Dunin BBP-121 Listwa przypodłogowa

75,61 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 75.61 zł

Opis produktu

Listwa przypodłogowa BBP-121 Dunin to wyjątkowo trwałe wykończenie przeznaczone do zastosowań wewnętrznych. Jej zalety obejmują łatwość montażu, spoinowania i malowania farbami przeznaczonymi do wnętrz. Można je łatwo przyciąć i wywiercić otwory, a ich powierzchnia jest idealnie gładka i ma równo obcięte krawędzie.

Opis

 • Wysokość (cm)
  12
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.5
 • Symbol
  BBP-121
 • Powłoka
  Poprawiająca przyczepność farby
 • Materiał
  Polistyren
 • Zalecany klej
  WS FIXER
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa Dunin

Listwy te łączą funkcje dekoracyjne i praktyczne, doskonale komponując się z wyglądem wnętrza oraz pozwalając na efektywne ukrycie kabli, przewodów elektrycznych i szczelin dylatacyjnych, co jest szczególnie istotne przy instalacji paneli lub parkietu.

Ich głównym celem jest nie tylko podkreślenie walorów estetycznych, ale także ochrona ścian przed potencjalnymi uszkodzeniami mechanicznymi i wyrównywanie różnic w poziomie między ścianą a podłogą. Propozycja BBP-121 podkreśla urodę podłogi, jednocześnie sprawnie maskując wszelkie kable i przewody, nadając wnętrzom wyjątkowy charakter.

BBP-121 Dunin w domu

Dzięki solidnemu wykonaniu i nowoczesnej technologii, listwa przypodłogowa BBP-121 jest odporna na uszkodzenia, zachowując swoje walory estetyczne przez wiele lat. Prosty montaż oraz łatwość w pielęgnacji sprawiają, że jest to doskonałe wykończenie wnętrz, nie wymagające szczególnego zachodu.

Przed malowaniem zaleca się przestrzeganie zaleceń producenta oraz dostosowanie rodzaju kleju, fugi i techniki malowania do konkretnych elementów i warunków panujących w danym pomieszczeniu.

Montaż BBP-121

Listwy przypodłogowe BBP-121 Dunin są doskonałym wykończeniem wykonanym z wyjątkowo wytrzymałego materiału POLYSTAR. Montaż tych listew jest prosty i nie wymaga specjalistycznych narzędzi. W przypadku potrzeby dostosowania ich do konkretnych długości, można wykorzystać standardowe narzędzia ręczne.

Do przymocowania listew zaleca się stosowanie kleju WS FIXER lub WS MDFIX, odpowiednio do rodzaju listwy, a także możliwość ich zespolenia przy użyciu spoin WS JOINER, WS FIBER FILLER lub WS AQUA JOINER, w zależności od warunków wilgotności w pomieszczeniu.

Po odpowiednim przygotowaniu powierzchni, istnieje opcja pomalowania ich farbami przystosowanymi do wnętrz. Listwy BBP-101 są wyjątkowo praktyczne w pielęgnacji i nie wymagają dodatkowego zabezpieczania przed wilgocią.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

DD4 100

26,02 zł za szt. brutto
Intrygujące szklane mozaiki z kolekcji GLASS MIX od DUNIN , czyli DD4 10...

C-BL05

4,47 zł za szt. brutto
Piękne ceramiczne płytki C-BL05 od DUNIN nadadzą wnętrzu wyjątkowej elega...

QMX GREEN

14,63 zł za szt. brutto
Intrygujące mozaiki basenowe QMX GREEN wykonane są ze szkła kwarcowego. Mo...

DD4 184

26,02 zł za szt. brutto
Znamienne dla szklanych mozaik DD4 184 z serii GLASS MIX jest przede wszys...