• -8%

Klej CREATIVA montażowy Expert do listew karniszowych

36,08 zł 33,19 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 33.19 zł

Opis produktu

Klej montażowy Creativa Expert szybkoschnący do listew karniszowych  to supermocny, uniwersalny klej stosowany do klejenia i uszczelniania wszelkich materiałów budowlanych: kamienia naturalnego, drewna, betonu, metalu, cegły, szkła, ceramiki, tynku, poliuretanu, tworzyw sztucznych, płyty wiórowej, itp. oraz połączenia elementów blachy ocynkowanej, mosiądzu i innych metali. Zużycie 8-9 mb podwójnego klejenia.

Opis

  • Symbol
    expert

Informacje o produkcie

Creativa Expert  – kleje do sztukaterii

Samodzielny remont mieszkania to przedsięwzięcie, którego często podejmują się osoby niemające pojęcia, od czego tak naprawdę zacząć. Jednak nasi Klienci nie muszą się o to martwić. W szerokim wachlarzu produktów dostępnych na www.maszwnetrze.pl znajdą Państwo nie tylko banalnie prostą do zamontowania sztukaterię Creativa, ale także i artykuły w postaci klejów montażowych Creativa by Cezar, dzięki którym każdy może poczuć się niczym wyspecjalizowany monter.

Zadbaliśmy o to, aby wszystkie elementy sztukateryjne marki Creativa miały prosty i uniwersalny styl. W ten sposób nasi Klienci będą mogli dowolny detal dekoracyjny Creativa dopasować do istniejącej już aranżacji o określonym charakterze. Ponadto, prostota wzornictwa ozdobnej sztukaterii Creativa stwarza możliwości do zabawy stylizacją wnętrz, dzięki czemu miłośnicy zarówno elegancji i przepychu, jak i awangardy znajdą dekor dla siebie.

Jak montować sztukaterię Creativa?

Priorytetem dla naszej firmy jest to, aby jak najbardziej pomóc naszym Klientom w doborze wymarzonych elementów ozdobnych Creativa do ich mieszkań, ale także to, by wyjaśnić oraz w dużym stopniu ułatwić przyszłą instalację detali sztukateryjnych z marki Creativa. Przypominamy Państwu, że przed mocowaniem dekoracyjnych elementów należy stworzyć plan, zamysł, jak cała kompozycja ma się prezentować. Co więcej, niezbędne jest odpowiednie przygotowanie podłoża, by poprawić przyczepność materiału. Montaż listew i innych ozdobnych elementów Creativa nie byłby tak prosty, gdyby nie dostępne na www.maszwnetrze.pl kleje montażowe Creativa..

Nieskomplikowana współpraca z klejami montażowymi Creativa

W ofercie naszego sklepu na www.maszwnetrze.pl widnieją dwa produkty, których zakup jest niezbędny do przymocowania wszelkiego rodzaju sztukaterii Creativa. Kleje montażowe Creativa by Cezar Expert oraz Creativa by Cezar C310 do łączeń znacznie usprawnią prace remontowe.

Klej montażowy Creativa Expert

Supermocny, uniwersalny klej stosowany do klejenia i uszczelniania wszelkich materiałów budowlanych: kamienia naturalnego, drewna, betonu, metalu, cegły, szkła, ceramiki, tynku, poliuretanu, tworzyw sztucznych, płyty wiórowej, itp. oraz połączenia elementów blachy ocynkowanej, mosiądzu i innych metali.

.

Klej Creativa by Cezar C310 do łączeń

W asortymencie, oprócz kleju do montażu Creativa C300 posiadamy także szybkoschnący klej Creativa by Cezar C310. Cezar Creativa C310 przeznaczony do łączenia listew ozdobnych marki Creativa oraz do wykonywania ich trwałych połączeń. Creativa C310 to wysokiej jakości produkt, który pozwala na trwałe złączenie listew, faset oraz profili Creativa. Warto zaznaczyć, że spoiwo, jakim jest klej Creativa by Cezar C310 do łączeń to artykuł używany głównie do wykonywania trwałych połączeń sztukaterii wykończeniowej.

Wybór artykułów do montażu Creativa

Dobór odpowiedniego kleju do montażu często sprawia problem naszym Klientom. Naszą rolą jest pomóc Państwu spełnić marzenia o odnowie mieszkania, toteż służymy poradą w każdej kwestii dotyczącej produktów marki Creativa dostępnych na www.maszwnetrze.pl, także klejów montażowych C300 i C310 i expert

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

16 innych produktów w tej samej kategorii: