• -8%

Creativa LGG-34 Listwa gzymsowa

190,74 zł 175,48 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 175.48 zł

Opis produktu

Listwy gzymsowe Creativa LGG-34 to niepowtarzalny dekoracyjny szczegół wnętrza. Listwy LGG-34 są odporne na zmywanie, uszkodzenia oraz wilgoć. Ponadto, są niezwykle lekkie, twarde oraz niepalne. Ich cechą charakterystyczną jest również fakt, iż listwy są przygotowane do malowania na jakikolwiek kolor dowolną farbą wodną do wnętrz. Listwy Creativa LGG-34 tworzą nietuzinkowy element wykończenia aranżacji wnętrza.

Opis

 • Wysokość (cm)
  12.5
 • Długość (cm)
  240
 • Szerokość (cm)
  12.6mm
 • Symbol
  LGG-34
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  klej CREATIVA montażowy Expert i klej do łączeń C310
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

LGG-34 Gzymsowa listwa Creativa

Listwa gzymsowa LGG-34 Creativa jest listwą dekoracyjną, którą można zamontować w każdym pomieszczeniu, na styku sufitu i ścian, aby wykończyć wystrój wnętrz. Listwa LGG-34 Creativa została wykonana tak, aby być uniwersalnym dodatkiem, pasującym wszędzie, gdzie chcemy ją zamontować. Zaletą listwy LGG-31 sufitowej jest to, że dopasowuje się z łatwością do dowolnej aranżacji, a to za sprawą dopracowanych detali i białego koloru. Listwa gzymsowa LGG-34 pasuje świetnie w kuchni, salonie, przedpokoju i łazience, gdzie również może pełnić swoje funkcje.

LGG-34 Listwa gzymsowa o solidnej jakości

Poliuretan, z którego została wykonana listwa gzymsowa Creativa LGG-34, zapewnia jej odporność na uderzenia, otarcia i inne uszkodzenia. Ponadto listwa gzymsowa LGG-34 jest odporna na wilgoć, a więc nie będzie żadnego problemu z zamontowaniem jej nawet w łazience. Co więcej, przypadkowe zalanie, czy bezpośredni kontakt z wodą również nie wpłyną negatywnie na prezentację listwy gzymsowej LGG-34 Creativa.

Choć listwa gzymsowa LGG-34 jest bardzo odporna, trwała i solidna, tak naprawdę jej waga jest niewielka i z łatwością będzie można ją zamontować samodzielnie. Przymocowanie jej do styku ścian i sufitu nie będzie wymagało profesjonalnych montażowych umiejętności, gdyż listwa LGG-34 Creativa łatwo dopasowuje się do powierzchni, a także jest odporna na przypadkowe uszkodzenia, więc nie zniszczy się podczas pracy.

Ozdobna listwa gzymsowa Creativa LGG-34

Warto zwrócić uwagę na gzymsową listwę Creativa LGG-34, a to ze względu na jej uniwersalność i praktyczność. Listwa gzymsowa LGG-34 Creativa jest na tyle prosta, klasyczna i gustowna, że sprawdzi się w każdym wnętrzu, domu i mieszkaniu. Jej praktyczna forma oznacza, że nie tylko zdobi otoczenie, ale i staje się elementem wykończeniowym, który maskuje niedoskonałości. Gzymsowa listwa LGG-34 zmontowana na styku ścian z sufitem, zakryje szczelinę, która psuje całą estetykę wystroju.

Listwa gzymsowa Creativa LGG-34 zapewni także optyczne powiększenie pomieszczenia, w którym zostanie wykorzystana. Wszystko ze względu na jej prostą formę i biały kolor, który świetnie dopasowuje się do innej kolorystyki i zapewnia efekt wydłużenia i poszerzenia pokoju. Listwa LGG-34 Creativa przede wszystkim wykańcza każde wnętrze, dzięki czemu pozbywamy się efektu surowego stanu. Bez względu na to, czy nasz pokój, kuchnia lub sypialnia urządzone są w stylu tradycyjnym, czy modernistycznym, ponadczasowym i nietypowym, listwa gzymsowa Creativa LGG-34 nie będzie różniła się od reszty wyposażenia. Jej uniwersalna prezentacja jest ogromną zaletą, ponieważ ten konkretny model listwy wpisze się doskonale w motywy i stylistykę każdej łazienki, sypialni, czy jadani.

Gzymsowa listwa Creativa LGG-34 a jej szybki montaż

Producent wykończeniowej listwy gzymsowej LGG-34 postawił nie tylko na uniwersalność i praktyczność, ale także na jakość, która wpływa na sam montaż listwy wykończeniowej. LGG-34 jako listwa dekoracyjna, jest niezwykle lekka, więc zamontowanie jej zajmie nam kilkanaście minut, bez konieczności zatrudniania profesjonalistów. Listwa gzymsowa LGG-34 Creativa może być umieszczona w dowolnym pomieszczeniu, również w łazience, zakrywając przede wszystkim szczelinę na styku ścian z sufitem. Ponadto gzymsowa listwa LGG-34 posiada nie tylko małą wagę, ale i kształtną formę, która również znacznie ułatwia pracę.

W celu lepszej przyczepności produktu, producent zaleca wykorzystać kleje Creativa jak montażowy klej Creativa Expert oraz klej do łączeń Creativa by Cezar C310. Przykleją one mocno i solidnie listwę gzymsową LGG-34 Creativa do powierzchni i zapewnią jej trwałość na lata. To bardzo ważne, szczególnie w warunkach wilgotnych takich, jakie panują w łazience. Nawet przypadkowe zalanie, czy wyciek wody nie są w stanie zniszczyć listwy LGG-34 Creativa lub sprawić, ze odczepi się ona od narożników.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: