• -7%

ORAC DECOR P4020 Listwa ścienna

98,91 zł 91,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 91.99 zł

Opis produktu

Listwy ścienne ORAC DECOR P4020 to wspaniały sposób, aby nadać Twojemu wnętrzu elegancji i stylu. Kapitalnie ożywiają wnętrze, przełamując monotonię pustych ścian. Optycznie powiększają pomieszczenie. Listwy można malować na dowolny kolor, używając farby niezawierającej rozpuszczalników. Są łatwe w montażu i odporne na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Listwa ORAC DECOR P4020 występuje także w wersji FLEX.

Opis

 • Wysokość (cm)
  5
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  2.9
 • Symbol
  P4020
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  FDP500 Orac Decor
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

P4020 Orac Decor listwa ścienna

Listwy ścienne są rodzajem dekoracyjnego elementu sztukaterii do zmiany aranżacji wnętrz, która nadaje oryginalnego, eleganckiego i ekskluzywnego charakteru. Architekci i projektanci aranżacji coraz częściej sięgają po tego rodzaju dekoracje, aby urozmaicić wygląd pomieszczeń i uchwycić trójwymiarowość ścian. W ich wyobraźni listwy tworzą wspaniałe kompozycje, zwane również klasyczną sztukaterią ścienną. Nasze dekoracyjne listwy ścienne Orac Decor idealnie komponują się zarówno z klasycznym, jak i nowoczesnym stylem.

Listwa ścienna P4020 Orac Decor jest produktem z naszej oferty listew dekoracyjnych. Ten model został zaprojektowany w celu stworzenia unikalnych kompozycji ścian i sprawi, że każde pomieszczenie będzie pięknie urządzone i spójne.

Ozdobna listwa ścienna P4020 Orac Decor to delikatny element sztukaterii. Jest to detal, który odświeża styl wnętrza, nadając mu niepowtarzalny charakter i podkreśla jego oryginalną stylistykę. To sprawia, że produkt P4020 Orac Decor jest idealny do szybkiej zmiany każdego pomieszczenia.

Wysoce rozwinięta technologia i starannie dobrane materiały gwarantują najwyższą jakość produktu. Listwa ozdobna P4020 Orac Decor na długo zachowa swoje właściwości i wygląd, ciesząc oko nawet najbardziej wymagających użytkowników. Czynniki zewnętrzne nie wpływają w żaden sposób na listwy ścienne Orac P4020, co pozwoli cieszyć się ich doskonałym wyglądem przez wiele lat. Listwa ścienna P4020 Orac Decor będzie zatem wyjątkowym detalem dekoracyjnym, który dopełni wnętrze, spełniając oczekiwania jakościowe, wizualne oraz funkcjonalne.

P4020 Orac Decor

Idealna w najmniejszych szczegółach, wykonana z najwyższej jakości tworzywa przy zachowaniu maksymalnej precyzji, listwa dekoracyjna Orac P4020 sprawi, że wykończenie wnętrza będzie niezwykle proste i szybkie, a sam produkt będzie wyglądał fantastycznie na ścianie, dając harmonię i nietypowy design.

P4020 Orac Decor jest listwą odporną na wilgoć, dzięki czemu można ją łatwo zamontować w pomieszczeniach, takich jak kuchnia czy łazienka. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu idealnie dobranego tworzywa i ochronie modelu odpowiednią powłoką. Ponadto P4020 Orac Decor można systematycznie czyścić, przywracając ją do jej oryginalnego wyglądu. Listwa dostępna w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl jest bardzo funkcjonalna i odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Listwa ścienna P4020 Orac i jej łatwa instalacja

Dekoracyjny element ścienny, jakim jest listwa P4020 Orac Decor to bardzo łatwy w montażu produkt, nawet dla osób, które nie są zaznajomione z remontami mieszkania. Wynika to z zastosowania lekkich materiałów podczas jego produkcji. Ponadto dzięki klejom montażowym Orac Decor FDP500 dostępnym w naszym sklepie oraz klejom do łączeń Orac Decor FX400 możesz łatwo i szybko przymocować listwę do ściany, zmieniając wnętrze nie do poznania.

Masz pytania związane z zakupem?

Zakup odpowiedniej listwy ściennej często wiąże się z wieloma pytaniami i obawami. Dzięki naszemu doświadczeniu ze sztukaterią, a także rozległej wiedzy zdobytej przez lata, nasi pracownicy z łatwością odpowiedzą na pytania dotyczące wyboru odpowiedniego produktu i specyfikacji listew ściennych, w tym Orac P4020, Ponadto z przyjemnością doradzimy, jak zainstalować listwy i kupić odpowiedni klej montażowy.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: