• -8%

Masa szpachlowa CREATIVA

24,52 zł 22,56 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 22.56 zł

Opis produktu

Masa szpachlowa Creativa do wykańczania łączeń.

Właściwości:

- pojemność 330 gram

- odporna na wilgoć

- można malować

- dobra przyczepność

- przechowywać w temperaturze powyżej 5 stopni

Masa szpachlowa jest w kolorze szarym.

Opis

  • Symbol
    Masa Szpachlowa Creativa
  • Właściwości
    330 g

Informacje o produkcie

Creativa by Cezar C300 i C310 – kleje do sztukaterii

Samodzielny remont mieszkania to przedsięwzięcie, którego często podejmują się osoby niemające pojęcia, od czego tak naprawdę zacząć. Jednak nasi Klienci nie muszą się o to martwić. W szerokim wachlarzu produktów dostępnych na www.maszwnetrze.pl znajdą Państwo nie tylko banalnie prostą do zamontowania sztukaterię Creativa, ale także i artykuły w postaci klejów montażowych Creativa by Cezar, dzięki którym każdy może poczuć się niczym wyspecjalizowany monter.

Zadbaliśmy o to, aby wszystkie elementy sztukateryjne marki Creativa miały prosty i uniwersalny styl. W ten sposób nasi Klienci będą mogli dowolny detal dekoracyjny Creativa dopasować do istniejącej już aranżacji o określonym charakterze. Ponadto, prostota wzornictwa ozdobnej sztukaterii Creativa stwarza możliwości do zabawy stylizacją wnętrz, dzięki czemu miłośnicy zarówno elegancji i przepychu, jak i awangardy znajdą dekor dla siebie.

Jak montować sztukaterię Creativa?

Priorytetem dla naszej firmy jest to, aby jak najbardziej pomóc naszym Klientom w doborze wymarzonych elementów ozdobnych Creativa do ich mieszkań, ale także to, by wyjaśnić oraz w dużym stopniu ułatwić przyszłą instalację detali sztukateryjnych z marki Creativa. Przypominamy Państwu, że przed mocowaniem dekoracyjnych elementów należy stworzyć plan, zamysł, jak cała kompozycja ma się prezentować. Co więcej, niezbędne jest odpowiednie przygotowanie podłoża, by poprawić przyczepność materiału. Montaż listew i innych ozdobnych elementów Creativa nie byłby tak prosty, gdyby nie dostępne na www.maszwnetrze.pl kleje montażowe Creativa by Cezar C300 i C310.

Nieskomplikowana współpraca z klejami montażowymi Creativa

W ofercie naszego sklepu na www.maszwnetrze.pl widnieją dwa produkty, których zakup jest niezbędny do przymocowania wszelkiego rodzaju sztukaterii Creativa. Kleje montażowe Creativa by Cezar C300 oraz Creativa by Cezar C310 do łączeń znacznie usprawnią prace remontowe.

Klej montażowy Creativa by Cezar C300

Creativa by Cezar C300 jest klejem montażowym przeznaczonym do pracy z ozdobną sztukaterią Creativa. Zaletą kleju C300 jest jego błyskawiczne wysychanie, co pozwala na oszczędność czasu. Creativa by Cezar C300 nadaje się do różnego rodzaju powierzchni budowlanych, w tym porowatych podłoży. Montażowy klej Creativa by Cezar C300 nie zawiera rozpuszczalników, jest bezwonny oraz w pełni bezpieczny dla wszelkich materiałów dekoracyjnych. Klej Cezar Creativa C300 zapewnia trwałe i szybkie przyklejanie listew, bowiem doskonale spaja materiały. Od razu po wyschnięciu klej C300 jest zdatny do malowania. Co więcej, spoina nie spływa z powierzchni pionowych, jak i sufitu. Należy jednak pamiętać, iż nie powinno się stosować kleju Creativa C300 do listew typu flex oraz do wypełnienia dylatacji podłogi.

Klej Creativa by Cezar C310 do łączeń

W asortymencie, oprócz kleju do montażu Creativa C300 posiadamy także szybkoschnący klej Creativa by Cezar C310. Cezar Creativa C310 przeznaczony do łączenia listew ozdobnych marki Creativa oraz do wykonywania ich trwałych połączeń. Creativa C310 to wysokiej jakości produkt, który pozwala na trwałe złączenie listew, faset oraz profili Creativa. Warto zaznaczyć, że spoiwo, jakim jest klej Creativa by Cezar C310 do łączeń to artykuł używany głównie do wykonywania trwałych połączeń sztukaterii wykończeniowej.

Wybór artykułów do montażu Creativa

Dobór odpowiedniego kleju do montażu często sprawia problem naszym Klientom. Naszą rolą jest pomóc Państwu spełnić marzenia o odnowie mieszkania, toteż służymy poradą w każdej kwestii dotyczącej produktów marki Creativa dostępnych na www.maszwnetrze.pl, także klejów montażowych C300 i C310.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: