Jakie listwy na ramy do obrazów i luster?

Sztukateria to element ozdobny, który można wykorzystać na wiele sposobów. Przykładowo listwy są doskonałym rozwiązaniem na obramowanie do obrazów czy luster. Pozostaje tylko pytanie, jakie listwy mogą posłużyć jako profil ramowy.

Ramy do luster, obrazów stworzone z listew

Listwy do ram obrazów

Jeśli nie możemy znaleźć odpowiedniej ramy do obrazów, która doskonale wpasowałaby się w naszą aranżację, można bez problemu zrobić ją samemu. Do ram obrazów świetnie nadają się listwy ścienne, które dzięki przy właściwemu przycięciu mogą stworzyć idealnej wielkości ramę. Ramką obrazów może stać się każdy model listwy ściennej, co daje nam niezwykle szerokie pole do wyboru. Listwa do ramy obrazu może być gładka, klasyczna, czy nawet z ornamentami. Ponadto większość listew jest przygotowana do pomalowania farbami bez rozpuszczalników, co dodatkowa pozwala na idealne wpasowanie listwy do kolorystyki wnętrza.

Listwy na ramy do luster

W większości przypadków zrobienie lustra z ramą jest o wiele tańsze, aniżeli zakup gotowego produktu. Są również przypadki, w których rama od lustra uległa zniszczeniu, lub po prostu już nam nie odpowiada. Warto wówczas samemu stworzyć idealną ramę do luster. Tak jak w przypadku obrazów, na ramy do luster świetnie nadają się listwy ścienne. Odpowiednie zmierzenie listwy, przycięcie i pomalowanie na wybrany przez siebie kolor pozwala na stworzenie idealnej dla nas ramy do lustra, tym bardziej że producenci listew ściennych oferują ogromny wybór modeli różniących się wzorami i wielkością.

Listwa do ramy obrazu

Listwy ścienne do ram i luster w naszym sklepie skojarzone z artykułem

Listwa ścienna Orac Decor P4020

Listwa ścienna P4020 Orac Decor

Listwa ścienna Orac Decor P8020

Listwa ścienna P8020 Orac Decor

Listwa ścienna Orac Decor P8040

Listwa ścienna P8040 Orac Decor