• -7%

ORAC DECOR FB14 Piła do cięcia listew

249,92 zł 232,43 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 232.43 zł

Opis produktu

Piła FB14 do cięcia listew (wymiary piły: długość 68 x 2.7 x 14 cm) to narzędzie pozwalające na docięcie listew Orac Decor do odpowiednich wymiarów. FB14 to model piły do listew Orac Decor ściennych, przypodłogowych, sufitowych oraz innych detali dekoracyjno-wykończeniowych. Dzięki pile FB14 w łatwy sposób dopasujesz dowolną  sztukaterię do wielkości pomieszczenia.

Produkt jest pod zamówienie.

Informacje o produkcie

Piła do cięcia listew FB14 Orac Decor

Piła do cięcia listew Orac Decor FB14 jest dedykowanym i rekomendowanym przez producenta sztukaterii Orac Decor narzędziem do profesjonalnego przycinania jego elementów dekoracyjnych do odpowiednich dla siebie wymiarów. Produkt cechuje się wyjątkowo przemyślaną formą, która zapewnia wygodne użytkowanie i precyzyjne cięcie listew dekoracyjnych i wykończeniowych.

Specyfikacja piły do cięcia listew Orac Decor FB14

Piła do cięcia listew FB14 Orac Decor to produkt wyróżniający się wysoką jakością wykonania. Jest to narzędzie rekomendowane do przycinania listew, profili i sztukaterii, które cechuje niezwykła precyzyjność i przemyślana forma. Piła do cięcia listew FB14 Orac Decor jest sztywna i szeroka, a jednocześnie zastosowana w niej trwała i wygodna rękojeść znacznie ułatwia jej stosowanie. Ponadto piła posiada małe, ostre ząbki pozwalające uzyskać perfekcyjne cięcie listew przypodłogowych, karniszowych, ściennych, sufitowych i pozostałych detali sztukateryjnych marki Orac Decor stworzonych z tworzyw sztucznych jak np. duropolimer i poliuretan.

Jak ciąć listwy ścienne, przypodłogowe i sufitowe?

Montaż listew przypodłogowych, ściennych, czy sufitowych wymaga przycięcia ich do odpowiednich dla pomieszczenia wymiarów. W tym celu niezbędna może okazać się piła do cięcia listew Orac Decor FB14, zapewniająca łatwe skrócenie sztukaterii wykończeniowej i dekoracyjne, bądź też przycięcie jej pod odpowiednim kątem. Aby uzyskać cięcie pod właściwym kątem, warto wraz z piłą do cięcia listew Orac Decor FB14 zastosować skrzynkę uciosową FB13 Orac Decor. Połączenie tych dwóch narzędzi montażowych dedykowanych przez markę Orac Decor sprawi, że skrócenie listew i przycięcie sztukaterii nie będzie żadnym większym wyzwaniem.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

 Orac Decor

6 innych produktów w tej samej kategorii: