Dunin TRITONE WHITE 03

7,48 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 7.48 zł

Opis produktu

Ceramiczne płytki TRITONE WHITE 03 Dunin Wallstar to element dekoracyjno-wykończeniowy o modnym, geometrycznym wzornictwie. Wykonanie z wysokiej jakości materiałów oraz tradycyjna i niezwykle uniwersalna biel pozwala na wykorzystanie tego modelu w różnorodnych wnętrzach. Płytki ceramiczne Dunin TRITONE WHITE 03 staną się zatem efektownym akcentem zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach mieszkań, domów i lokali komercyjnych.

Opis

 • Symbol
  TRITONE WHITE 03
 • Materiał
  Ceramika
 • Zalecany klej
  Klej cementowy biały i fuga cementowa
 • wymiary (cm)
  7.6 X 22.8

Informacje o produkcie

WHITE 03 ceramiczne płytki Tritone od Dunin

Pięknie wykończona kuchnia, łazienka lub salon stają się dziś codziennością. Może to wynikać z faktu, że coraz więcej osób chce cieszyć się dobrze zaprojektowanymi aranżacjami nie tylko pod względem funkcjonalności, ale także końcowego efektu wizualnego.

Niestandardowe kształty, intensywne kolory i kolory nawiązujące do obecnych trendów w połączeniu z fenomenalnym wyglądem to tylko niektóre cechy, które charakteryzują płytki Dunin Wallstar. W ramach kolekcji Dunin Tritone znajdziesz przede wszystkim płytki ceramiczne doceniane przez wielu naszych klientów, takie jak model WHITE 03 uważany za ekskluzywną alternatywę dla osób szukających inspiracji do efektownej i szybkiej zmiany wnętrza.

Kolekcja Tritone – geometryczna forma w odważnym wydaniu

Kolekcja Tritone Dunin Wallstar została zainspirowana geometrycznymi kształtami i stanowi skuteczne połączenie tradycji i designu. Dzięki różnorodności kolorów kolekcja może być z powodzeniem stosowana zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i klasycznych. Płytki strukturalne Tritone o trójwymiarowej powierzchni oferują możliwość zabawy nie tylko nasyconymi kolorami, ale także teksturami, co czyni je alternatywą dla klasycznej ceramiki. Płytki z kolekcji Tritone są dostępne w płaskich, wypukłych i wklęsłych kształtach, tworząc trójwymiarową płaszczyznę na dowolnej powierzchni.

Parametry ceramicznych płytek Tritone WHITE 03

Płytki ceramiczne Tritone WHITE 03 zapewniają satysfakcję i doskonałe wykończenie w każdym detalu. Warto również zauważyć, że model Tritone WHITE 03 jest wykonany z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu jest wysoce odporny na chemikalia i bardzo łatwy do czyszczenia, dzięki czemu można go instalować na wielu powierzchniach.

Płytki WHITE 03 z kolekcji Tritone – przeznaczenie

Niewątpliwie należy podkreślić, iż płytki ceramiczne z kolekcji Dunin Tritone, w tym prezentowany produkt w postaci płytki WHITE 03, będą służyć jako oryginalne wykończenie różnych pomieszczeń i ich stylistyki. Płytki ceramiczne Dunin WHITE 03 będą efektowną dekoracją dla wnętrz w budynkach użyteczności publicznej, lokalach komercyjnych, a także w domach i mieszkaniach jako wykończenie kuchni, łazienki, jak i również salonu.

TRITONE WHITE 03 od Dunin to pewny wybór!

Płytki ceramiczne WHITE 03 zostały zaprojektowane w taki sposób, aby mogły spełnić oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających klientów. Prócz płytek WHITE 03 z serii Tritone Dunin Wallstar istnieją również inne modele różniące się między sobą zarówno kolorem, jak i kształtem. Należy jednak wyraźnie nakreślić, że płytki z serii WHITE 03 Dunin Wallstar Tritone są doskonałym wyborem dla każdego, pragnącego wykończyć aranżację w efektowny i ekskluzywny sposób.

Ich nienaganna prezentacja, modne geometryczne wzornictwo oraz modna paleta kolorystyczna sprawiają, że płytki WHITE 03 będą stanowić elegancki detal we wnętrzach zarówno w klasycznym, jak i minimalistycznym stylu. Dodatkowo wytrzymałość i trwałość dostępnych w naszym sklepie płytek Dunin Wallstar WHITE 03 powoduje, że nie tracą one koloru i zachowując swój wyjątkowy wygląd.

Pomoc przy doborze płytek Dunin Wallstar

W przypadku pytań dotyczących wyboru, a także zakupu płytek ceramicznych, w tym prezentowanego modelu TRITONE WHITE 03 w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl, prosimy o kontakt. Nasi doświadczeni pracownicy dzięki swojej praktyce będą w stanie rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania związane z płytkami i mozaikami Dunin Wallstar, w tym produktu WHITE 03.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub adresu e-mail: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

DD4 120

36,59 zł za szt. brutto
Charakterystyczne dla mozaik szklanych DD4 120 z serii GLASS MIX są niezwy...

BIG DON

44,72 zł za szt. brutto
Seria mozaik kamiennych BIG DON marki DUNIN stanowi zaskakujące rozwiąza...

C-WH03

24,39 zł za szt. brutto
Unikatowe płytki ceramiczne C-WH03 z serii CARAT od DUNIN gwarantują pow...

C-CAP04

2,11 zł za szt. brutto
Od producenta DUNIN dostępne są intrygujące płytki ceramiczne C-CAP04 . ...