Profil dekoracyjny Dunin Wallstar OP-071

73,17 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 73.17 zł

Opis produktu

Profil dekoracyjny OP-071 z serii Dunin Wallstar to klasyka w dziedzinie dekoracji wnętrz, która nadaje każdemu pomieszczeniu niezwykle estetyczny wygląd. OP-071 doskonale komponuje się z gładką ścianą, prezentując się elegancko i stylowo. Co więcej, ta sztukateria Dunin Wallstar, w postaci profilu dekoracyjnego OP-071, jest idealna do zastosowania w połączeniu z oświetleniem LED. Profil został już pokryty farbą podkładową, co ułatwia pomalowanie ozdoby na wybrany kolor, dopasowując ją do stylu i klimatu wnętrza.

Opis

 • Wysokość (cm)
  7.7
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  2.5
 • Waga (kg)
  0.45
 • Symbol
  OP-071
 • Powłoka
  Farba podkładowa
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej montażowy WS FIXER oraz klej do łączeń WS JOINER
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Profil dekoracyjny Dunin Wallstar OP-071

Profil dekoracyjny OP-071 Dunin Wallstar to klasyczna ozdoba, która doda wyjątkowego uroku każdemu wnętrzu. Doskonale komponuje się z gładką ścianą i jest idealny do wykorzystania z oświetleniem LED. Profil jest już pokryty farbą podkładową, co ułatwia dostosowanie go do preferowanego koloru. Odkryj elegancję i prostotę dekoracji z Dunin Wallstar OP-071.

Dunin Wallstar OP-071

Profil dekoracyjny Dunin Wallstar OP-071 to wyjątkowo trwały produkt, który jest odolny wobec wilgoci, uderzeń i łatwy do czyszczenia. Dzięki temu możesz wielokrotnie odświeżyć swój wystrój, nie obawiając się uszkodzeń dekoracji. Ponadto, profil jest przygotowany do malowania farbami do wnętrz bez rozpuszczalników, co ułatwia dostosowanie go do swojej stylizacji.

Prostota montażu profili Dunin Wallstar OP-071

Montaż profilu Dunin Wallstar OP-071 jest niezwykle prosty, nie pęka, a przycinanie i wykonywanie otworów jest łatwe. Do uzyskania doskonałego połączenia między listwami zalecamy użycie kleju WS FIXER, tradycyjnej fugi WS JOINER oraz wodoodpornej fugi WS AQUA JOINER, które wszystkie dostępne są w naszym sklepie.

Pytania i wątpliwości w wyborze elementów sztukateryjnych Dunin Wallstar

Jeśli masz pytania lub wątpliwości dotyczące produktów Dunin Wallstar, chętnie służymy pomocą. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 609 142 576 lub adresem e-mail: biuro@maszwnetrze.pl. Jesteśmy tu, aby pomóc i udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania, które mogą Cię nurtować.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: