• -5%

Klej Mardom Decor fix montażowy

28,81 zł 27,37 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 27.37 zł

Opis produktu

Klej montażowy Mardom Decor FIX PRO 300 ml przeznaczony jest do montażu sztukaterii wewnętrznej marki Mardom Decor, który gwarantuje trwałe oraz mocne wiązanie. Jest szybkoschnący, a także bezwonny. Produkt nie zawiera rozpuszczalników. Oferowany produkt FIX PRO Mardom Decor to klej montażowy do różnych powierzchni (drewno, beton, tynki mineralne, płyty kartonowo-gipsowe itd.). Zużycie 8-9 mb podwójnego klejenia.

Opis

  • Symbol
    FixPro

Informacje o produkcie

Kleje montażowe Mardom Decor FIX PRO i FIX EXTRA

W ofercie naszego sklepu www.maszwnetrze.pl istnieje ogromny wybór sztukaterii Mardom Decor do zdobienia wnętrz. Dekoracje z linii Mardom Decor mają uniwersalne wzornictwo, co pozwala na dopasowanie ich do istniejącej już aranżacji.

Jeśli tylko wpadną Państwo na pomysł, by niewielkim kosztem zmienić coś w swoim mieszkaniu to zapraszamy do przejrzenia oferty ozdób w postaci listew, pilastrów czy narożników z linii Mardom Decor. Gwarantujemy, że znajdą Państwo element, który od razu przyciągnie Wasz wzrok. Za sprawą zamontowania ozdoby Mardom w pokoju stworzyć można niesamowity klimat elegancji i ekskluzywnego charakteru nie do podrobienia. Do korzystania ze zdobionej sztukaterii Mardom zapraszamy również wielbicieli nowoczesnych rozwiązań. U nas każdy z Klientów znajdzie coś dla siebie!

Porady dotyczące montażu sztukaterii Mardom Decor

Etap, w którym montują Państwo wykończeniowe elementy ozdobne Mardom Decor jest prostszy niż mogłoby się to wydawać. Nie można jednak zapomnieć o kilku ważnych krokach, które ułatwią przymocowanie cieszącej oko i nadającej wyjątkowego charakteru sztukaterii wykończeniowej Mardom Decor. Przede wszystkim stworzenie planu, czyli zaprojektowanie przestrzeni tak, aby każdy z wybranych detali dekoracyjnych Mardom pasował idealnie i uzupełniał aranżację wnętrza. Ponadto, również niebywale istotną kwestią jest przygotowanie powierzchni na której zamierzają Państwo montować sztukaterię Mardom Decor. Pozwoli to zwiększyć przyczepność i zagwarantuje większą trwałość produktów z marki Mardom Decor, dostępnych na www.maszwnetrze.pl. Zaskakujący jest fakt, że detale sztukateryjne Mardom są zdatne do zamontowania na każdego rodzaju podłożach!

Prosty montaż z klejami Mardom Decor FIX PRO i FIX EXTRA

Podczas planowania zakupu sztukaterii wykończeniowej Mardom Decor warto pamiętać o klejach do montażu, którymi są Mardom Decor FIX PRO oraz Mardom Decor FIX EXTRA. Produkty te znacznie uproszczą działanie oraz wspomogą przymocowanie elementów ozdobnych Mardom Decor.

Klej montażowy Mardom Decor FIX PRO

Jednym z niezbędnych artykułów, który pozwoli odmienić każde wnętrze jest klej do montażu Mardom Decor FIX PRO. Jest to produkt marki Mardom Decor posiadający wiele niezwykle przydatnych właściwości. Mardom Decor FIX PRO jest klejem szybkoschnącym. Za pomocą FIX PRO do montażu zamocujesz listwy przypodłogowe, sufitowe, gzymsy, rozety i inne elementy sztukateryjne Mardom. Spoiwo Mardom Decor FIX PRO używane może być do porowatych podłoży budowlanych, na przykład do gipsu, cegły lub drewna. Ogromną zaletą kleju montażowego FIX PRO jest to, iż nie zawiera on rozpuszczalników, jest bezwonny i bezpieczny dla wszelkiego rodzaju materiałów dekoracyjnych. Dodatkowym atutem FIX PRO z linii Mardom Decor jest jego zdolność do niwelowania nierówności podłoża oraz możliwość pokrycia farbą.

Klej Mardom Decor FIX EXTRA do łączeń

Do wykonywania połączeń listew, rozet i profili Mardom Decor przeznaczony jest klej Mardom Decor FIX EXTRA. Jest to produkt szybkoschnący, co pozwala zaoszczędzić czas podczas montowania. FIX EXTRA marki Mardom Decor nadaje się do różnego rodzaju budowlanych powierzchni porowatych. Po utwardzeniu FIX EXTRA staje się obojętny, a łączenie jest zdatne do malowania. Co więcej, klej do łączeń Mardom Decor FIX EXTRA nie zawiera rozpuszczalników, a tym samym jest bezpieczny dla materiałów dekoracyjnych.

Jak wybrać kleje do sztukaterii Mardom Decor?

W razie jakichkolwiek trudności z wybraniem odpowiednich artykułów do instalacji sztukaterii Mardom Decor, w tym klejów FIX PRO i FIX EXTRA do łączeń czekamy na kontakt. Chętnie odpowiemy na każde pytanie!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

15 innych produktów w tej samej kategorii: