• -5%

Masa szpachlowa Mardom Decor

27,82 zł 26,43 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 26.43 zł

Opis produktu

Masa Szpachlowa Mardom Decor Max Pojemność: 330 g

Użycie masy szpachlowej Mardom Decor sprawia że, listwy są perfekcyjnie gładkie oraz nieskazitelne. Szpachla doskonale maskuje widoczność łączeń, a także wygładza wszelkie ubytki powstałe podczas montażu listew i sztukaterii Mardom Decor. Elastyczna masa szpachlowa jest odporna na wilgoć, łatwa w obróbce oraz szlifowaniu. Jest to zatem produkt, umożliwiający estetyczny i fachowy montaż sztukaterii.

Opis

  • Symbol
    masa szpachlowa Mardom Decor

Informacje o produkcie

Masa szpachlowa Mardom Decor

Masa szpachlowa to produkt, który sprawi, że końcowy efekt montażu listew i innego rodzaju sztukaterii będzie perfekcyjny. Dzięki wykorzystaniu jej podczas mocowania listew stają się one nieskazitelne i gładkie, co wpływa na wysoki standard wykończenia wnętrza.

Elastyczna masa szpachlowa Mardom Decor – szybkość i skuteczność

Elastyczna masa szpachlowa Mardom Decor to niezwykły produkt, który dzięki swoim właściwościom w znaczący sposób przyśpiesza i ułatwia prace związane z wykończeniem listew, dekorów i sztukaterii Mardom. Jest odporna na wilgoć, łatwa w obróbce, a także w szlifowaniu!

Zastosowanie masy szpachlowej Mardom

Elastyczna masa szpachlowa Mardom Decor jest doskonała do maskowania ubytków i łączeń w sztukaterii owej marki. Stosowana jest przede wszystkim do wypełnienia ubytków, pęknięć, a także szczelin, których głębokość nie przekracza 5 mm.

Masa szpachlowa Mardom Decor to produkt do stosowania na takie powierzchnie jak gips, płyty gipsowe, beton, cegła, cement, kamień, czy też malowane powierzchnie. Jest ona zatem niezwykle uniwersalna.

Masę szpachlową do łączeń listew oraz maskowania ubytków w sztukaterii, jaką jest elastyczna masa szpachlowa Mardom Decor, można również zastosować na zewnątrz, jednakże w temperaturze nie niższej niż 5 st. C. Czas schnięcia szpachli to 24h i ulega on skróceniu przy wyższych temperaturach.

Sposób użycia masy szpachlowej Mardom Decor

Po nałożeniu elastycznej masy szpachlowej Mardom Decor należy przetrzeć ją papierem ściernym o ziarnistości 200-220, a następnie pomalować na wybrany przez siebie kolor. Warto zaznaczyć, że pomimo szarego koloru, szpachla bez większego problemu poddaje się malowaniu.

Wydajność masy szpachlowej do łączeń listew i maskowania ubytków sztukaterii

Masa szpachlowa Mardom Decor jest produktem o wysokiej wydajności. Jedno opakowanie o pojemności 330 g średnio wystarcza na 40-60 złączeń. Jest to zależne jednak od wielkości spoiny.

Masz pytania?

W przypadku wątpliwości związanych z zakupem elastycznej szpachli Mardom Decor, jej specyfikacji, bądź też użycia, zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem. Dzięki doświadczeniu i ogromnej wiedzy udzielimy odpowiedzi na każde nurtujące Państwa pytanie związane z prezentowanym produktem oraz innymi elementami asortymentu w naszym sklepie.

Jak wybrać kleje do sztukaterii Mardom Decor?

W razie jakichkolwiek trudności z wybraniem odpowiednich artykułów do instalacji sztukaterii Mardom Decor, w tym klejów FIX PRO lub Max i FIX EXTRA do łączeń czekamy na kontakt. Chętnie odpowiemy na każde pytanie!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

15 innych produktów w tej samej kategorii: