• -7%

KLEJ DO ŁĄCZEŃ ORAC DECOR FX400

128,96 zł 119,93 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 119.93 zł

Opis produktu

Biały klej do łączeń Orac Decor FX400 Decofix 270 ml na bazie polimeru to niezwykle wytrzymały klej do najlepszych połączeń końcówek między listwami. Klej przeznaczony jest do łączenia listew we wnętrzach. Profile należy mocno do siebie docisnąć i zdjąć nadmiar kleju przed jego utwardzeniem. Należy odczekać minimum 2 godziny. Może być malowany po 24 godzinach. Klej Orac Decor FX400 Decofix przeznaczony do łączenia listew wystarcza na ok. 35 łączeń.

Uwaga! W okresie zimowym przy ujemnych temperaturach Klej FX400 jest wysyłany na odpowiedzialność klienta.

Klej nieodporny na mróz.

Informacje o produkcie

Orac Decor FDP500, FDP700 i FX400 – kleje do montażu sztukaterii

Jeśli są Państwo zainteresowani odnowieniem istniejącej już stylizacji bądź stworzeniem zupełnie nowej aranżacji mieszkania to zapraszamy na www.maszwnetrze.pl. Posiadany szeroką ofertę sztukaterii dekoracyjnej Orac Decor, za pomocą której w kilka chwil każde pomieszczenie zyska na wartości estetycznej. Pilastry, narożniki czy listwy Orac Decor – dzięki tym niepozornym detalom wszystkie pokoje będą prezentować się doskonale, elegancko, a nawet ekskluzywnie. Nie jest ważna stylistyka! Stawiamy na uniwersalizm toteż każdy z elementów dekoracyjnych Orac Decor wtopi się we wszelkiego rodzaju stylistykę, od rozważnej i minimalistycznej, po awangardową i nowoczesną.

Jak zamontować zdobną sztukaterię Orac Decor?

Na pewno ucieszy Państwa fakt, iż dowolny, wybrany produkt Orac Decor z ofert na www.maszwnetrze.pl jest tak samo łatwy i szybki do zainstalowania. Brzmi nieprawdopodobnie? Wystarczy kilka kroków przygotowujących powierzchnię do przymocowania na niej elementów ozdobnych Orac Decor, a montowanie będzie błyskawiczne i przyjemne. Pamiętajcie Państwo więc o zaprojektowaniu planu, rozrysowaniu, w których miejscach mają pojawić się dekoracje sztukateryjne Orac Decor. Następnie kolejnym ważnym krokiem jest naszykowanie powierzchni, dzięki czemu zyskają Państwo poprawną przyczepność produktów. Bez względu, z jakim podłożem mamy do czynienia. Sztukateria Orac Decor odnajdzie się na każdym z nich!

Praca z klejami Orac Decor FDP500, FDP700 i FX400 do łączeń

Klej do montażu Orac Decor FDP500

Współpracując z klejami do montażu Orac Decor Decofix roboty remontowe staną się proste jak nigdy dotąd! Dostępny na www.maszwnetrze.pl klej montażowy Orac Decor FDP500 to podstawa do uszczelnienia i perfekcyjnego łączenia elementów dekoracyjnych Orac Decor. FDP500 z linii Orac Decor to wolno schnący ekstra mocny klej przeznaczony do porowatych powierzchni oraz tylko i wyłącznie do użytku wewnętrznego, który zapewni długotrwałe spojenie listew ze ścianą bądź sufitem, Za pomocą wilgotnej gąbki usuną Państwo ślady po kleju Orac Decor FDP500.

Klej do montażu Orac Decor FDP700

Kolejnym produktem podobnym do wyżej wymienionego kleju montażowego Orac Decor FDP500, który natomiast przystosowany jest do ekstremalnych warunków, jest model FDP700. Oba produkty różnią się tym, iż Orac Decor Decofix Hydro FDP700 jest specjalistycznym spoiwem używanym na zewnątrz, na nieporowatych powierzchniach oraz w pomieszczeniach wilgotnych, na przykład w łazience. Trwałość Decofix Hydro FDP700 do sztukaterii Orac Decor jest tak samo wysoka, jak i podstawowego modelu FDP500.

Klej do łączeń Orac Decor FX400

Ostatnim niezbędnikiem do montażu dekoracji Orac Decor jest klej do łączeń Orac Decor Decofix FX400. Klej Orac Decor FX400 stosowany jest do połączeń końcówek między listwami, ale także do wypełniania szczelin i ubytków. Nasz produkt w postaci kleju Orac Decor FX400 zapewni trwałe połączenie pomiędzy profilami listew. Istotne jest to, iż kleju do łączeń FX400 nie można stosować jako zamiennik dla klejów montażowych FDP500 i FDP700.

Pomoc dotycząca klejów montażowych do sztukaterii Orac Decor

Jako że chcemy wesprzeć Państwa na każdym etapie remontu mieszkania, czekamy na pytania i wątpliwości, które z chęcią rozwiążemy. Naszym zadaniem i priorytetem jest pomoc w wyborze sztukaterii Orac Decor oraz niezbędnych do instalacji dostępnych na www.maszwnetrze.pl klejów takich jak Orac Decor FDP500, Orac Decor FDP700 oraz Orac Decor FX400 do łączeń. Czekamy z niecierpliwością!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Kleje montażowe Orac Decor

6 innych produktów w tej samej kategorii: