Lamelli Stretto Dąb Jasny L0102 Mardom Decor

81,29 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 81.29 zł

Opis produktu

Lamel ścienny Lamelli Dąb Jasny L0102 Mardom Decor z serii Stretto jest doskonałym pomysłem na urozmaicenie aranżacji m.in. loftowych. Produkt jest wyprodukowany przy użyciu technologii ScratchShield z materiału w postaci Polimeru HD. Sprawia to, że lamel ścienny Lamelli Stretto Dąb Jasny Mardom Decor L0102 jest niezwykle odporny na uderzenia, a także wilgoć.

Lamel ścienny L0102 Mardom Decor to produkt polskiej produkcji. Dostępny jest również w innych odcieniach drewna.

Do lameli ściennych Lamelli Stretto Dąb Jasny L0102 Mardom Decor dostępne jest także zakończenie prawe L0102R i zakończenie lewe L0102L.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Długość (cm)
  270
 • Szerokość (cm)
  12
 • Grubość (cm)
  0.6 do 1.2
 • Kolekcja
  Stretto
 • Powłoka
  Dąb Jasny
 • Materiał
  Polimer HD
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Lamele ścienne Lamelli Stretto Dąb Jasny L0102 Mardom Decor

Lamele ścienne L0102 z serii Lamelli Stretto to odpowiedź marki Mardom na teraźniejsze trendy w stylizacji wnętrz. Perfekcyjne wykonanie lameli ściennych L0102 oraz ich właściwie zaprojektowana forma wraz z wysoką trwałością powoduje, że są to lamele wyróżniające się na tle konkurencyjnych.

Wysoka trwałość lameli ściennych Mardom L0102

Lamele ścienne L0102 Mardom Decor to ozdoba do wnętrz, która z powodzeniem może być zastosowana w dowolnym pomieszczeniu. Architekci z chęcią stosują lamele ścienne Mardom Decor L0102 dla urozmaicenia miejsc komercyjnych, hotelowych, sklepowych, albo prywatnych. Dzieje się tak za sprawą użycia przy ich tworzeniu niezwykłej jakości tworzywa, w postaci Polimeru HD. Lamele ścienne Mardom Decor L0102 Stretto są zatem odporne na wilgoć, a dzięki wykorzystaniu technologii ScratchShield posiadają również utwardzoną maksymalnie powierzchnię, co zdecydowanie pozwala na ich zastosowanie w dowolnym pomieszczeniu, bez troski o ich wygląd.

Ścienne lamele do stylowych wnętrz

Lamele ścienne na stałe zagościły we wnętrzach, gdyż fenomenalnie odnajdują się w każdym pomieszczeniu niezależnie od tego w jakim stylu jest ono zaaranżowane. W szczególności produkt Lamelli Stretto Dąb Jasny Mardom Decor L0102, którego forma oraz uniwersalność świetnie zaprezentują się we wnętrzach w stylu loft, modern, czy też eleganckich. Przemyślana forma, zastosowanie najwyższej jakości materiałów, a także ponadczasowa kolorystyka powodują, że lamele ścienne Lamelli Stretto L0102 Mardom Decor będą dekoracją, zdecydowanie dodającą polotu każdemu pomieszczeniu.

Praktyczność ściennych lameli L0102 Mardom Decor

Lamele ścienne Lamelli Stretto Mardom Decor L0102 przede wszystkim pełnią funkcję ozdobną. Jednak nie można zapominać o możliwości izolacji akustycznej. Lamele z serii Lamelli Stretto Mardom Decor redukują dźwięk, dzięki czemu możliwe jest eliminację echa w pomieszczeniu. Oznacza to, że lamele ścienne mogą odrobinę wygłuszyć wydobywające się z pokoju, jak i lokalu dźwięki, podnosząc komfort osób w nim przebywających.

Inną rolą ściennych lameli Lamelli Stretto L0102 Mardom Decor jest również możliwość wyróżnienia za ich pomocą stref użytkowych w dowolnym wnętrzu. Ich ponadczasowy, a jednak rzucający się w oko wygląd świetnie sprawdzi się w wyróżnieniu podziału pomieszczenia na strefy. Podkreślenie strefy jadalni, czy podkreślenie strefy odpoczynku w salonie to tylko niektóre nasze propozycje. Tak naprawdę ze ściennymi lamelami L0102 Mardom Decor nie istnieją ograniczenia w stylizacji wnętrz.

Sposób montażu lameli ściennych Lamelli Stretto Dąb Jasny L0102 Mardom Decor

Lamele ścienne L0102 Mardom Decor z kolekcji Lamelli Stretto to produkty niezwykle proste w montażu. Można je dowolnie dopasowywać do rozmiarów powierzchni, na której będą zamocowane poprzez połączenie kilku segmentów lameli. Zaletą jest również ich optymalna długość wynosząca 270 cm, która umożliwia montaż od podłogi do sufitu bez tworzenia mało estetycznych łączeń. Co więcej, z łatwością można je przycinać do określonych rozmiarów. Sam sposób montażu L0102 także nie należy do najtrudniejszych, ponieważ jest łatwy, bardzo szybki i bardzo czysty przy użyciu kleju Mardom Decor.

Masz pytania związane ze ściennymi lamelami Mardom Decor z serii Lamelli Stretto?

Jeśli pojawią się wątpliwości lub pytania dotyczące wyboru odpowiednich lameli ściennych, w tym Lamelli Stretto Dąb Jasny L0102 marki Mardom Decor to zapraszamy do kontaktu z obsługą naszego sklepu. Jesteśmy przekonani, że dzięki doświadczeniu naszej obsługi możemy rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące zakupu modelu Stretto Mardom Decor L0102 czy też dowolnego produktu dostępnego w naszej ofercie.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: