł za szt. brutto
Intrygujące szklane mozaiki z kolekcji GLASS MIX od DUNIN , czyli DD4 10...