Sztukateria Mardom Decor w nowoczesnym wnętrzu

Sztukateria w nowoczesnych wnętrzach

Sztukateria kojarzy się przede wszystkim z ornamentowym zdobnictwem ścian. Przepiękne kompozycje ścienne złożone z dekoracyjnych listew ściennych, a także ozdobne elementy sztukateryjne w postaci rozet sufitowych można najczęściej spotkać we wnętrzach klasycznych, ale nie tylko.

W projektach wnętrz coraz częściej można podziwiać aranżacje, które łączą sztukaterię z nowoczesnymi formami. Dzięki szerokiej ofercie sztukaterii o uniwersalnym, prostym wzornictwie, a także o awangardowym designie, listwy przypodłogowe, sufitowe, ścienne, a także rozety stają się niezwykłą dekoracją również w oryginalnych, nowoczesnych wnętrzach.

Mardom Decor kolekcja Premium

Kolekcja Premium Mardom Decor to połączenie wysokiej jakości listew dekoracyjnych z nowoczesnym designem, który świetnie sprawdzi się w każdym wnętrzu. Sztukateria Mardom Decor charakteryzuje się prostą formą, a także oryginalnym i jednocześnie uniwersalnym wzornictwem pozwalającym na wykorzystanie ich w różnorodnych aranżacjach.

Listwy Mardom Decor z kolekcji Premium to sztukateria najwyższej klasy. Dzięki materiałowi odpornemu na uderzenia oraz wilgoć są bardzo trwałe i wytrzymałe, co sprawia, że zachowują swój perfekcyjny wygląd przez długie lata.

Sztukateria Mardom Decor Origami i Cubic

Najbardziej nowoczesne i oryginalne listwy znajdują się w kolekcji Mardom Decor Origami oraz Mardom Decor Cubic. Sztukateria z tych kolekcji świetnie sprawdzi się w awangardowych wnętrzach, dzięki wyjątkowemu wzornictwu nawiązującego do geometrycznych form. Ponadto listwy Mardom Decor Cubic i Origami mogą stać się niezwykle oryginalnym dodatkiem przykuwającym spojrzenie w prostych nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach.